reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje bardzo za odpowiedz:)

Właśnie chyba nic innego mi nie zostaje, jak tylko udać się do lekarza i zobaczymy co powie.
Byłam tez u wychwalanego „wujka Jarka” i czekam na ostatnie z wyników badań, które mi zlecił. Wspominał tez żebym zrobiła sobie właśnie ta krzywa, bo może to jest jedna z przyczyn niepowodzenia.
Po stymulacji nie mam mroziakow, wiec przed kolejnym razem chce się przygotowac z każdej strony, żeby zwiększyć szanse na powodzenie:)

I bardzo sluszne podejscie. Cukier jest wazny nie tylko w ciazy ale i cale zycie. Dobre jest to ze mozna jeszcze nad nim zapanowac, jak sie szybko to wychwyci. Leczenie nie boli a daje satysfakcje ze cos dobrego dla siebie robisz.Na teraz i na przyszlosc[emoji106]Melduj co dok powiedzial[emoji6]
 
reklama
I bardzo sluszne podejscie. Cukier jest wazny nie tylko w ciazy ale i cale zycie. Dobre jest to ze mozna jeszcze nad nim zapanowac, jak sie szybko to wychwyci. Leczenie nie boli a daje satysfakcje ze cos dobrego dla siebie robisz.Na teraz i na przyszlosc[emoji106]Melduj co dok powiedzial[emoji6][/QUOTE

Przyznaje szczerze, ze nigdy na cukier nie zwracałam uwagi. Jestem bardzo szczupła i całe zycie się śmiałam, ze gdybym zrezygnowała ze słodyczy to już całkiem zniknęłabym:-D Ale jak widać nie zawsze idzie to w parze i uważać trzeba zawsze:)
Obecnie czekam tylko na wyniki trombofilii, a wizytę u doc P. mam dopiero początkiem marca. Bede się starała złapać coś wcześniej, bo bardzo to wszystko długo trwa i już powoli nie mogę się doczekac kolejnego podejścia Choć oczywiscie boje się, ale nie chce to odwlekać w nieskończoność.
 
A czy któraś dobra dusza ogarnia Kiry? Bo ja z tego to już kompletnie nic nie kumam:cool:
Mieliśmy zlecone jeszcze HLA-C dla mojego faceta, a z tego co się orientuje interpretuje się je razem, ale chciałabym wiedziec jak się sprawy maja jeśli o mnie chodzi 6DD2F7E0-90B2-4B73-8EEF-973BC87E212D.jpeg
 
A czy któraś dobra dusza ogarnia Kiry? Bo ja z tego to już kompletnie nic nie kumam:cool:
Mieliśmy zlecone jeszcze HLA-C dla mojego faceta, a z tego co się orientuje interpretuje się je razem, ale chciałabym wiedziec jak się sprawy maja jeśli o mnie chodziZobacz załącznik 938772

Masz dobry genotyp BX , i duzo kirow potrzebnych do zagniezdzenia. Nie jest zle.Stosunkowo malo ci brakuje.Do dr Pasnika ostatnie slowo nalezy.Moze niech Dzoasia doda cos od siebie bi tez sie w to bawi[emoji85][emoji6][emoji6][emoji6]
 
A jestes pewna ze to od tego? ja bralam ale mi nigdy nic nie bylo.Sa tu dziewczyny co cierpialy troche
Nie, nie jestem pewna, nie czuje się jakoś bardzo źle, nic innego mnie nie boli, tylko w tym krzyżu nawala, wczoraj brałam pierwsza dawkę i do tej pory nic nie czułam, a od kilku godzin jest nie do wytrzymania i dlatego skojarzyłam to z accofilem że może od tego, nie wiem już sama jak to interpretować
 
Kurcze bo mamy genetykę w porządku
Tylko moje niepowodzenie jest w AMH i podwyższonym FSH
teraz zaczynam od 2 dc stymulację na lekach
Leki w załączniku pod spodem
Troche się popłakałam słysząc takie słowa a mam juz 36 lat i marze choć o jednym dzieciątku Zobacz załącznik 938656Zobacz załącznik 938657
W kwietni 2017 in vitro w krk wszystkie zarodki padły usłyszałam że stare. Marzec 2018 histeroskopia w novum i usunięcie polipa, w drugim cyklu ciąża naturalna która wczoraj w 35tc waży 3200kg. Nie daj sobie wmówić tylko walcz i szukaj przyczyny.
 
Cześć dziewczyny. Pisze, zebyscie podtrzymaly mnie trochę na duchu , bo jak zwykle przed wizytą zaczynam panikowac. Dziś jest ostatni dzień 11 tygodnia, jutro zaczynam 12 tydzień i mam wizytę u lekarza. Strasznie się denerwuje czy wszystko jest wporzadku. Ostatnia wizytę miałam 2 tygodnie temu. Przez ten czas wszystkie dolegliwosci związane z hiperstymulacja minely i właśnie dlatego dziwnie mi z tym, że czuje się lepiej i zaczynam się zastanawiać czy tak powinno być. Odpoczywalam przez ten czas, jedynie miałam problem z bólem odbytu , a dokładnie ze skurczami w odbycie, które dokuczaly mi przez tydzień. Dziś oprócz porannych mdlosci czuje sie dobrze ale odchodzę od zmyslow ze stresu. Zrobiłam morfolgie, badanie moczu i progesteron wszystko w porządku w normie bez zmian. Bety nie robiłam, bo lekarz powiedział , że już nie muszę. Trzymajcie za mnie kciuki , żeby z dzidzia było wszystko wporzadku ❤
 
reklama
Przede wszystkim trzeba poczekac na to ile ich bedzie , bo tu jest pies pogrzebany.U mnie lekarz robil pierwsze USG dopiero w 9 dniu, w 7 badal tylko krew . Nie wiem jak dlugo bedziesz stymulowana, dlatego ciezko okreslic srodek stymulacji... czasami cala trwa 10 a czasami i 14 dni. Albo cos pomiedzy.Mysli pozytywnie ta klinika ma dobrych lekarzy.Moze niezbyt wylewnych, ale mysle ze zrobia wszystko zeby wam pomoc.

To prawda.
Poczekamy zobaczymy narazie wyliczył na 10 dni ale w połowie stymulacji się z nim widzimy to zapewne juz coś zobaczy [emoji16]
To prawda lekarz konkretny ale nie wylewny ważne żeby działał [emoji16]
 
Do góry