reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam serdecznie! Czy są tu osoby które przeżyły silne zapalenie pęcherza po transferze? Zaczęło się w 2 dpt i trwa do teraz. Wczoraj, w 5 dpt już nie wytrzymałam i pojechałam na SOR. W moczu skrzepy krwi i bakterie. Dostałam antybiotyk - augmentin. Beta - 3.2. Czyli coś zaczęło się dziać, ale pewnie przez zapalenie byłoby na tyle :( nigdy jeszcze nie miałam bety powyżej 1.2 :(. Czy mimo zapalenia komuś udał się transfer? Podejrzewam, że mam to po lutinusie...
 
Witam serdecznie! Czy są tu osoby które przeżyły silne zapalenie pęcherza po transferze? Zaczęło się w 2 dpt i trwa do teraz. Wczoraj, w 5 dpt już nie wytrzymałam i pojechałam na SOR. W moczu skrzepy krwi i bakterie. Dostałam antybiotyk - augmentin. Beta - 3.2. Czyli coś zaczęło się dziać, ale pewnie przez zapalenie byłoby na tyle :( nigdy jeszcze nie miałam bety powyżej 1.2 :(. Czy mimo zapalenia komuś udał się transfer? Podejrzewam, że mam to po lutinusie...
Ja nie miałam ale moja koleżanka po lutinusie też plamila. Za dużo ingerencji tam w środku
 
Drugi. Pierwszy nieudany był w maju. Później w następnej procedurze nie mieliśmy zarodków i teraz mamy trzecia i pierwszy transfer w niej.
Bardzo możliwe, że jutro zobaczysz piękną bete. Ilu dniowy miałaś zarodek?
Organizm jak walczy z jakąś infekcją, chorobą często skulia się na jej zwalczeniu i nie odrzuca zarodka. Ja również na początku ciąży brałam antybiotyk i moj cidak ma jiż 4 lata więc głowa do góry.
 
reklama
Bardzo możliwe, że jutro zobaczysz piękną bete. Ilu dniowy miałaś zarodek?
Organizm jak walczy z jakąś infekcją, chorobą często skulia się na jej zwalczeniu i nie odrzuca zarodka. Ja również na początku ciąży brałam antybiotyk i moj cidak ma jiż 4 lata więc głowa do góry.
5 dniowy klasy 5.1.2. Mamy strasznego pecha w tych staraniach i zawsze coś nam się wysypuje i jest pod górę, ale myślałam że limit pecha już wyczerpalismy na ten rok. Dlatego jest mi tak przykro bo pokladalam bardzo duże nadzieje w tym transferze :( biorę metypred i miałam wlew z intralipidu przez immunologię więc może też przez to łapią się mnie wszelkie infekcje
 
Do góry