reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

5 dniowy klasy 5.1.2. Mamy strasznego pecha w tych staraniach i zawsze coś nam się wysypuje i jest pod górę, ale myślałam że limit pecha już wyczerpalismy na ten rok. Dlatego jest mi tak przykro bo pokladalam bardzo duże nadzieje w tym transferze :( biorę metypred i miałam wlew z intralipidu przez immunologię więc może też przez to łapią się mnie wszelkie infekcje
Tak jak pisałam głowa do góry będzie dobrze.
Ja też jestem 5dpt w nic przed transferem strasznie wymiotowałam wiec też pod górke. Każdy doczekam sie swojego cudu
 
reklama
5 dniowy klasy 5.1.2. Mamy strasznego pecha w tych staraniach i zawsze coś nam się wysypuje i jest pod górę, ale myślałam że limit pecha już wyczerpalismy na ten rok. Dlatego jest mi tak przykro bo pokladalam bardzo duże nadzieje w tym transferze :( biorę metypred i miałam wlew z intralipidu przez immunologię więc może też przez to łapią się mnie wszelkie infekcje
Ooooooo, identyczny zarodek blastocyste 5.1.2 miałam podany będzie dobrze POWODZONKA
 
Dziewczyny, chyba tutaj sie przewijal temat heparyny i acardu, wiecie moze dlaczego bierze sie acard?
Pasnik mi mowil aby heparyne tylko do 8 tygodnia a accard do 34 tygodnia, chcialabym troche bardziej zrozumiec zastosowanie acardu. Ktos cos?
 
Dziewczyny, chyba tutaj sie przewijal temat heparyny i acardu, wiecie moze dlaczego bierze sie acard?
Pasnik mi mowil aby heparyne tylko do 8 tygodnia a accard do 34 tygodnia, chcialabym troche bardziej zrozumiec zastosowanie acardu. Ktos cos?
Acard działa przeciw płytkowo więc zmniejsza ilość płytek krwi i krzepliwość krwi - rzadsza krew łatwiej krąży w naczyniach też w tych które doprowadzają jedzonko i tlen do dzidzi
 
Dziewczyny, chyba tutaj sie przewijal temat heparyny i acardu, wiecie moze dlaczego bierze sie acard?
Pasnik mi mowil aby heparyne tylko do 8 tygodnia a accard do 34 tygodnia, chcialabym troche bardziej zrozumiec zastosowanie acardu. Ktos cos?
Tak jak pisze @redferrari. W dodatku zmniejsza ryzyko stanu przedrzucawkowego. Mamaginekolog ma artykul na temat kwasu acetylosalicylowego w ciazy

Link do: Profilaktyka kwasem acetylosalicylowym w ciąży - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
 
Witam serdecznie! Czy są tu osoby które przeżyły silne zapalenie pęcherza po transferze? Zaczęło się w 2 dpt i trwa do teraz. Wczoraj, w 5 dpt już nie wytrzymałam i pojechałam na SOR. W moczu skrzepy krwi i bakterie. Dostałam antybiotyk - augmentin. Beta - 3.2. Czyli coś zaczęło się dziać, ale pewnie przez zapalenie byłoby na tyle :( nigdy jeszcze nie miałam bety powyżej 1.2 :(. Czy mimo zapalenia komuś udał się transfer? Podejrzewam, że mam to po lutinusie...
Zapalenie pęcherza chyba nie ma zbyt wiele wspólnego z lutinusem? Lutinus mógłby podrażniać pochwę, ewentualnie wywołać jakąś infekcję grzybiczą ale raczej wszystko w pochwie a nie w pęcherzu. Jak źle gadam to mnie poprawcie. Kup w aptece tez sok 100% z żurawiny i pij, podmywaj się rumiankiem, smaruj pipkę kefirem, zapytaj lekarza o jakiś probiotyk dopochwowy - koniecznie przy antybiotyku.
 
Zapalenie pęcherza chyba nie ma zbyt wiele wspólnego z lutinusem? Lutinus mógłby podrażniać pochwę, ewentualnie wywołać jakąś infekcję grzybiczą ale raczej wszystko w pochwie a nie w pęcherzu. Jak źle gadam to mnie poprawcie. Kup w aptece tez sok 100% z żurawiny i pij, podmywaj się rumiankiem, smaruj pipkę kefirem, zapytaj lekarza o jakiś probiotyk dopochwowy - koniecznie przy antybiotyku.
Podczas wypływania luteiny czułam pieczenie przez kilka dni aż wkoncu zaczęło się zapalenie dlatego myślę, że to przez to... Mam nadzieję, że antybiotyk zacznie wkoncu działać i poczuję upragnioną ulgę. Jem żurawinę i podmywam się rumiankiem i czekam cały czas na poprawę
 
Podczas wypływania luteiny czułam pieczenie przez kilka dni aż wkoncu zaczęło się zapalenie dlatego myślę, że to przez to... Mam nadzieję, że antybiotyk zacznie wkoncu działać i poczuję upragnioną ulgę. Jem żurawinę i podmywam się rumiankiem i czekam cały czas na poprawę
Moja siostra 2 razy miała zapalenie pęcherza, antybiotyk a potem okazywało sie ze jest w ciazy (naturalnie) :-) wiec Zawsze jak ktos mowi ze nie moze zajść to poleca furaginum z uśmiechem na twarzy :-)
 
reklama
Podczas wypływania luteiny czułam pieczenie przez kilka dni aż wkoncu zaczęło się zapalenie dlatego myślę, że to przez to... Mam nadzieję, że antybiotyk zacznie wkoncu działać i poczuję upragnioną ulgę. Jem żurawinę i podmywam się rumiankiem i czekam cały czas na poprawę
Ale tej suszonej żurawiny nie polecam bo jest w niej mnóstwo cukru, który jest idealną pożywką dla bakterii. W ogóle świąteczne słodycze też nie wskazane. Z rana podejdź do apteki po sok 100% :)
 
Do góry