reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A to my wczoraj 33+4. Te które się martwią czy in vitro wychodzi, pokazuję, że wychodzi i to nawet podwójnie ale niekoniecznie za pierwszym podejściem. ♥️
 

Załączniki

  • Screenshot_20190114-111218.png
    Screenshot_20190114-111218.png
    792,6 KB · Wyświetleń: 167
reklama
Mam pytanie do tych osób które miały podane intralipd. Ile razy po transferze miałyście? Ja mam mieć dziś w dniu transferu. Czy powinnam potem brać jeszze? Poziom nk mam wysoki
 
Hej Laski,
@motylek24 cieszę się Kochana, że się odezwałaś, mam nadzieję, że przetrzymacie chociaż do 30 tc. :*
@Mieciu85 @Elessi @Kurcia @NataliaNNN @Biedroneczka83 @sssurykatka i inne Dziewczyny, pozwalam sobie Was wywołać, bo chociaż staram się przeanalizować forum, to doopa zbita z tego wychodzi. Kręgosłup mi żyć nie daje, więc nie daję rady siedzieć przed kompem a ciężko czyta mi się forum na telefonie. Ponadto kalendarz mogę uzupełniać tylko na laptopie. Niedługo przekazuję kalendarz, ale on strasznie bidny przez to, że coraz rzadziej wchodzę na forum. Bądźcie tak dobre i dajcie znać, jak u Was z wizytami, transferami, stymulacjami itd. :)
Widziałam, że @Akatombo będziesz miała transfer w przyszłą sobotę zapewne, pozwoliłam sobie wpisać to w kalendarz. :)
Miłego dnia. :*

Czesc Justynko, Ty i tak swietnie funkcjonujesz biorac pod uwage ladunek w brzuszku :). U mnie narazie daty tak wygladaja:
-21 styczen usg+konsultacja planu porodu (cc/sn)
-temin porodu 15 kwietnia
 
Mam pytanie do tych osób które miały podane intralipd. Ile razy po transferze miałyście? Ja mam mieć dziś w dniu transferu. Czy powinnam potem brać jeszze? Poziom nk mam wysoki

Kciuki kochana [emoji110][emoji110], ja mialam 4 tygodni po transferze jeszcze, ale niektore dziewczyny wiem, ze braly wczesniej bo on sie chyba do 3 tygodni utrzymuje poprawcie mnie jesli krocej ale tak mi swita.
 
Czesc Justynko, Ty i tak swietnie funkcjonujesz biorac pod uwage ladunek w brzuszku :). U mnie narazie daty tak wygladaja:
-21 styczen usg+konsultacja planu porodu (cc/sn)
-temin porodu 15 kwietnia
Dzięki za pocieszenie, zawsze byłam aktywna a teraz wstanie w nocy do łazienki trwa i trwa, bo najpierw trzeba się z łóżka wykaraskać, później dojść do łazienki i wrócić, strasznie męczące. Nie jestem przyzwyczajona do siebie takiej nieporadnej. Z jednej strony trochę mi żal, że niedługo pożegnanie z brzuchem ale z drugiej strony cieszę się, że wrócę do normalnej mobilności. Mąż mi zakłada skarpetki i buty a czasem nawet pomaga zakładać spodnie, a to są legginsy. Tak więc jest słabo ze mną. ;) Nie wyobrażam sobie jak dziewczyny chodzą do pracy do końca ciąży, to jest godne podziwu. :) To sobie ponarzekałam. Nie chcę być źle zrozumiana, bo cieszę się strasznie, że będą dzieci, są efektem walki i kocham je, jednak ciąża dała mi w kość.
 
Mam pytanie do tych osób które miały podane intralipd. Ile razy po transferze miałyście? Ja mam mieć dziś w dniu transferu. Czy powinnam potem brać jeszze? Poziom nk mam wysoki

Jesli masz wysokie NK , to co dwa tyg powinnas go brac . Ja mialam do 12 tyg zeby jak najbardziej zabezpieczyć dzieciaki . Tutaj roznie jest. Czasami raz, czasami wiecej. Jesli masz opcje rob wiecej. NK robia sie w ciazy cholernie”zlosliwe”[emoji6]i agresywne.
 
reklama
Dziewczyny jestem 3 miesiac na antykoncepcji dziś 19 dc i wizyta w klinice - ma być pierwszy zastrzyk gonapeptyl - długi protokol a tu niespodzianka w nocy dostałam okres i co teraz ?? Dupa zbita ?? Niewiem jak to możliwe żeby w 19 dc przyszedł okres jestem załamana bo liczyłam ze od dziś wystartuje
 
Do góry