reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Pisze, zebyscie podtrzymaly mnie trochę na duchu , bo jak zwykle przed wizytą zaczynam panikowac. Dziś jest ostatni dzień 11 tygodnia, jutro zaczynam 12 tydzień i mam wizytę u lekarza. Strasznie się denerwuje czy wszystko jest wporzadku. Ostatnia wizytę miałam 2 tygodnie temu. Przez ten czas wszystkie dolegliwosci związane z hiperstymulacja minely i właśnie dlatego dziwnie mi z tym, że czuje się lepiej i zaczynam się zastanawiać czy tak powinno być. Odpoczywalam przez ten czas, jedynie miałam problem z bólem odbytu , a dokładnie ze skurczami w odbycie, które dokuczaly mi przez tydzień. Dziś oprócz porannych mdlosci czuje sie dobrze ale odchodzę od zmyslow ze stresu. Zrobiłam morfolgie, badanie moczu i progesteron wszystko w porządku w normie bez zmian. Bety nie robiłam, bo lekarz powiedział , że już nie muszę. Trzymajcie za mnie kciuki , żeby z dzidzia było wszystko wporzadku [emoji173]

Skurcze odbytu to progesteron
 
reklama
W kwietni 2017 in vitro w krk wszystkie zarodki padły usłyszałam że stare. Marzec 2018 histeroskopia w novum i usunięcie polipa, w drugim cyklu ciąża naturalna która wczoraj w 35tc waży 3200kg. Nie daj sobie wmówić tylko walcz i szukaj przyczyny.

Dziekuje [emoji847]
To forum i Wy dajecie mi sile i przykład każdej z Was pokazuje ze zycie pisze różne scenariusze [emoji173]️
 
Tylko to dziwne , że dopiero teraz dostałam tych skurczy , gdzie progesteron na początku ciąży miałam dwa razy taki jak teraz ale zaparcia też miałam spore i przez własną głupotę ... podjadalam sobie słodycze , teraz odstawilam słodkie i jest poprawa.
Z progesteronem tak jest. Ja jak brałam 600 mg to nic mi nie było, a obecnie jestem na 100 mg i strasznie mnie od niego boli głowa... Nie denerwuj się, choć wiem, że łatwo powiedzieć. Będzie, co ma być. I tak już bardzo daleko zaszłaś, a im dalej, tym lepiej - ja tak sobie powtarzam :)
 
Z progesteronem tak jest. Ja jak brałam 600 mg to nic mi nie było, a obecnie jestem na 100 mg i strasznie mnie od niego boli głowa... Nie denerwuj się, choć wiem, że łatwo powiedzieć. Będzie, co ma być. I tak już bardzo daleko zaszłaś, a im dalej, tym lepiej - ja tak sobie powtarzam :)

No ja właśnie biorę 150 lutinusu czyli 1,5 tabletki dopochwowo plus rano prolutex w zastrzyku. Wcześniej brałam trzy lutinusy, 6 tabletek luteiny podjezykowo i zastrzyk i nie miałam problemów z bólem odbytu. Powiem tak mogę to wszystko znosić aby z dzidzia było wszystko w porządku ❤❤❤❤
 
reklama
No i piekny wynik, czyli jutro witamy pecherzyk
emoji173.png
️na swiecie. Gratuluje
emoji3.png
Super wyniki. Gratuluję mamuśku:)
Dziękuję :)
 
Do góry