reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc Kochana [emoji9][emoji9]
Ciesze sie ze wrocilas [emoji173]
U mnie ok, aktualnie 33t4d [emoji4] Igor rosnie, wczoraj wg usg wazyl ok 2170g [emoji4]
A ja mam coraz wiekszy brzuch [emoji86]
Powoli konczymy kompletowac wyprawke, pokoj prawie gotowy, dzis odebralismy wozek i fotelik [emoji4]
A samopoczucie, wiadomo, jak to w 8mym miesiacu, jest coraz ciezej. Ale nie narzekam. W ciagu dnia nawet ogarniam, najgorsze noce. Malo juz spie, a jesli nawet, to za chwile bola biodra, posladki i nogi. Jednym idzie bol w kregoslup, u mnie troche nizej.
Niezmiennie moj przewidywany termin porodu to 1-8 marca. Choc wszyscy widzac wielkosc brzucha, twierdza ze urodze szybciej. A ja licze ze wytrzymam jak najdluzej [emoji6] choc to tak naprawde nie ode mnie bedzie zalezec [emoji16]
Kochana a spojenie lonowe cię nie boli tak jak mnie?
Synek już duży, super!
 
reklama
Hej. Amh 0,8 to nie najgorszy wynik. Moje AMH to 0,9 i wiek 40. Wyhodowalam 6 pęcherzyków i pobrali 6 komórek, zaplodniło się 5. Jedna nie ruszyła a 4 dotrwały do blastki. Wzięłam 2 blastki i jedna została w brzuszku! Trzymam kciuki.
oby u mnie tez tak było i przy kolejnej stymulacji moj winik 0.8 i 29 lat
 
Kochana a spojenie lonowe cię nie boli tak jak mnie?
Synek już duży, super!
Chyba nie, bo to tylko biodra i posladki jak leze dlugo na boku. W miejscu spojenia raczej nic nie czuje. Przynajmniej rzadko. Kiedys fizjoterapeutka pokazywala mi ze jakies miesnie biegna jakby w poprzek posladkow i ze wlasnie je trzeba rozcierac przy skurczach porodowych. Podejrzewam ze to.wlasnie to
 
Miło czytać, że wszystko idzie zgodnie z planem:) Z cukrzycą to doskonale rozumiem. Ja mam od samego początku i pomimo restrykcyjnej diety glukoza coraz gorsza, a to dopiero 9 tydzień. Ale najważniejszy jest cel;) Choć marudzę czasem, że nie mogę mieć normalnych zachcianek. A możesz napisać czy nifty robiłaś z jakichś wskazań po Pappa, czy to było tak na wszelki wypadek? Ja mam narazie skierowanie na test Pappa, ale cały czas się zastanawiam czy nie rozszerzyć badań.
Robilismy Nifty niezaleznie od wyniku testu przesiewowego, ktory byl ok. Wskazaniem byl meski czynnik nieplodnosci i wysoka chromatyna plemnikowa. Teoretycznie istnieje zatem podwyzszone ryzyko chorob genetycznych. Choc w klinice nasi lekarze twierdzili, ze tak nie jest. Ale i tak wolalam to zrobic dla swietego spokoju [emoji4] plusem bylo poznanie genetycznej plci dziecka, ktora sie nie moze zmienic jak to w przypadku usg [emoji4]
 
@tamiza ja bym chetnie oko Stasiem nacieszyla:)
Jak sie macie? Jak maly ksiaze rosnie? Mam nadzieje ze daje mamusi pospac :D
No i koniecznie napisz jak sie tata sprawuje hihi
Książę dziś skończył 7 tyg a wczoraj na szczepieniach ważył 4 kg.
Mamy już takie noce że śpi od 23 do 6 rano. A jeśli się budzi to tylko raz o 3.30 złote dziecko ❤️
Tata.... Hmy ciężkie pytania zadajesz. Stara się pomagać, ale bardzo dużo pracuje. Cały dzień a najczęściej do 22 jestem sama. Mam nadzieję, że jak się już przeprowadzimy to się to zmieni.
IMG_20190115_203547.jpg


Dawaj szybko znać co po wizycie ✊✊✊
 
Chyba nie, bo to tylko biodra i posladki jak leze dlugo na boku. W miejscu spojenia raczej nic nie czuje. Przynajmniej rzadko. Kiedys fizjoterapeutka pokazywala mi ze jakies miesnie biegna jakby w poprzek posladkow i ze wlasnie je trzeba rozcierac przy skurczach porodowych. Podejrzewam ze to.wlasnie to
No to dobrze, że to to. Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko. Już tak niebawem poznasz Igorka. - swojego skarba.
 
reklama
Do góry