reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
to wszystko przed Tobą . Zrób w labie obciążenie glukozą 50 g bez skierowania tylko spytaj sie ich czy masz kupic swoją czy mają. Większosci ma juz swoją... ale widziałam takie , które nie mają :o
Czemu 50, a nie 75?
Kurcia, bywa, że nie chcą robić bez skierowania, nawet prywatnie, ale wystarczy zwykłe skierowanie od rodzinnego np."zalecenie wykonania", takie zaświadczenie. Krzywa glukozowa 3 punktowa i koniecznie krzywa insulinowa 3 punktowa, ja miałam obciążeniw 75 g glukozy. 50 g to chyba w ciąży?
 
Dopiero po południu. 17.30.
Teraz pewnie będę chodzić też co 2-3 tyg. Dziś mam prywatna a w Walentynki na nhs.

Zawsze po wizycie mam trochę spokoju. Który to tydzień U Ciebie kochana, 29?

Zaczęłam 30. Nawet nie wiem kiedy ten czas tak leci. Mam wrażenie że dopiero co robiłam połówkowe a już mnie mój lekarz pyta czy jestem umówiona na usg III trymestru ;)
 
A jak u ciebie dzisiaj sytuacja? Uspokoiło się?
Tak Kochana, ten śluz z krwią był jednorazowy, silny brzuch cały wieczór się utrzymywał i dziś rano, jakby tak na okres, tylko bardziej intensywny, teraz już jest ok. Mam nadzieję że nic złego się nie stało, ale jutro skończę na betę profilaktycznie bo będę myślała.
 
reklama
Wow. No to super kochana! A co się robi na usg III symeatru I kiedy?

To takie bardziej rozszerzone w opisie usg, które u nas robi się pomiędzy 28 a 32 tygodniem. Głównie chodzi tu o sprzęt, dzięki któremu można opisać jak dziecko rośnie. Po zwykłym usg czasem dostaje zdjęcie, a po polowkowym czy III trymestru powinnam dostać cały wydruk z opisem i pomiarami dziecka no i jest szansa na zdjęcie 3D :)
 
Do góry