reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcia ja bym spróbowała z intralipydem ,nie zaszkodzi a może pomoże.

Już doczytałam,że będą bliźniaki!!!Matko jedyna czy może być piękniej ?!! :)
Gratuluje!!Rośnijcie zdrowo!Ja przystępuje do 3 procedury.

Szczęście ja bym albo ostatni raz podeszła albo zmieniła klinikę.To Ty przez to wszystko przechodzisz i to Twoje ciało i Twoje obciążenie psychiczne.

Dziewczyny objawów nie mają i dzieje się więc trzeba zaczekać :)Nie będę pisać,że spokojnie bo tak się nie da ale czekamy i trzymamy kciuki!

Cudowne wieści!!!!Gratuluje!!!! Teraz tylko przyrost bęty,serduszko i będzie bejbasik!

Tak jak korzystałam,polecam.

Anne ja miałam robiony PGS jednego zarodka-dla nich to kasa to czemu mieliby się nie zgodzić?i to spora kasa.dopiero jak transfer się nie udał lekarz stwierdził,że może mam słabe jajca i nie warto ale przy drugim mimo braku pgs też się nie udało.zbyt wiele zależności jest.
Anne jak się czujecie w trójpaku? Trochę jest ciąż bliźniaczych na forum :)

@annemarie @dżoasia dziewczyny w jakiej dawce kupić koenzyn q10?widzę,że są od 50 do nawet 200 mg.lekarz kazał brać,do tej pory miałam 50 ale może za słaby?

Dziewczyny oby w lutym i marcu udały się wszystkie transfery!!!
Kochana trzymam ✊✊✊❤❤❤ za udany
 
Ja już korzystałam, byłam zadowolona, wszystko mi zorganizowali, wynik na e-mail, telefon i pocztą, polecam. Nie miałam się do czego przyczepić. Jak jest napisane na stronie to wszystko tak się odbyło, później moja siostra tam robiła i też bez zarzutów.
Tak wszystko bylo ok. Zadowolona jestem nawet wczoraj mialam rozmowe z genetykiem.
@tina35 dzieki dziewczyny na Was zawsze mozna liczyc:) wymaz pobrany czekam na kuriera:)
 
reklama
Do góry