reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny poradzcie proszę mąż mi się przeziębil, gardło boli, katar, kicha. A 12 lutego ma zrobic seminogram, chromatyne, MAR i wiazanie kwasem hialuronowym. I co teraz??? Antybiotyku mu nie dam pomimo ze w domu mam, co moge mu dac by jakos nie wpłynęło to na badania. Polopiryna??? (i tak pewnie bez podania lekow przez to przeziębienie wyniki wyjda marne) :(:( kurcze caly czas pod górkę
Mi kiedys dr powiedział ze antybiotyk w niczym nie przeszkadza gorzej jak sie rozchoruje chyba lepszy antybiotyk szybko niz zeby jakis stan zapalny sie zrobil ale najlepiej zapytaj szybko swojego dr.
 
reklama
Dziewczyny poradzcie proszę mąż mi się przeziębil, gardło boli, katar, kicha. A 12 lutego ma zrobic seminogram, chromatyne, MAR i wiazanie kwasem hialuronowym. I co teraz??? Antybiotyku mu nie dam pomimo ze w domu mam, co moge mu dac by jakos nie wpłynęło to na badania. Polopiryna??? (i tak pewnie bez podania lekow przez to przeziębienie wyniki wyjda marne) :(:( kurcze caly czas pod górkę
Moj kiedys sie tak rozchorował ze jak zrobił sobie badanie nasienia w tym czasie to wszystko było martwe byliśmy przerażeni bo to było jego pierwsze badanie ale dr odrazu zobaczył ze wyszedł mu stan zapalny wiec kazał powtórzyć za 3 miesiace i było ok
 
reklama
Do góry