reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ssurykatko mam tak samo. Może po prenatalnych coś się zmieni. Ale na razie nic nie czuje - euforii niczego. A do tego moja psiapsiolka mówi „pogłaszcz fasolkę od cioci” i mnie to wkurwia. Myślałam ze jestem nienormalną no ale no jest nas dwie. [emoji4]
No to jesteśmy dwie porypane ;)
Jak ktoś coś wspomina albo nie daj buk pogłaszcze brzuch (moja mama czasem tak zrobi) to czuję wewnętrzny sprzeciw i się muszę hamować, żeby głupio nie zareagować.
Pocieszam się, że może po połówkowych dam.sobie przyzwolenie na oglądanie łóżeczek i wózków to może coś się zmieni. A jak nie to pójdziemy na sesję grupową do psychologa, może taniej wyjdzie ;)
 
reklama
No to jesteśmy dwie porypane ;)
Jak ktoś coś wspomina albo nie daj buk pogłaszcze brzuch (moja mama czasem tak zrobi) to czuję wewnętrzny sprzeciw i się muszę hamować, żeby głupio nie zareagować.
Pocieszam się, że może po połówkowych dam.sobie przyzwolenie na oglądanie łóżeczek i wózków to może coś się zmieni. A jak nie to pójdziemy na sesję grupową do psychologa, może taniej wyjdzie ;)

Zamkną nas razem w psychiatryku.
Huk - przynajmniej będzie wesoło!
[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Dramat dla mnie dramat. Unikam zgromadzen ludzi ale czasem sie nie da jak jedziesz robic badania na kolejna wizyte. A dzis tak Krakow z rana kiry zrobione wrocilam do domu a tu dreszcze goraczka prawie 39 stopni i wiecie biegunka i wymioty.
W sobote zaplanowana histeroskopia a ja nie wiem smekta, elektrolity mi ktos doradzil i probiotyki ale czy ja moge tak przed zabiegiem czy stracone wszystko w tym cyklu??
;(
 
Domyslam się,a miałaś może jakies padania
Mam nadzieję ze tym razem żadne przeziębienie Cie nie dopadlo i czujesz sie lepiej niz przy poprzednim transferze.
Będę trzymać jutro za ciebie ✊✊✊✊

O której masz być w klinice?
Tak mialam wszystko ci napisze tylko tak jutro z rana bo mnie wirus dopdl a w sobote mialam zaplnowane histeroskopie denerwje sie ze trzeba bedzie odwolac
 
Nie wiem jak jest z endomendą na jajnikach, ale pamiętaj że każda ingerencja na jajnikach szkodzi. Na pewno obniży Ci się amh i komórki nie będą już dobrej jakości a nie wspomnę o funkcji jajników. Moja siostra miała laparaskopowo usuwane torbiele przy jajnikach więc jeden całkiem jej nie działa a drugi tak sobie. Ma amh 0,2 więc uważaj.
Ojej :( no to rzeczywiscie nic ciekawego. Nie rozumiem czemu lekarze nie mowia wprost, ze tak sie z duzym prawdopodobieństwem moze stac...
 
W Katowicach Apteka Dr Max, do kwietnia zeszłego roku płaciłam 150 zł. Zawsze to 19 zł na opakowaniu.
Hej :) Czy znacie w Katowicach bądź Warszawie jakąś apteke gdzie Lutinus jest w dobrej cenie ? Ja płace 169zł za opakowanie i szukam czy gdzieś jest taniej, dzwoniłam do kilku aptek dziś, ale nie udzielają takich informacji.
 
reklama
Do góry