reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie. Dzisiaj mój pęcherzyk ma 16 mm a endo 10mm. Może w przyszły weekend będzie transfer. Kolejna wizyta w poniedziałek.

A powiedzcie mi proszę ile może mieć najwięcej endometrium by zarodek się przyjął. ?

@Dzoannna trzymam kciuki za Twoje jajeczka [emoji110][emoji110][emoji110]

Woow to super!
Czekamy na Twoja wizytę i transfer!!
Niech wszystko będzie pozytywnie [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Dziewczyny będące w bardzo wczesnej ciąży czy wspolzyjecie? Nam się zdarzyło dwa razy, bardzo płytka penetracja i raz seks analny. Przepraszam za opisy ale chce wiedzieć czy jak jest ten seks delikatny i płytko, bez orgazmu u mnie i kończenia w środku to można czy jednak powinnam zupełnie się wstrzymać do końca pierwszego trymestru??
 
Ja już po wizycie. Dzisiaj mój pęcherzyk ma 16 mm a endo 10mm. Może w przyszły weekend będzie transfer. Kolejna wizyta w poniedziałek.

A powiedzcie mi proszę ile może mieć najwięcej endometrium by zarodek się przyjął. ?

@Dzoannna trzymam kciuki za Twoje jajeczka [emoji110][emoji110][emoji110]

Nie jest zagwaranowane ze sie przyjmie nawet przy super endo, pomiedzy 12-14 mm bylo u mnie, potem juz sobie klinika odpuszcza transfery .
 
Dziewczyny będące w bardzo wczesnej ciąży czy wspolzyjecie? Nam się zdarzyło dwa razy, bardzo płytka penetracja i raz seks analny. Przepraszam za opisy ale chce wiedzieć czy jak jest ten seks delikatny i płytko, bez orgazmu u mnie i kończenia w środku to można czy jednak powinnam zupełnie się wstrzymać do końca pierwszego trymestru??
Ja chłopa zaciagnelam do łóżka 7 dni po transferze bo myślałam że się nie udało. Współżycie wskazane bo zadowolona mama to szczęśliwy dzidziuś. Chyba że jest krwawienie albo ból to nie.
 
Witam.Jestem tu nowa choć od dłuższego czasu śledzę wątek.Staramy się z mężem od ponad 6lat,jesteśmy po 3 inseminacjach i jednym nie udanym transferze.Z mężem wszystko jest ok u mnie niskie AMH i wrogość śluzu.Stwierdzono niepłodność idiopatyczna.Mam prośbę,napiszcie jakie powinnam mieć wykonane badania przed kolejnym transferem?Dodam że teraz miałam tylko podstawowe badania krwi i moczu i coś mi mówi że to za mało.Leczymy się w Artemidzie w Białymstoku,kolejna wizyta 13 luty przed drugim podejściem i chciałabym przygotować się do tego jakoś lepiej.
 
Dziewczyny będące w bardzo wczesnej ciąży czy wspolzyjecie? Nam się zdarzyło dwa razy, bardzo płytka penetracja i raz seks analny. Przepraszam za opisy ale chce wiedzieć czy jak jest ten seks delikatny i płytko, bez orgazmu u mnie i kończenia w środku to można czy jednak powinnam zupełnie się wstrzymać do końca pierwszego trymestru??

Jeśli nie ma krwiaków wszystko można ;)
 
Cześć dziewczyny, jestem po 3 latach walki z invitro bezskutecznie i 13 latach walki .Często Was czytam , gratuluję wszystkim , którym się udało i życzę pozytywnego testu wszystkim. Ja muszę zdystansowac się , chyba już nie ma dla mnie szansy. Jednak nie o to mi chodzi, mam do sprzedania za symboliczną kwotę prolutex ważny do końca lutego - 5 sztuk , luteina 1,5 opakowania 90 tabletek , witaminy babybstart dla mężczyzn. Jeśli jest ktoś chętny to proszę info na priva.Wole żeby któraś z Was skorzystała nóż mam to wyrzucać.
 
Ja już po wizycie. Dzisiaj mój pęcherzyk ma 16 mm a endo 10mm. Może w przyszły weekend będzie transfer. Kolejna wizyta w poniedziałek.

A powiedzcie mi proszę ile może mieć najwięcej endometrium by zarodek się przyjął. ?

@Dzoannna trzymam kciuki za Twoje jajeczka [emoji110][emoji110][emoji110]

Jej super wynik!! Czekamy z niecierpliwoscia na transfer[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Cos czuje ze moj tez moze byc w tej okolicy przy pomyslnych wiatrach...
A Tobie beda podawac jeden zarodek?
Endo tez piekne! Ty jestes w ktorym dc dzisiaj?

Dziękuję za kciuki![emoji8]
U mnie szalenstwo!
22 jajeczka od 18 mm, chyba ze 4 duze na 16-17 i kilka po 14-15 mm. No i mniejsze.

Zadziwiajace endometrium bo az 12 mm - nigdy chyba takiego nie mialam. Czy to dobrze jak na 10 dc?
Pobrana krew na estradiol dzis i kolejna wizyta usg i estradiol + progesteron w poniedzialek.
Na srode planowana punkcja jesli nie bedzie hiperstymulacji...

Jak rozumiem to bedzie wiadomo po punkcji dopiero?

Ewentualny transfer bedzie 1 zarodka bo nie ma wskazan do wiekszej ilosci.

Trzymajcie kciuki plizzz - oby cos z tego bylo!!
 
reklama
[QUOTE="Elessi jak u Ciebie ?
Ja ruszam od najbliższego cyklu ze stumulacją czyli za jakieś 10 dni .
W połowie lutego kolejna wizyta i lekarz zdecyduje czy dodać jeszcze kolejne leki czy umawiamy się na punkcję
Co do punkcji to boje się jej ale myśle ze nie bedzie tak źle [emoji16]

Tez sie boje punkcji a zwlaszcza tego znieczulenia nawet jesli to nie boli:/
 
Do góry