reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej :) Czy znacie w Katowicach bądź Warszawie jakąś apteke gdzie Lutinus jest w dobrej cenie ? Ja płace 169zł za opakowanie i szukam czy gdzieś jest taniej, dzwoniłam do kilku aptek dziś, ale nie udzielają takich informacji.
 
reklama
Jesli masz wysokie NK , to co dwa tyg powinnas go brac . Ja mialam do 12 tyg zeby jak najbardziej zabezpieczyć dzieciaki . Tutaj roznie jest. Czasami raz, czasami wiecej. Jesli masz opcje rob wiecej. NK robia sie w ciazy cholernie”zlosliwe”[emoji6]i agresywne.
Tylko to trzeba skierowanie od lekarza? Miałam dziś podany intralipd za 200zl i lekarz musiał zaakceptować. Czy ds się to jakoś ogarnąć poza klinika?
 
A jak to jest z refundacją leków? Kto może na nią liczyć? Wiecie coś na ten temat?
jeżeli masz niski wynik amh to przysługuje ci
Dziewczyny mam pytanie. Ile placilyscie za leki do stymulacji przy refundacji tych lekow? Na dlugim i na krótkim protokole.
ja przy długim protokole płaciłam 1240 z refundacja w lutym zaczynam tym razem krótki zobaczymy ile zapłacę mowia ze krótszy jest tańszy uwidzimy
 
@sssurykatka dobrze czytac, ze spokojnie u was i dobre wyniki, ale ten czas leci, nim sie obejrzysz beda polowkowe. Pracujesz jeszcze? A z przeprowadzka dluuuga historia, tu w UK sprzedaz/kupno domu to reakcja lancuchowa, w naszym przypadku 6 osob musi sie dogadac co do daty i prawnicy musza przestac klasc klody pod nogi ;) jest poniedzialek, a my dzis sie dowiemy gdzie bedziemy mieszkac w czwartek [emoji23][emoji23]
No leci, leci, a ja nadal nie czaję, że jestem w ciąży. Nie potrafię tego do siebie dopuścić. Niby wiem, oszczędzam się itp, rodzina wie, ale nie przeżywam tego w pełni na razie. Tak się pokiełbasiło we łbie. Od świąt nie pracuję, miałam krwotok z polipa i dałam sobie spokój. Na styczeń wzięłam urlop, ale zastanawiam się czy wracać do pracy w lutym, w nieco okrojonej wersji (czyli jak nirmalny człowiek 8 godzin) jeśli wszystko będzie ok, czy iść jednak na zwolnienie.
No to ja życzę, byście w czwartek już mogli być na nowym :)
Hej Laski,
@motylek24 cieszę się Kochana, że się odezwałaś, mam nadzieję, że przetrzymacie chociaż do 30 tc. :*
@Mieciu85 @Elessi @Kurcia @NataliaNNN @Biedroneczka83 @sssurykatka i inne Dziewczyny, pozwalam sobie Was wywołać, bo chociaż staram się przeanalizować forum, to doopa zbita z tego wychodzi. Kręgosłup mi żyć nie daje, więc nie daję rady siedzieć przed kompem a ciężko czyta mi się forum na telefonie. Ponadto kalendarz mogę uzupełniać tylko na laptopie. Niedługo przekazuję kalendarz, ale on strasznie bidny przez to, że coraz rzadziej wchodzę na forum. Bądźcie tak dobre i dajcie znać, jak u Was z wizytami, transferami, stymulacjami itd. :)
Widziałam, że @Akatombo będziesz miała transfer w przyszłą sobotę zapewne, pozwoliłam sobie wpisać to w kalendarz. :)
Miłego dnia. :*
@Justin87 jaaaaaaki brzuchol :) Świetnie wyglądasz :)
U mnie na razie bez żadnych dat, termin mam na 14.07, ale zupełnie o tym nie myślę. Jestem po prenatalnych a połowkowe jakoś w marcu ale jeszcze nie mam terminu.
Dziewczyny mam pytanie. Ile placilyscie za leki do stymulacji przy refundacji tych lekow? Na dlugim i na krótkim protokole.
Ja na krótkim z refundacją koło tysiaka.
 
Laurka, a ile zarodkow macie? To pewnie zalezy od kliniki ale ten pgs to zazwyczaj ta sama cena za pewna pule zarodkow, jesli 1 czy 2 zarodki by mialy byc badane to moim zdaniem nie warto i lepiej kase na transfer wydac. Do tego to jest jednak ingerencja w zarodki, ja bym wolala transfer i jesli ma z nimi byc cos nietak to same najprawdopodobniej odpadna, a PGS to jednak tez niebagatelne koszta.
Jestem jeszcze przed stymulacja wiec nie wiem co z niej wyniknie. Poprzednia zakonczyla sie 1slabym zarodkiem i beta 1.2
Czasami tez mysle że wolałabym ich nie badac i zaoszczędzić na kolejny transfer,ale logistycznie to jest ciezko kilka prob rozganizowac w ciągu roku.

W Macierzyństwie badanie 1 zarodka kosztuje 4600zl,2 zarodków-6000, dopiero powyzej 6 jest jedna cena.
 
reklama
Do góry