reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jestem jeszcze przed stymulacja wiec nie wiem co z niej wyniknie. Poprzednia zakonczyla sie 1slabym zarodkiem i beta 1.2
Czasami tez mysle że wolałabym ich nie badac i zaoszczędzić na kolejny transfer,ale logistycznie to jest ciezko kilka prob rozganizowac w ciągu roku.

W Macierzyństwie badanie 1 zarodka kosztuje 4600zl,2 zarodków-6000, dopiero powyzej 6 jest jedna cena.

No tak, widzisz opuscilam sie troche na forum i nie byla pewna czy juz po czy przed stymulacja. Moze poczekajcie i zobaczcie jakie beda zarodki i ile i wtedy mozecie podjac decyzje, ale w zarodki bym nie ingerowala na tym etapie. Jeslinjuz to bym siebie wolala przebadac, jesli wy nie macie problemow pod katem genetycznym to bym sobie darowala badanie zarodkow.
 
reklama
Albo nie czytaj bo po co jak Cię nie boli?
Chyba jest szansa, że się nie pogorszy ale raczej się nie cofnie...
Powodzenia z przeprowadzką kochana x

Wiesz moze masz racje moze zeby nie czytac, bo jak przeczytam to zacznie mnie tez bolec, juz tak glowa zaprogramowana, ze sobie pozniej czlowiek wyszukuje. Oby sie to u Ciebie zatrzymalo na tym etapie [emoji110]. Dziekuje kochana przeprowadzka w koncu wczoraj potwierdzona na czwarek wiec ostatnia prosta!
 
Dzięki za pocieszenie, zawsze byłam aktywna a teraz wstanie w nocy do łazienki trwa i trwa, bo najpierw trzeba się z łóżka wykaraskać, później dojść do łazienki i wrócić, strasznie męczące. Nie jestem przyzwyczajona do siebie takiej nieporadnej. Z jednej strony trochę mi żal, że niedługo pożegnanie z brzuchem ale z drugiej strony cieszę się, że wrócę do normalnej mobilności. Mąż mi zakłada skarpetki i buty a czasem nawet pomaga zakładać spodnie, a to są legginsy. Tak więc jest słabo ze mną. ;) Nie wyobrażam sobie jak dziewczyny chodzą do pracy do końca ciąży, to jest godne podziwu. :) To sobie ponarzekałam. Nie chcę być źle zrozumiana, bo cieszę się strasznie, że będą dzieci, są efektem walki i kocham je, jednak ciąża dała mi w kość.

Oj kochana, nie narzekasz tylko opisujesz jak jest, a lekko na pewno nie jest. Musisz teraz jak najwiecej myslec o sobie bo jak chlopcy przyjda na swiat to dopiero bedzie zycie na wysokich obrotach :). No i nie ma sie co porownywac do dziewczyn pracujacych do konca ciazy bo zycie w trojpaku to musi byc zupelnie inna bajka! Nie zmienia to faktu, ze wygladasz slicznie i prosimy o jak najwiecej fotek tu i na fb [emoji173]️[emoji7]
 
Mocne kciuki za pozytywny wynik za 8-10 dni! ✊✊✊
Czemu bierzesz większe dawki leków? Ile tego bierzesz teraz a ile miałaś zlecone? Encorton to steryd i z tym bym nie szalała...
Mam bardzo dobrze przemyślane zwiększone dawki leku i nie przekraczam niczego czego nie mają przepisane kobiety mające podobne wyniki. Encorton był omawiany z immunologiem i dawka 10mg jest dla mnie bezpieczna a przy moim wysokim poziomie nk wręcz wskazana. Progesteron 700mg dziennie to też norma bo dziewczyny biorą nawet i po 1000. Ja naturalnie prawie progesteronu nie wytwarzam i nie będę ryzykować z dawka zaledwie 400mg.
 
Odpoczywaj! To Twoj czas! Razem transferowalysmy w listopadzie i mam nadzieję ze na naszym drugim podejsciu sie skonczy;) ✊

Myslisz ze zwiekszony encorton to bezpieczna opcja?
Tak :) Pasnik nie widział przeciwwskazań żebym brala 10mg.Pamietasz Laurka kiedy implantacja po transferze 3dniowego zarodka powinna być?
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-29-21-54-29.png
    Screenshot_2018-07-29-21-54-29.png
    69,8 KB · Wyświetleń: 82
Hej :) Czy znacie w Katowicach bądź Warszawie jakąś apteke gdzie Lutinus jest w dobrej cenie ? Ja płace 169zł za opakowanie i szukam czy gdzieś jest taniej, dzwoniłam do kilku aptek dziś, ale nie udzielają takich informacji.
Ja placilam wczoraj w aptece przy Novum 132zl. Nie wiem czy to dobra cena bo wydaje mi sie ze @dżoasia w Krakowie jeszcze mniej placi.
 
Mam bardzo dobrze przemyślane zwiększone dawki leku i nie przekraczam niczego czego nie mają przepisane kobiety mające podobne wyniki. Encorton był omawiany z immunologiem i dawka 10mg jest dla mnie bezpieczna a przy moim wysokim poziomie nk wręcz wskazana. Progesteron 700mg dziennie to też norma bo dziewczyny biorą nawet i po 1000. Ja naturalnie prawie progesteronu nie wytwarzam i nie będę ryzykować z dawka zaledwie 400mg.

Czyli teraz bierzesz 10 mg encortonu? Do kiedy masz brać encorton i jaki masz plan schodzenia z niego?
Którejś z dziewczyn lekarz powiedział, że progesteron można lykac jak cukierki ;)
 
reklama
Dziewczyny , wczoraj w nocy bolał mnie brzuch . Poszłam do łazienki zobaczyłam , że plamie. Byłam sama w domu. Ubralam się, wsiadłam w samochód i pojechałam do szpitala. Cała drogę płakałam. Zrobili mi Usg, serduszko na szczescie bije. Ciąża rozwija się prawidłowo . Lekarz powiedział, że mam krwiaka, który się goi stąd to krwawienie. Ostatnio 5 stycZnia miałam usg i lekarz powiedział, że krwiak się wchlonal a teraz znowu się pojawil. Boję się. Muszę zostać w szpitalu do jutra. Zalamalam się totalnie.
Dobrze ze jesteś w szpitalu, tam jesteś pod kontrolą. Lez pokojnie, nie denerwuj sie i bedzie dobrze ♥
 
Do góry