reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Książę dziś skończył 7 tyg a wczoraj na szczepieniach ważył 4 kg.
Mamy już takie noce że śpi od 23 do 6 rano. A jeśli się budzi to tylko raz o 3.30 złote dziecko [emoji3590]
Tata.... Hmy ciężkie pytania zadajesz. Stara się pomagać, ale bardzo dużo pracuje. Cały dzień a najczęściej do 22 jestem sama. Mam nadzieję, że jak się już przeprowadzimy to się to zmieni. Zobacz załącznik 934466

Dawaj szybko znać co po wizycie [emoji110][emoji110][emoji110]
Ale piękny [emoji173][emoji173]
@tamiza i oby było tak na kilka kolejnych lat z tym "złotym dzieckiem" ;-) :-)
 
reklama
@dżoasia Mamo! Fakt, to już rok, minęło jak z bicza. Skupilam się przede wszystkim na pracy, przebranżowiłam się i teraz robię, to co lubię, myślę że wiesz o co :) Moja chodząca encyklopedio, powiedz proszę, na które badania mogę dostać od lekarza skierowania by je wykonać bezpłatnie? I czy warto zainwestować w zestaw Fertinea?
uhh kochana źle trafiłaś pytając o te badania bo ja zarobiona będąc nie miałam czasu isc po skierowania i latałam na wszystko prywatnie. Z tym zestawem witamin to nie wiem, pewnie nie zaszkodzą :) Jak chcesz to mi zostało po trochu z każdego opakowania to mogę ci podesłać, zobaczysz sobie czy ci to będzie odowiadało :)
Miło czytać, że wszystko idzie zgodnie z planem:) Z cukrzycą to doskonale rozumiem. Ja mam od samego początku i pomimo restrykcyjnej diety glukoza coraz gorsza, a to dopiero 9 tydzień. Ale najważniejszy jest cel;) Choć marudzę czasem, że nie mogę mieć normalnych zachcianek. A możesz napisać czy nifty robiłaś z jakichś wskazań po Pappa, czy to było tak na wszelki wypadek? Ja mam narazie skierowanie na test Pappa, ale cały czas się zastanawiam czy nie rozszerzyć badań.
Dgd a jesteś na metforminie cały czas? Ja Ci powiem, że jak brałam meftormax sr - ten o przedłuonym działaniu na noc to rano glukoze miałam tragiczną (nawet 105-110) i mimo takiego wysokiego poziomu byłam głodna. Jak przełożyłam ten metformax na rano do śniadania to na czczo glukoza wynosiła ok 100 (97-103). A teraz odstawiłam całkiem bo już nie wiedziałam co robić i mam na czczo 80-85. Po posiłkach nie ma tragedii, 1h po jest tak max do 130-135, zależy co zjem.
 
A po wizycie jednak gitowo ;)
Bąbelki mają się dobrze, doktorek był chyba bardziej zeschizowany ode mnie, w locie kazał mi siadać na samolot i najpierw robił przez brzuch, ale jeden nie chciał się za bardo pokazać i tak czy inaczej musiałam pokazać mandolinę ;P
@@dżoasia tak baaardzo się cieszę [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Maluszki niech siedza grzecznie u mamusi jeszcze min 8 miesięcy [emoji4][emoji4][emoji4]
A który Asia TC Ci teraz wypada ?
 
A tu moje żelusie :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-01-17-19-55-57.png
    Screenshot_2019-01-17-19-55-57.png
    365,8 KB · Wyświetleń: 181
  • Screenshot_2019-01-17-19-56-06.png
    Screenshot_2019-01-17-19-56-06.png
    386 KB · Wyświetleń: 178
@@dżoasia tak baaardzo się cieszę [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Maluszki niech siedza grzecznie u mamusi jeszcze min 8 miesięcy [emoji4][emoji4][emoji4]
A który Asia TC Ci teraz wypada ?
dopiero 6+5 dzisiaj. Dr kazał jeszcze przyjść w środę i papa. Najgorsze, że moja Inga ma wolny termin dopiero na 20 lutego, ale będę kobicinę musiała jutro smsami zbombardować i wyżebrać, żeby mnie przygarnęła wcześniej.
 
A po wizycie jednak gitowo ;)
Bąbelki mają się dobrze, doktorek był chyba bardziej zeschizowany ode mnie, w locie kazał mi siadać na samolot i najpierw robił przez brzuch, ale jeden nie chciał się za bardo pokazać i tak czy inaczej musiałam pokazać mandolinę ;P
❤️❤️❤️
Miód na moje uszy :)
Wreszcie przeszedł czas na oddech :)
 
reklama
Do góry