reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam serdecznie! Czy są tu osoby które przeżyły silne zapalenie pęcherza po transferze? Zaczęło się w 2 dpt i trwa do teraz. Wczoraj, w 5 dpt już nie wytrzymałam i pojechałam na SOR. W moczu skrzepy krwi i bakterie. Dostałam antybiotyk - augmentin. Beta - 3.2. Czyli coś zaczęło się dziać, ale pewnie przez zapalenie byłoby na tyle :( nigdy jeszcze nie miałam bety powyżej 1.2 :(. Czy mimo zapalenia komuś udał się transfer? Podejrzewam, że mam to po lutinusie...
 
Witam serdecznie! Czy są tu osoby które przeżyły silne zapalenie pęcherza po transferze? Zaczęło się w 2 dpt i trwa do teraz. Wczoraj, w 5 dpt już nie wytrzymałam i pojechałam na SOR. W moczu skrzepy krwi i bakterie. Dostałam antybiotyk - augmentin. Beta - 3.2. Czyli coś zaczęło się dziać, ale pewnie przez zapalenie byłoby na tyle :( nigdy jeszcze nie miałam bety powyżej 1.2 :(. Czy mimo zapalenia komuś udał się transfer? Podejrzewam, że mam to po lutinusie...
Ja nie miałam ale moja koleżanka po lutinusie też plamila. Za dużo ingerencji tam w środku
 
Drugi. Pierwszy nieudany był w maju. Później w następnej procedurze nie mieliśmy zarodków i teraz mamy trzecia i pierwszy transfer w niej.
Bardzo możliwe, że jutro zobaczysz piękną bete. Ilu dniowy miałaś zarodek?
Organizm jak walczy z jakąś infekcją, chorobą często skulia się na jej zwalczeniu i nie odrzuca zarodka. Ja również na początku ciąży brałam antybiotyk i moj cidak ma jiż 4 lata więc głowa do góry.
 
reklama
Bardzo możliwe, że jutro zobaczysz piękną bete. Ilu dniowy miałaś zarodek?
Organizm jak walczy z jakąś infekcją, chorobą często skulia się na jej zwalczeniu i nie odrzuca zarodka. Ja również na początku ciąży brałam antybiotyk i moj cidak ma jiż 4 lata więc głowa do góry.
5 dniowy klasy 5.1.2. Mamy strasznego pecha w tych staraniach i zawsze coś nam się wysypuje i jest pod górę, ale myślałam że limit pecha już wyczerpalismy na ten rok. Dlatego jest mi tak przykro bo pokladalam bardzo duże nadzieje w tym transferze :( biorę metypred i miałam wlew z intralipidu przez immunologię więc może też przez to łapią się mnie wszelkie infekcje
 
Do góry