reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane potrzebuje pomocy na cito
14.02 Tsh mialam 8.02-euthyrox 125
18.02 Tsh mialam 7.32-euthyrox125 + dodatkowa dawka 1x100Letrox(niedz)
22.02 Tsh 1.1 -euthyrox 125+ 100letrox od niedz17.02
Dzis leku nie wzięłam bo po wczorajszym badaniu wzielam znow 125+100 wiec przy takim szybkim spadku balam sie popasc w nadczynność polekową a jutro transfer.
Tylko ze ja się zle czuje,boli mnie klatka piersiowa i nie wiem czy to przez to ze mi tsh jeszcze spadlo po wczorajszej dawce czy przez to ze leku nie wzięłam dzis rano...
Doradzcie co robic...
Laurka, nie odstawiaj leków gwałtownie. Takie objawy mogą być od spadającego TSH. Też tak mam. A jakie masz ft3- i ft4?? Bo to jest najważniejsze.
 
reklama
Mój brzuch wygląda jak po jakiejś wojnie... żyły jak u narkomana... tony leków... kroplówki , zastrzyki i wszystko po to żeby znowu się okazało że sie nie udało...
To był już mój 5 transfer , 2 z paśnikiem... I beta nawet nie drgnela... I co z tego ze mam " piękne " blastki , co z tego ze mam ich jeszcze 3 jak żadna z nich do tej pory nie chciała ze mną zostać... mam już tak niewyobrażalnie dość , chyba najwyższy czas pogodzić się z tym ze ja po prostu nigdy nie bede mama...
 
Mój brzuch wygląda jak po jakiejś wojnie... żyły jak u narkomana... tony leków... kroplówki , zastrzyki i wszystko po to żeby znowu się okazało że sie nie udało...
To był już mój 5 transfer , 2 z paśnikiem... I beta nawet nie drgnela... I co z tego ze mam " piękne " blastki , co z tego ze mam ich jeszcze 3 jak żadna z nich do tej pory nie chciała ze mną zostać... mam już tak niewyobrażalnie dość , chyba najwyższy czas pogodzić się z tym ze ja po prostu nigdy nie bede mama...
Teraz jest Ci ciężko wyplacz się i zobaczysz że znajdziesz siły na dalszą walkę i przyjdzie taki dzień A zaświeci słońce u ciebie.
Podziwiam twoja wytrwałość do tej pory co oznacza że jesteś silną wojowniczki i zobaczysz zostanie tak puki nie osiągniesz swojego celu
 
Mój brzuch wygląda jak po jakiejś wojnie... żyły jak u narkomana... tony leków... kroplówki , zastrzyki i wszystko po to żeby znowu się okazało że sie nie udało...
To był już mój 5 transfer , 2 z paśnikiem... I beta nawet nie drgnela... I co z tego ze mam " piękne " blastki , co z tego ze mam ich jeszcze 3 jak żadna z nich do tej pory nie chciała ze mną zostać... mam już tak niewyobrażalnie dość , chyba najwyższy czas pogodzić się z tym ze ja po prostu nigdy nie bede mama...
Kochana wiem jak sie teraz czujesz, chodz ja jestem po jednym nie udanym transferze do drugiego sie bede przygotowywac chodz teraz wyszly bakterie i mialam wczoraj dola ale trzeba powiedziec przeciez ja tez dam rade...Zawsze mam problem z tymi bakteriami w pochwie mam dosc. Wiem ze to twoj 5 transfer i nie ma co porównywać do mnie ale mialam tez wczesniej inseminacje tez nie przyniosla uprawgnionego dziecka.
Masz jeszcze mrozaczki takze to jest duzo, dzisiaj poplacz a jutro juz mysl nad planem dzialania co dalej. Masz po kogo wrocic.
 
reklama
Beta znowu ujemna...

Rety, Ola... aż brak mi słów, już byłaś tak obstawiona lekami, że byłam pewna, że tym razem to formalność... Jedyne co mi przychodzi do głowy jeszcze to test ERA o którym dziewczyny pisały, gdzie badana jest responsywność endometrium, ale to już więcej musiały by powiedzieć dziewczyny, które miały robione to badanie...
Przykro mi bardzo :( :( :( Jesteś waleczną osobą i wierzę, że w końcu zostaniesz mamą...
 
Do góry