reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Uuu... aż tak to mogę nie pamiętać z głowy. Na pewno podstawowe konieczne do procedury, dodatkowo amh, kariotyp i coś jeszcze bo było w pakciecie, genetyka, na komórki nk coś było.
Bo ja tak ogólnie to nie mialam jakichs badan robionych bo lekarz jak zobaczyl meza wyniki to zatrzymal sie na nich. Miałam prolqktyne w normie., tsh norma, progesteron w 23 dniu cylku 40 czyli powyższej normy ale niby bardzo dobry. I ttyle u mnie. A zastanawiam sie czy moze nie zrobic samej jakoes badania tak dla spokoju. Co powinnam zrobic?
 
Ja bym polegała na opinii lekarzy którzy się w chorobach szyjki macicy specjalizują. Lewandowski specjalizuje się w niepłodności więc nie stawiałabym jego głosu ponad 4 specjalistów u których byłaś. Ja też leczę się w Novum i też mi podczas robienia transferu Lewandowski zwrócił uwagę na nadżerkę którą mam ale powiedziałam mu u kogo z tym byłam i co zalecili i powiedział tylko, że w takim razie ok.
Kochana właśnie ja byłam już u tych specjalistów co się zajmują tylko niepłodnością i tylko Lewandowski doczepił się do nadżerki , pietrzycki z bociana w białym kazała skupić uwagę na problemie z nasieniem i tego nie robic chyba ze chce i to mi przeszkadza to on podejmie się ,ale twierdzi ze to nie warto
 
Bo ja tak ogólnie to nie mialam jakichs badan robionych bo lekarz jak zobaczyl meza wyniki to zatrzymal sie na nich. Miałam prolqktyne w normie., tsh norma, progesteron w 23 dniu cylku 40 czyli powyższej normy ale niby bardzo dobry. I ttyle u mnie. A zastanawiam sie czy moze nie zrobic samej jakoes badania tak dla spokoju. Co powinnam zrobic?
Dla samej siebie ta krzywa cukrzycową z obciążeniem glukozą, to nawet dla Twojego zdrowia się przyda, pytaj dziewczyn jak to się nazwa. Teraz odnosząc się do tego co mi w głowie chodzi to przesławna tutaj immunologia, ja sobie powiedziałam, że po pierwszym nieudanym transferze robię na 100%, ale kusi mnie zrobić już teraz, dziś bede rozmawiać o tym z moją druga, starszą, rozsądniejsza polowką, dziś rzucę temat żeby za tydzień się zgodzil..., przy kosztach i obciążeniu zdrowotnym związanym z in vitro sprawdzenie immunologii to już nie są ogromne koszty, także ja bym Cię na to namawiała.
 
reklama
Dla samej siebie ta krzywa cukrzycową z obciążeniem glukozą, to nawet dla Twojego zdrowia się przyda, pytaj dziewczyn jak to się nazwa. Teraz odnosząc się do tego co mi w głowie chodzi to przesławna tutaj immunologia, ja sobie powiedziałam, że po pierwszym nieudanym transferze robię na 100%, ale kusi mnie zrobić już teraz, dziś bede rozmawiać o tym z moją druga, starszą, rozsądniejsza polowką, dziś rzucę temat żeby za tydzień się zgodzil..., przy kosztach i obciążeniu zdrowotnym związanym z in vitro sprawdzenie immunologii to już nie są ogromne koszty, także ja bym Cię na to namawiała.
@sksk widze ze nie tylko u mojego meza tak jest ze trzrba rzucić haslo a pozniej wszysyko nabiera mocy przez tydzien badz przyslowiowe 14 dni. Dzieki za podpowiedz.
 
Do góry