reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana kiedy to zleciało...
Pamięta jak nie dawno betowałaś
A tu już wyprawka :)
Cudnie [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Tak, od pierwszych prenatalnych czas juz bardzo szybko leci. Nie wiem nawet kiedy to u nas minelo. Dopiero co odbieralam wyniki Nifty, gdy nasza coreczka okazala sie byc jednak Igorem [emoji38]
Tez mialam male perturbacje w Nowym Roku. Dopiero w 31tc zdiagnowano mi cukrzyce ciazowa, choc w 26 wyniki krzywej super. Wiec teraz dieta, wazenie, zabawa na calego [emoji86]
 
reklama
@dżoasia Mamo! Fakt, to już rok, minęło jak z bicza. Skupilam się przede wszystkim na pracy, przebranżowiłam się i teraz robię, to co lubię, myślę że wiesz o co :) Moja chodząca encyklopedio, powiedz proszę, na które badania mogę dostać od lekarza skierowania by je wykonać bezpłatnie? I czy warto zainwestować w zestaw Fertinea?
 
Tak, od pierwszych prenatalnych czas juz bardzo szybko leci. Nie wiem nawet kiedy to u nas minelo. Dopiero co odbieralam wyniki Nifty, gdy nasza coreczka okazala sie byc jednak Igorem [emoji38]
Tez mialam male perturbacje w Nowym Roku. Dopiero w 31tc zdiagnowano mi cukrzyce ciazowa, choc w 26 wyniki krzywej super. Wiec teraz dieta, wazenie, zabawa na calego [emoji86]
Miło czytać, że wszystko idzie zgodnie z planem:) Z cukrzycą to doskonale rozumiem. Ja mam od samego początku i pomimo restrykcyjnej diety glukoza coraz gorsza, a to dopiero 9 tydzień. Ale najważniejszy jest cel;) Choć marudzę czasem, że nie mogę mieć normalnych zachcianek. A możesz napisać czy nifty robiłaś z jakichś wskazań po Pappa, czy to było tak na wszelki wypadek? Ja mam narazie skierowanie na test Pappa, ale cały czas się zastanawiam czy nie rozszerzyć badań.
 
Tak, od pierwszych prenatalnych czas juz bardzo szybko leci. Nie wiem nawet kiedy to u nas minelo. Dopiero co odbieralam wyniki Nifty, gdy nasza coreczka okazala sie byc jednak Igorem [emoji38]
Tez mialam male perturbacje w Nowym Roku. Dopiero w 31tc zdiagnowano mi cukrzyce ciazowa, choc w 26 wyniki krzywej super. Wiec teraz dieta, wazenie, zabawa na calego [emoji86]
Dobrze że zgiagnozowana :)
Tak się cieszę że wszytsko w porządku
❤️
 
Moje Drogie Dziewczyny!
@annemarie @Dgd @Never give up @chlopkers @anett96 @Szczescie1986 @Felia @redferrari @Justin87 @lafantynka @sssurykatka @Kurcia @Biedroneczka83 @dżoasia @JoannaRak @Mieciu85 i wszystkie pozostałe(przepraszam jesli nie pamiętam wszystkich nicków)
Luknęłam,że pojawiło się mnóstwo nowych osób -witam wszystkie walczące i trzymam kciuki aby Wam się udało i byle szybko :)
Dawno mnie tu nie było,wybaczcie-czas leci ,w pracy problemy i starałam się cieszyć tym okresem przedświątecznym i Świętami na ile było mi to dane.
Co u Was słychać?
@Never give up @chlopkers jak się czujecie ?:)
@Szczescie1986 co u Ciebie?
@dżoasia doczytałam ,że dziś wizyta także mocne kciuki!
@Laurka2019 trzymam kciuki za stymulacje.
@Kurcia kiedy strat transferu? @anett96 jaki plan?
@Justin87 pamiętam ,że była jakaś infekcja i byłaś w spzitalu-już w porządku?
@Felia jak u Ciebie sytuacja?
@Dgd Ty szczęściaro ! I tutaj ogrooooomne serducho! :)
@annemarie w dupaku :)
@lafantynka jak u Ciebie ?
@JoannaRak wszystko dobrze u Ciebie?
@Margit2018 padłam przy obrzyganiu klienta hahahah :)
@mariakowalska89 gratuluje :)
@Megi1985@ doczytałam ,że córa będzie!Wspaniale:)Kokardeczki pójdą w ruch :)
@Sol jak u Ciebie?
@Agniecha1508 trzymam kciuki aby ten rok był Twój!
@Majaaa który to już tydzień ?:)
@Akatombo trzymam kciuki za transfer!
Nowy rok -wystartowałam właśnie z kolejną procedurą.Nie robię sobie nadziei tak jak i lekarz mi jej nie dał.Zostałam jeszcze na jeden raz w Krakowie i nie wiem czy w ogóle nie ostatni.Mam marne jajniki które dają marne komórki.Dr Pasikonik w końcu się odezwał i zaproponował Enkorton i intralipyd.
Pytanie czy któraś z Was ma kogoś w Krakowie kto podaje intralipyd?
Brałyście kiedyś pluskwice groniastą ?
Czy przy Kir BX brałyście Accofil?Bo Dr Pasikonik powiedział ze ma sens przy Kir AA a mój Gin zaleca branie też przy BX.
Nie mam już pomysłu co brać aby poprawić jakość jajeczek..
Co polecacie na poprawę endometrium?
Obiecuje,że w miarę możliwości będę zaglądać i informować co u mnie,póki co to poleci stymulka i zobaczymy co dalej.
@tina35 Moja droga rok 2019 jest Nasz !!! quwa i już !!!
 
Miło czytać, że wszystko idzie zgodnie z planem:) Z cukrzycą to doskonale rozumiem. Ja mam od samego początku i pomimo restrykcyjnej diety glukoza coraz gorsza, a to dopiero 9 tydzień. Ale najważniejszy jest cel;) Choć marudzę czasem, że nie mogę mieć normalnych zachcianek. A możesz napisać czy nifty robiłaś z jakichś wskazań po Pappa, czy to było tak na wszelki wypadek? Ja mam narazie skierowanie na test Pappa, ale cały czas się zastanawiam czy nie rozszerzyć badań.

Hey[emoji173]️
co nowego od diabetologa po krzywej?
 
reklama
Do góry