reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wyniki pierwszej weryfikacji
Beta 32,69 (wynik może być zawyżony że względu na zastrzyk, który był w dniu transferu)
Estradiol 205,68
Progesteron 16,18

Zrobiłam też Tsh, które wyszło 2,598 a 10 stycznia wynosiło 1,88

Progesteron i estradiol na dobrym poziomie, a z betą nie wiadomo - jak miałaś zastrzyk ovitrelle to może się jeszcze utrzymywać, więc musimy czekać do następnej weryfikacji, ale i tak ✊✊✊ żeby się udało :)
 
reklama
Progesteron i estradiol na dobrym poziomie, a z betą nie wiadomo - jak miałaś zastrzyk ovitrelle to może się jeszcze utrzymywać, więc musimy czekać do następnej weryfikacji, ale i tak ✊✊✊ żeby się udało :)
@ilmenau dostałam zamiennik ovitrelle tj. Pregnyl i tylko pół dawki. Kolejna weryfikacja w poniedziałek :-) :)
Cytrynka wow kobieto! Przecież to ciąża!
@Margit2018 Mam nadzieję, że tak będzie jak piszesz. Poczekam do kolejnych weryfikacji:)
 
Dziewczęta czy można brać urfuragine w ciąży? Zaczyna coś mnie piec, kużwa jeszcze jakiegoś zapalenia mi brakuje :(

Z tego co ja wiem to nie powinno się brać furaginy w I i w III trymestrze, w II trymestrze tylko pod kontrolą lekarza. Kup jakiś preparat z żurawina, w aptece powiedzą ci co można brać w ciąży i rano zrób badanie moczu
 
@ilmenau dostałam zamiennik ovitrelle tj. Pregnyl i tylko pół dawki. Kolejna weryfikacja w poniedziałek :-) :)

@Margit2018 Mam nadzieję, że tak będzie jak piszesz. Poczekam do kolejnych weryfikacji:)

To kciuki za poniedziałkowy wynik! ✊✊✊

Ostatnia beta, więcej nie robię bo już chyba przesada by była :) 16dpt trzydniowego zarodka -2512.We wtorek przyszły (5 lutego) powinno widać na usg chyba pecherzyk prawda?

Pewnie ze będzie widać :) ładnie Ci rośnie beta :)
 
Dziewczęta czy można brać urfuragine w ciąży? Zaczyna coś mnie piec, kużwa jeszcze jakiegoś zapalenia mi brakuje :(
Nie wiem czy można furagine. Ja bym nie brała bez zgody lekarza. Dzisiaj pij bardzo dużo żeby wypłukiwac. Jutro zrób badanie ogólne i posiew moczu. Jak zapalenie pęcherza to lekarz da antybiotyk bezpieczny w ciąży. Ja ostatnio po transferze złapałam infekcje i dostałam antybiotyk -amotaks.
 
reklama
Do góry