reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

żadnych skoków ;) delikatnie, powoli się oswajamy, cieszymy się ale bardzo ostrożnie. Niestety radosnej sielanki już nie będzie po takich przejściach... trudno. Czuję się bardzo dobrze, żadnych mdłości nawet nie mam ;P nooo, może czasem takie 5cio minutówki, ale tego nie liczę. Najgorsze jest to, że musze w nocy RAZ wstac na siku ;P

6go mam jeszcze wizytę w klinice, a 20go u mojej, u której chcę prowadzic. Pisałam do niej ale się nie odzywa, może pojechała gdzies na ferie, nie będę jej tyłka zawracać, bo wiem, że ma strasznie dużo na głowie, a poza tym w klinice do 12tc mam darmoszkę ;)
Asiu jeżeli chodzi o Ingę to wyjechała i będzie 30 stycznia. Wtedy mam wizytę.
 
reklama
reklama
Dziewczyny poradzcie proszę mąż mi się przeziębil, gardło boli, katar, kicha. A 12 lutego ma zrobic seminogram, chromatyne, MAR i wiazanie kwasem hialuronowym. I co teraz??? Antybiotyku mu nie dam pomimo ze w domu mam, co moge mu dac by jakos nie wpłynęło to na badania. Polopiryna??? (i tak pewnie bez podania lekow przez to przeziębienie wyniki wyjda marne) :(:( kurcze caly czas pod górkę
 
Do góry