reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No niestety często się słyszy o tym bliźniaku zanikającym do 12 tygodnia ;( moja koleżanka tez przez to przeszła.
Buziaki surrykatko.
Ja się zdziwiłam, bo zanim nasza ilmenau przez to nie przeszła, to o tym nie słyszałam. Może dlatego nie umiem się tą ciążą w pełni cieszyć, choć powoli zaczynam nawet zerkać w kierunku ubranek, więc może coś się ruszy w psychice.
A Ty jak się czujesz? Czego po nocy w necie buszujesz? :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za dobre słowo. Ja się oczywiście nie poddaję. Walczę do skutku. Żeby się nie podlamywac to podchodzilam do tego transferu z myślą ze jak sie nie uda to w lutym następny, ale chyba czas sie troszkę bardziej przebadać.
No i ta myśl już mnie bardziej doluje bo znowu trzeba bedzie pewnie na wszystko czekać[emoji37]

@Akatombo masz podaną b. ładną blastke, ładne endo w tym cyklu, jesteś obstawiona lekami i wiem że to nie gwarantuje że się uda ale bądź dobrej myśli bo kiedyś musi a ja Ci życzę z całego serca żeby to było teraz i wierzę że tak będzie![emoji4]
Napisz mi kochana w wolnej chwili czy w Novum podają heparyne i inne wspomagacze dopiero po badaniach i dopiero jak jest do tego wskazanie?
Czy Ty przy pierwszych dwóch transferach bralas cos dodatkowo? I jakie badania później robiłaś i przy ktorych ważny jest dzień cyklu.
@NataliaNNN gratuluję pięknej bety i niech sie spełni marzenie o blizniakach. Jesteś na dobrej drodze do tego...[emoji4]
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
STYCZEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-01-26 Vinszka wizyta kwalifikująca do crio
2019-01-27 Sol podglądanie maluszka ❤️
2019-01-28 Cytrynka122 transfer!!
2019-01-28 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-01-28 Kingul podglądanie maluszka ❤️
2019-01-28 Kamaaa wizyta u doc. Paśnika
2019-01-28 Akatombo beta!!!!
2019-01-30 jolancik wizyta przed transferem
2019-01-30 ilmenau usg III trymestru ❤️
2019-01-30 Dzoannna podglądanie jajeczek
2019-02-01 Kamaaa wizyta u lekarza prowadzącego
2019-02-05 mariakowalska89 badanie prenatalne ❤️
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-06 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-11 Olusja1987 wizyta u lekarza prowadzącego
2019-02-13 Beata 4 połówkowe ❤️ ❤️
2019-02-14 Sol podglądanie maluszka ❤️
2019-02-14 Laurka2019 podglądanie jajeczek
2019-02-15 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-02-19 Beata 4 podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-20 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-22 Ela86 podglądanie maluszka ❤️
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-25 dżoasia badanie prenatalne ❤️ ❤️
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-03-14 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza?
Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Witam wszystkie panie w ten śnieżny dzień (przynajmniej u nas)!

@Vinszka - mocne kciuki, żebyś na dzisiejszej wizycie dostała zielone światło do transferu!!! Dawaj znać po wizycie.

✊ ✊ ✊ za wszystkie działające zza krzaków, ale pamiętajcie, ze forumowe kciuki przynoszą szczęście, więc polecam wpisać się do kalendarza.
Oznaczajcie mnie przy datach, które chcecie, żeby były dodane. Teraz mogłam je spisywać z waszych postów, bo przez przeziębienie cały tydzień byłam uwięziona w domu (fajnie zaczęłam moje L4), ale od przyszłego tygodnia mam zamiar wrócić do świata aktywnych ludzi :D więc już mogę czegoś nie wyłapać ;)

Miłej soboty!
 
Ja się zdziwiłam, bo zanim nasza ilmenau przez to nie przeszła, to o tym nie słyszałam. Może dlatego nie umiem się tą ciążą w pełni cieszyć, choć powoli zaczynam nawet zerkać w kierunku ubranek, więc może coś się ruszy w psychice.
A Ty jak się czujesz? Czego po nocy w necie buszujesz? :)

Powiem ci szczerze, że ja wcześniej też o czymś takim nie słyszałam. Ale jak już niestety mnie to spotkało, to w przeciągu kilku tygodni dowiedziałam się o dwóch parach, które naturalnie zaszły i miały taką sytuację i tuż przed świętami dowiedziałam się, ze moja koleżanka z pracy 3 lata temu też tak miała, więc to chyba nie jest takie rzadkie, tylko mało się o tym mówi.
Poczekaj, aż dzidzia zacznie się wiercić i kopać, wtedy zaczniesz się cieszyć i czuć spokojnie :) Już niedługo pewnie ruszysz na polowanie na wyprawkę :D
 
Dzięki dziewczyny za dobre słowo. Ja się oczywiście nie poddaję. Walczę do skutku. Żeby się nie podlamywac to podchodzilam do tego transferu z myślą ze jak sie nie uda to w lutym następny, ale chyba czas sie troszkę bardziej przebadać.
No i ta myśl już mnie bardziej doluje bo znowu trzeba bedzie pewnie na wszystko czekać[emoji37]

@Akatombo masz podaną b. ładną blastke, ładne endo w tym cyklu, jesteś obstawiona lekami i wiem że to nie gwarantuje że się uda ale bądź dobrej myśli bo kiedyś musi a ja Ci życzę z całego serca żeby to było teraz i wierzę że tak będzie![emoji4]
Napisz mi kochana w wolnej chwili czy w Novum podają heparyne i inne wspomagacze dopiero po badaniach i dopiero jak jest do tego wskazanie?
Czy Ty przy pierwszych dwóch transferach bralas cos dodatkowo? I jakie badania później robiłaś i przy ktorych ważny jest dzień cyklu.
@NataliaNNN gratuluję pięknej bety i niech sie spełni marzenie o blizniakach. Jesteś na dobrej drodze do tego...[emoji4]
Ja Ci mogę powiedzieć, że w no.vum to różnie. Ja 4 transfery nie miałam heparyny (nie mam wskazań), przy piątym dali mi "na wszelki wypadek". Więc myślę, że to jest do ugadania.
 
Dziękuję[emoji6] a encorton albo intralipid dostałaś? Ja mialam malutką dawke encortonu tylko 5mg i tylko ze wzgledu na moją rzadką chorobę skóry nieznanego pochodzenia.
Chciałabym podejść zaraz do kolejnego transferu gdyby mi dali wiecej leków 'tak na wszelki wypadek' ale czuje ze u mnie coś może być dodatkowego.
 
reklama
Czyli zdrowa, zwarta i gotowa do transferu!!!
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Moze bedziemy w tym samym czasie miec... zobaczymy, ja 30.01 podgladam jajka w 7dc i jak bedzie bez zaskoczen to kto wie...[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Tak jest! Zdrowa i gotowa ;) Ja 30go też mam wizytę ale to już będzie u mnie 16dc. Ale na luty się załapiemy ;)
 
Do góry