reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Polecasz kogoś? :)
Asiu jak byłam na pierwszych prenatalnych to dziewczyny polecały każdego z poradni bo to ci sami co na oddziale. Na drugie prenatalne nie było miejsca na Kopernika i Inga poleciła mi żeby iść na Prądnicką bo tam robi lekarka z Kopernika. Jutro znajdę jej nazwisko dla mnie była ok Inga też miała dobre zdanie.
 
Dziewczynki melduje, ze Tomek ma się dobrze i wazy już 500 g :) na razie leży sobie w ułożeniu miednicowym i pieknie pokazuje co ma między nóżkami i to ma już aż 6 mm, normalnie gigant :) pokazalabym wam foto, ale jest bezwstydne ;)
@ilmenau poproszę o dopisanie do kalendarza, kolejne wizyta 22.02 :)
No pokaż, trzeba mieć coś z życia.8-)8-)
 
Ja mialam serie od meza ale slabo zareagowalam wiec potem mialam jeszcze 2 dawki pullowanych - od dawcy.
Jesli chodzi o ten wynik cross match to jesli dobrze wnioskuje to u ciebie w przypadku zalecenia szczepien maz nie bedzie mogl byc dawca, tylko od razu bedziesz miec pullowane. Z jednej strony to lepiej bo od razu bedziesz, miec te skuteczniejsze.
Ale jeszcze nie wiesz czy bedziesz miec zalecone szczepienia czy cos innego.
Masz juz wynik allo mlr lub cytokin?
Mam cytokiny oto one. Cos tu widzisz? Doc nie chcial za duzo mowic. Chyba nie chcial mnie zalamywać
 

Załączniki

  • 20190114_160833.jpg
    20190114_160833.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 89
Ostatnia edycja:
A kiedy miałaś pierwsze usg robione? I było widać pęcherzyki? :) mi dziś lekarz powiedział że nie robimy bo jest jeszcze za wcześnie usg.
Nie pamiętam, który był dpt, ale betę miałam wtedy ok 3000. Jakiś 16 dpt musiał być. Tak mi rosła, że bałam się że to trojaczki :). Pecherzyk widac dopiero przy becie 1500-2000, więc jeszcze masz czas. U nas był poczatkowo jeden pecherzyk i duzy krwiak, tydzień później było widać już drugi pęcherzyk, potem 27 dpt dwa serduszka.
Jeden z bliźniaków obumarł w 8/9 tygodniu, podobno to sie zdarza nawet do 30%. Został mi jeden dzielniak w brzuchu, 16 tc.
 
reklama
Nie pamiętam, który był dpt, ale betę miałam wtedy ok 3000. Jakiś 16 dpt musiał być. Tak mi rosła, że bałam się że to trojaczki :). Pecherzyk widac dopiero przy becie 1500-2000, więc jeszcze masz czas. U nas był poczatkowo jeden pecherzyk i duzy krwiak, tydzień później było widać już drugi pęcherzyk, potem 27 dpt dwa serduszka.
Jeden z bliźniaków obumarł w 8/9 tygodniu, podobno to sie zdarza nawet do 30%. Został mi jeden dzielniak w brzuchu, 16 tc.

No niestety często się słyszy o tym bliźniaku zanikającym do 12 tygodnia ;( moja koleżanka tez przez to przeszła.
Buziaki surrykatko.
 
Do góry