reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

17 tc (16+6). Z kliniką od 2 miesięcy nie mam kontaktu, poza tym co oni mi mogą powiedzieć. Mam polipa, który może plamić, a poza tym to nieduże plamienie, tylko wyobraźnia pracuje. Połozyłam się w łóżku, wzięłam profilaktycznie no-spę i leżę. A jak u Ciebie?
Nie stresuj się, odpoczywaj, na pewno wszystko będzie dobrze:* zaraz na pewno odezwą się dziewczyny co miały podobna sytuację i Cię uspokoja :) a właśnie zastanawiam się ostatnio do którego tc kobiety mają wizyty w klinice niepłodności, bo oni w sumie tam przepisuja progesteron itp. a chodzić do lekarza który będzie prowadził ciąże i do kliniki to 2xwiecej usg :/ ja dziś wieczorem lecę na usg i betę+ oddam też mocz na badania.
 
reklama
Drogie Panie , Mądre głowy - poczytajta mój genotyp kir i M
Screenshot_2019-02-01-07-28-41-1.png
epitopy - i choć trochu proszę mnie oświecić.
Wizyta u wujka Jarka dopiero 15.03.
@annemarie @dżoasia @tina35 @Dgd @Kurcia i kogo jeszcze zapomniałam.
Screenshot_2019-02-01-07-28-41-1.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-02-01-09-03-25-1.png
    Screenshot_2019-02-01-09-03-25-1.png
    92,1 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Nie stresuj się, odpoczywaj, na pewno wszystko będzie dobrze:* zaraz na pewno odezwą się dziewczyny co miały podobna sytuację i Cię uspokoja :) a właśnie zastanawiam się ostatnio do którego tc kobiety mają wizyty w klinice niepłodności, bo oni w sumie tam przepisuja progesteron itp. a chodzić do lekarza który będzie prowadził ciąże i do kliniki to 2xwiecej usg :/ ja dziś wieczorem lecę na usg i betę+ oddam też mocz na badania.
A nie plamisz już? Kciuki za wizytę!
Ja pojechałam do kliniki na usg ok 30 dpt,.na serduszkowe. Wystawiono mi kartę ciąży (teraz żałuję, bo karta z logo kliniki i wszyscy od razu wiedzą) i się pożegnaliśmy, bo mam tam 170 km. Ciążę prowadzę na miejscu, ale mam w zasadzie 2 lekarzy i porządne usg ostatnio miałam prenatalne, następne będzie połówkowe, więc rzadko. Ale tak to się jakoś układa, więc na razie płynę z prądem ;)
 
Nie pamietam dokładnego wyniku, ale coś było 02*07. A jak u Ciebie wyszły?
I co na te Kiry powiedział Ci Paśnik? Ja się boje szczepień, ale nie wiem czy beda konieczne przy takich wynikach.
To moj masz ma inne 01*12 wiec nie wiem jakie sa zaleznosci. Ja z tymi Kirami nie mam zaleconych szczepien.
 
Drogie Panie , Mądre głowy - poczytajta mój genotyp kir - i choć trochu proszę mnie oświecić.
Wizyta u wujka Jarka dopiero 15.03.
@annemarie @dżoasia @tina35 @Dgd @Kurcia i kogo jeszcze zapomniałam.
Zobacz załącznik 938917
Są tu mądrzejsze głowy, ja wiem tyle, że ten typ AA nie jest najlepszy. No i nie masz kiru 2DS5, który podobno ważny dla implantacji. A czy mąż robił badanie HLA? bo podobno interpretuje się twoje kiry razem z jego HLA i dopiero na tej podstawie można coś powiedzieć.
 
Cześć dzdziewzyny, ja dziś w nerwach, bo plamię. Przypuszczam, że to mój polip doszedł do głosu, ale strasznie się boję. 2 dni temu bejbi fikało na usg. Bolec mnie nic za bardzo nie boli, ale nerwa mam. @Sol, możesz mnie wspomóc dobrym słowem? Jak wyglądały u Ciebie plamienia z polipa? U mnie na razie różowa i brązowa wydzielina, ale boję się, że się rozkręci, jak orzed świętami... (choć wtedy miałam podrażnione po cytologii, teraz nikt mnie nie tam nie tykał).
Kochana, wierzę, że wszystko będzie dobrze. Leż, oszczędzaj się i myśl pozytywnie - to pewnie tylko ten paskudny polip się uaktywnił, a z twoim maleństwem wszystko ok :)
 
reklama
Są tu mądrzejsze głowy, ja wiem tyle, że ten typ AA nie jest najlepszy. No i nie masz kiru 2DS5, który podobno ważny dla implantacji. A czy mąż robił badanie HLA? bo podobno interpretuje się twoje kiry razem z jego HLA i dopiero na tej podstawie można coś powiedzieć.
@Akatombo - tak, tak robił HLA - dla mnie te wyniki to czarrrna magia.
 
Do góry