reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was dostała od dr tabletki anty Yasminelle? Jak się po nich czulyscie ? To mój pierwszy raz z tabsami, nigdy nie brałam
Dziś mój 1dc więc zaczynam tabsy i idę długim protokołem. To będzie nasze drugie podejście. Boję się hiperki, ale jak na fajterke przystalo- dam radę!!
 
Cześć dziewczyny:wink:

Już tu kiedyś udzielałam się, ale podczytuje Was regularnie8-) Po CB przygotowuje się do kolejnego podejścia, ale w międzyczasie badam to, co wcześniej nie było badane. Dziś zrobiłam krzywa i takie mam wyniki. Prosze Was pomóżcie mi je zinterpretować, bo kompletnie się na tym nie znam. Czy spadek glukozy po 2 godz nie jest za mały? A wzrost insuliny o czym może świadczyć? Bede bardzo wdzięczna za każda informacje:)Zobacz załącznik 938719
Wyniki masz na pewno do skonsultowania z lekarzem. Nie jest to wynik tragiczny, ale jednak wyrzuty insuliny masz spore. No i glukoza na czczo też mogłaby być niższa. Dobrze byłoby podrążyć temat przed kolejną procedurą.

Dziewczyny które stosowalyscie accofil. Czy Was też tak w krzyżu nawalalo ? Już nie wiem co ze sobą zrobić i jak się usadzić
Ja się bardzo źle czułam po accofilu. Miałam wrażenie, że mam grypę. Morfologia mi się dość mocno rozjechała po tym i doc. Paśnik zmienił mi Accofil na inny lek przy następnej procedurze (do której już nie doszło). Bardziej bolały mnie mięśnie niż kręgosłup. Zobacz jak się będziesz czuła jutro i jak nie przejdzie, to może jakiś dobry fizjoterapeuta będzie potrzebny.

Cześć dziewczyny. Pisze, zebyscie podtrzymaly mnie trochę na duchu , bo jak zwykle przed wizytą zaczynam panikowac. Dziś jest ostatni dzień 11 tygodnia, jutro zaczynam 12 tydzień i mam wizytę u lekarza. Strasznie się denerwuje czy wszystko jest wporzadku. Ostatnia wizytę miałam 2 tygodnie temu. Przez ten czas wszystkie dolegliwosci związane z hiperstymulacja minely i właśnie dlatego dziwnie mi z tym, że czuje się lepiej i zaczynam się zastanawiać czy tak powinno być. Odpoczywalam przez ten czas, jedynie miałam problem z bólem odbytu , a dokładnie ze skurczami w odbycie, które dokuczaly mi przez tydzień. Dziś oprócz porannych mdlosci czuje sie dobrze ale odchodzę od zmyslow ze stresu. Zrobiłam morfolgie, badanie moczu i progesteron wszystko w porządku w normie bez zmian. Bety nie robiłam, bo lekarz powiedział , że już nie muszę. Trzymajcie za mnie kciuki , żeby z dzidzia było wszystko wporzadku ❤
Dopiero to przechodziłam sama. Nie da się nie stresować niestety. Ale powiem Ci z perspektywy czasu, że najczęściej strach ma wielkie oczy. Będzie wszystko dobrze. Objawami to się nie zamartwiaj, ja miałam to samo (Ty masz chociaż mdłości) i wszystko jest ok. Trzymam kciuki!

Wyniki pierwszej weryfikacji
Beta 32,69 (wynik może być zawyżony że względu na zastrzyk, który był w dniu transferu)
Estradiol 205,68
Progesteron 16,18

Zrobiłam też Tsh, które wyszło 2,598 a 10 stycznia wynosiło 1,88
Teraz będzie kluczowy pomiar. Oby beta szybowała! Jak beta Ci się potwierdzi, to powtórz TSH i zrób ft3 i ft4, bo w ciąży może się rozjechać. Ja przed ciążą miałam TSH 1,5 a w 6 tyg. 5 i musiałam odwiedzić endokrynologa. Niskie TSH jest ważne, żeby dzidzia się dobrze rozwijała. Powodzenia!
 
Wyniki masz na pewno do skonsultowania z lekarzem. Nie jest to wynik tragiczny, ale jednak wyrzuty insuliny masz spore. No i glukoza na czczo też mogłaby być niższa. Dobrze byłoby podrążyć temat przed kolejną procedurą.


Ja się bardzo źle czułam po accofilu. Miałam wrażenie, że mam grypę. Morfologia mi się dość mocno rozjechała po tym i doc. Paśnik zmienił mi Accofil na inny lek przy następnej procedurze (do której już nie doszło). Bardziej bolały mnie mięśnie niż kręgosłup. Zobacz jak się będziesz czuła jutro i jak nie przejdzie, to może jakiś dobry fizjoterapeuta będzie potrzebny.


Dopiero to przechodziłam sama. Nie da się nie stresować niestety. Ale powiem Ci z perspektywy czasu, że najczęściej strach ma wielkie oczy. Będzie wszystko dobrze. Objawami to się nie zamartwiaj, ja miałam to samo (Ty masz chociaż mdłości) i wszystko jest ok. Trzymam kciuki!


Teraz będzie kluczowy pomiar. Oby beta szybowała! Jak beta Ci się potwierdzi, to powtórz TSH i zrób ft3 i ft4, bo w ciąży może się rozjechać. Ja przed ciążą miałam TSH 1,5 a w 6 tyg. 5 i musiałam odwiedzić endokrynologa. Niskie TSH jest ważne, żeby dzidzia się dobrze rozwijała. Powodzenia!
A czy orientujesz się może dlaczego ta insulina zamiast spadać rośnie? Bo oprócz wysokich wartości na czczo to mnie martwi. A wizytę u diabetologa mam dopiero za 2 tygodnie.
 
reklama
Do góry