reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

15szt :)

spoookojnie, na krwi byłam dopiero o 10, wyniki niby do 4 godzin. Byłam na Życzkowskiego więc już nie ma tego komfortu, że do 1,5h będą. Zresztą i w Żeromskim sie rozleniwili i wrzucają tak po 3,5h cwaniaki :/
Na Galla nawet jeszcze trzymaja fason i jak nie maja ruchu to nawet po 40min mialam wynik.
 
reklama
Mojemu bratankowi nie zeszly i mial zabieg ale bratowa brala tylko kilka tygodni dupka. Moim zdaniem to nie ma jakiegos wiekszego zwiazku. Te jaderka niezstepujace sa z reguly wina jakiejs blonki ktora je podtrzymuje (nie wiem dokladnie o co tam chodzi bo ten maly mial ją tylko odrobinke podcieta i teraz juz jest wszystko ok. Po urodzeniu mial jajka w mosznie, dopiero jakos pozniej mu sie to podnioslo bo ta blonka trzymala). Nie wiem czy jest jakis inny powod niezstepujacych jaderek.

Ja od około 17 tc nie brałam już niczego. 27 grudnia po akcji z szyjką ginekolog stwierdziła aby brać dwa duphastony plus jedną luteinę na noc.
Dużo kobiet bierze progesteron do końca ciąży i nic złego się nie dzieje. Zresztą zobacz jak szerokie są normy progesteronu w ciąży. Robiłam kilka razy badanie progesteronu i pomimo leków jego poziom oscylował wokół średniej. Jeśli w zaawansowanej ciąży miałaś plamienia to bierz progesteron i nawet nie myśl o odstawieniu. Mi ginekolog tłumaczyła że ja mam już swoje lata i układ hormonalny nie musi działać idealnie.

Mieciu jak odstawilas I się nic nie dzieje to tak niech zostanie. Na pewno szyjka będzie ok a jeśli coś się zacznie dziać to za 2tyg Ci wdroży lekarz progesteron dowcipnie znowu. Twoje Duphastony może jedz bo wygląda na to, że Twój organizm ich potrzebuje no chyba, że masz zupełna ochotę odstawić cały prog no to próbuj dalej. Mnie coś się obiło o uszy o tym co piszesz apropos chłopców ale chyba nie jest to potwierdzone, więc nie martwiłabym się za bardzo.
Ot to tak tyle z mojej perspektywy x

Dzieki dziewczyny, no to mnie uspokoilyscie jesli chodzi o ten zwiazek progesteronu ze schodzeniem jader, bo czlowiek cos uslyszy i pozniej schiza. A ten lutinus to bede monitorowac, jak narazie 3 doba i nic sie nie dzieje, ja sprobowalam z tym odstawieniem bo pare razy w ciagu ostatnichh dni mi sie tabletka ledwo co rozpuscila i wypadla ze mnie (nigdy wczesniej tak nie mialam) wiec stwierdzilam, ze i tak sie pewnie nie wchlonal to sprobuje nie aplikowac. Dziwi mnie tylko, ze po odstawieniu duphastonu 10mg plamienie po pary godzinach, a tu lutinis 100mg i nic, chyba ze to tak nie mozna przeliczac. No nic obserwujemy dalej, a w razie czego mam cala partie lutka w drodze z Polski od mojego kochanego dealera [emoji16].
 
5dpt - rano 26
8dpt wieczór 227
11dpt rano 635 :)
Yessss![emoji322][emoji322][emoji322][emoji173]️
IMG_2589.gif
 
reklama
Do góry