reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, nie ukrywam ze liczylam na serduszko dzisiaj ale wyglada na to ze musze poczekac jeszcze kilka dni. Lekarce wyszlo 6t6d, ona mowi ze wszystko w jak najlepszym porzadku a lada dzien powinnismy juz cos widziec. Ja mialam transfer 1 grudnia ale to byla bardzo slaba blastka.

Ja oczywiscie sie obawiam troche ale moze rzeczywiscie jest za wczesnie. A wiec czekamy do poniedzialku.

Zobacz załącznik 929849
Kochana cierpliwosci. Jesli dr mówi ze wszystko ok to zapewne wie co mówi.
 
reklama
dziewczyny na ile maksymalnie dni jednorazowo moze wystawic lekarz zwolnienie lek ? chodzi o okres kiedy jest sie w ciazy.
Slyszalam ze max miesiac a potem trzeba chodzic po kolejne zwolnienie
 
Dzięki[emoji4] A u której dr Ty sie leczylas? I czy polecasz kogoś bardziej?
Pytam bo to mój drugi transfer a pierwszy byl trudny, pozniej mialam histeroskopie z poszerzeniem szyjki i juz próbny transfer u dr Z był ok. Chcialabym trafić do kogos z dobrą ręką do transferów. A jak bede miala jakiś wybór to chcialabym wiedzieć do kogo sie zapisać.
Ja jestem u dr H. S-Z, nie jest zbyt serdeczna ani wylewna, wizyty krótkie i konkretne. Po czasie bardziej otwarta, w końcu już ponad 2 lata się ze mną męczy :). Potem kilka wizyt u dr S-T, ona z kolei bardziej serdeczna, jak dobra ciocia, ale szczerze, to wolę swoją, jakoś tamta nie wzbudza zaufania. Moja dr mówi, ze ta druga ma szczęśliwą rękę do transferów, ale ja z jej ręki wlaśnie miałam ciążę pozamaciczną, choć to zapewne przypadek a nie jej wina. Dziewczyny bardzo polecają dr Z (faceta), ale ja go nigdy nie spotkałam.
Dziolszki dzieki za pamiec[emoji8]
Nie dzialam nic. Wyjezdzam na tydzien w koncu cos tylko dla siebie a potem wracam i od 14 stycznia zaczynam diete. Potem w lutym ferie i dopiwro potem powrot po ostatniego mrozaczka
Odpoczywaj i ładuj baterie :*
Jeszcze nie, czekamy na więcej- jedna cena od 1 do 5- nie mamy na tyle pieniędzy, żeby za 8 tys zaryzykować na jednym, tym bardziej, że jest mało rozwinęty i biopsja u niego to jeszcze większe ryzyko niż u lepszej blastocysty, a tak w sumie to nie jestem pewna co dalej czy dalej próbować na swoich, czy ryzykować naturalnie, czy odrazu spróbować kd, nie wiem.
Oooo kurde, myślałam, że cena jest od sztuki... ja bym chyba jeszcze raz sprobowała na swoich komorkach. Jak uzbierasz 3-4, trzeba je sprawdzić i działać, jak wyjdzie lipa to potem myślałabym o kd. Takie mpie spojrzenie, ale z boku to łatwo mowić. Nie dziwię Ci się, ze jestes zdezorientowana.
 
Jeszcze nie, czekamy na więcej- jedna cena od 1 do 5- nie mamy na tyle pieniędzy, żeby za 8 tys zaryzykować na jednym, tym bardziej, że jest mało rozwinęty i biopsja u niego to jeszcze większe ryzyko niż u lepszej blastocysty, a tak w sumie to nie jestem pewna co dalej czy dalej próbować na swoich, czy ryzykować naturalnie, czy odrazu spróbować kd, nie wiem.
Ciężko doradzić.w jakiej klinice jesteście?
 
Czesc cioteczki kochane❤️My dzisiaj wymaglowane przez USG. Rozwijamy sie „ ksiazkowo” tak mowi doktor;)Wazymy 270 i 260 gr.
Widze tu troche nowych twarzy:)coz wam powiedziec... walczyc, glowy nie zwieszac, nie brac sobie do serca, podnosic sie i wstawac. Moich dzieci tez nie mialo byc , sa dzieki dawczyni i jednej mysli ktora mnie ostatnie 3 lata nie opuszczala...ze jak juz tak daleko zaszlam i tyle razy po doopie dostalam to na koncu musi byc cos wspanialego i jest❤️❤️
68B6C875-E028-43F6-A498-117CB3C12ABE.jpeg
 
Czesc cioteczki kochane❤️My dzisiaj wymaglowane przez USG. Rozwijamy sie „ ksiazkowo” tak mowi doktor;)Wazymy 270 i 260 gr.
Widze tu troche nowych twarzy:)coz wam powiedziec... walczyc, glowy nie zwieszac, nie brac sobie do serca, podnosic sie i wstawac. Moich dzieci tez nie mialo byc , sa dzieki dawczyni i jednej mysli ktora mnie ostatnie 3 lata nie opuszczala...ze jak juz tak daleko zaszlam i tyle razy po doopie dostalam to na koncu musi byc cos wspanialego i jest❤️❤️Zobacz załącznik 929981
Annemarie ale co jest? Dziewuchy czy chłopaki?
 
reklama
Czesc cioteczki kochane❤️My dzisiaj wymaglowane przez USG. Rozwijamy sie „ ksiazkowo” tak mowi doktor;)Wazymy 270 i 260 gr.
Widze tu troche nowych twarzy:)coz wam powiedziec... walczyc, glowy nie zwieszac, nie brac sobie do serca, podnosic sie i wstawac. Moich dzieci tez nie mialo byc , sa dzieki dawczyni i jednej mysli ktora mnie ostatnie 3 lata nie opuszczala...ze jak juz tak daleko zaszlam i tyle razy po doopie dostalam to na koncu musi byc cos wspanialego i jest❤️❤️Zobacz załącznik 929981

Niech Bąble dalej zdrowo rosną! Który to już tydzień?
 
Do góry