reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ssurykatko mam tak samo. Może po prenatalnych coś się zmieni. Ale na razie nic nie czuje - euforii niczego. A do tego moja psiapsiolka mówi „pogłaszcz fasolkę od cioci” i mnie to wkurwia. Myślałam ze jestem nienormalną no ale no jest nas dwie. [emoji4]
No to jesteśmy dwie porypane ;)
Jak ktoś coś wspomina albo nie daj buk pogłaszcze brzuch (moja mama czasem tak zrobi) to czuję wewnętrzny sprzeciw i się muszę hamować, żeby głupio nie zareagować.
Pocieszam się, że może po połówkowych dam.sobie przyzwolenie na oglądanie łóżeczek i wózków to może coś się zmieni. A jak nie to pójdziemy na sesję grupową do psychologa, może taniej wyjdzie ;)
 
reklama
No to jesteśmy dwie porypane ;)
Jak ktoś coś wspomina albo nie daj buk pogłaszcze brzuch (moja mama czasem tak zrobi) to czuję wewnętrzny sprzeciw i się muszę hamować, żeby głupio nie zareagować.
Pocieszam się, że może po połówkowych dam.sobie przyzwolenie na oglądanie łóżeczek i wózków to może coś się zmieni. A jak nie to pójdziemy na sesję grupową do psychologa, może taniej wyjdzie ;)

Zamkną nas razem w psychiatryku.
Huk - przynajmniej będzie wesoło!
[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Dramat dla mnie dramat. Unikam zgromadzen ludzi ale czasem sie nie da jak jedziesz robic badania na kolejna wizyte. A dzis tak Krakow z rana kiry zrobione wrocilam do domu a tu dreszcze goraczka prawie 39 stopni i wiecie biegunka i wymioty.
W sobote zaplanowana histeroskopia a ja nie wiem smekta, elektrolity mi ktos doradzil i probiotyki ale czy ja moge tak przed zabiegiem czy stracone wszystko w tym cyklu??
;(
 
Domyslam się,a miałaś może jakies padania
Mam nadzieję ze tym razem żadne przeziębienie Cie nie dopadlo i czujesz sie lepiej niz przy poprzednim transferze.
Będę trzymać jutro za ciebie ✊✊✊✊

O której masz być w klinice?
Tak mialam wszystko ci napisze tylko tak jutro z rana bo mnie wirus dopdl a w sobote mialam zaplnowane histeroskopie denerwje sie ze trzeba bedzie odwolac
 
Nie wiem jak jest z endomendą na jajnikach, ale pamiętaj że każda ingerencja na jajnikach szkodzi. Na pewno obniży Ci się amh i komórki nie będą już dobrej jakości a nie wspomnę o funkcji jajników. Moja siostra miała laparaskopowo usuwane torbiele przy jajnikach więc jeden całkiem jej nie działa a drugi tak sobie. Ma amh 0,2 więc uważaj.
Ojej :( no to rzeczywiscie nic ciekawego. Nie rozumiem czemu lekarze nie mowia wprost, ze tak sie z duzym prawdopodobieństwem moze stac...
 
W Katowicach Apteka Dr Max, do kwietnia zeszłego roku płaciłam 150 zł. Zawsze to 19 zł na opakowaniu.
Hej :) Czy znacie w Katowicach bądź Warszawie jakąś apteke gdzie Lutinus jest w dobrej cenie ? Ja płace 169zł za opakowanie i szukam czy gdzieś jest taniej, dzwoniłam do kilku aptek dziś, ale nie udzielają takich informacji.
 
reklama
Do góry