reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny zadzwoniłam dziś do laboratorium i okazuje się że jutro nie pracują. Pojechałam więc szybko na badanie, żeby sprawdzić czy ta moja nieszczęsna beta spadła czy może rośnie. Wynik z wczoraj : 5.8, progesteron 13.70. Dziś 9.7 progesteron 8.40. Od wczoraj zamiast lutinusa biorę prolutex. To już chyba potwierdza biochemiczną :(
 
Dziewczyny zadzwoniłam dziś do laboratorium i okazuje się że jutro nie pracują. Pojechałam więc szybko na badanie, żeby sprawdzić czy ta moja nieszczęsna beta spadła czy może rośnie. Wynik z wczoraj : 5.8, progesteron 13.70. Dziś 9.7 progesteron 8.40. Od wczoraj zamiast lutinusa biorę prolutex. To już chyba potwierdza biochemiczną :(
Który dziś dzień po transferze. Tak czy siak musisz brać leki i powtórzyć betę w okolicach 12-14 dnia po transferze.
 
Dziewczyny zadzwoniłam dziś do laboratorium i okazuje się że jutro nie pracują. Pojechałam więc szybko na badanie, żeby sprawdzić czy ta moja nieszczęsna beta spadła czy może rośnie. Wynik z wczoraj : 5.8, progesteron 13.70. Dziś 9.7 progesteron 8.40. Od wczoraj zamiast lutinusa biorę prolutex. To już chyba potwierdza biochemiczną :(
Niska beta, ale różne rzeczy tu się już działy. Trzymam kciuki, żeby ruszyło.
 
reklama
Czy któras z Was przed transferem miała encorton? Jeżeli tak to czy był brany od razu z estrofemem czy później?
Ja brałam wcześniej nawet. Różnie lekarze podają. Ja brałam już od końca poprzedniego cyklu bo się uparlam :)
Często jest właśnie podawany z estrofemem :)
 
Do góry