reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy po punkcji wzdęty brzuch i lekko bolący to oznaki hiperstymulacji? Czy już na 3 dzień po punkcji iść z tym do lekarza czy czekać i to dosc normalne? Czy moze lepiej określić sobie przed wizytą poziom jakiś hormonów?
Ja po pierwszej punkcji w UK przez dwa tyg mialam wzdety brzuch, nie moglam sie wyprostowac brzuch bolal przy każdym poruszeniu sie. Pewnie bylam lekko przestymulowana ale przeszlo w domu samo bez lekow.
Przy drugiej w Polsce, ryzyko hiperstymulacji dostalam leki jeszcze przed punkcja i czulam sie duzo lepiej ale tez kilka dni wzdety i bolocy brzuch.

Mysle ze u Ciebie jeszcze nie jest tak zle ale trzeba sie obserwowac i gdyby bylo gorzej to do lekarza.
 
Ja po pierwszej punkcji w UK przez dwa tyg mialam wzdety brzuch, nie moglam sie wyprostowac brzuch bolal przy każdym poruszeniu sie. Pewnie bylam lekko przestymulowana ale przeszlo w domu samo bez lekow.
Przy drugiej w Polsce, ryzyko hiperstymulacji dostalam leki jeszcze przed punkcja i czulam sie duzo lepiej ale tez kilka dni wzdety i bolocy brzuch.

Mysle ze u Ciebie jeszcze nie jest tak zle ale trzeba sie obserwowac i gdyby bylo gorzej to do lekarza.
Dziękuję, też myślę, że nie jest źle, bo funkcjonuję dosc normalnie. Tym bardziej normalnie, że sikać mi się cały czas chce, a wszędzie pisza, że przy hiperstymulacji to skąpomocz
 
Właśnie grzebię sobie trochę w historii ivf.
. Wiecie, na czym polegała stymulacja jajników w latach 80tych? W kanał szyjki macicy wkładano elektrodę i stymulowano prądem, by na zasadzie odruchu maciczno-przysadkowego wystymulować produkcję gonadotropin... Niezłe jaja...
:szok::szok::szok:
Dziewczyny czy taki jakby permanentny lekki skurcz brzucha to normalne około 36 godzin po punkcji?
Jak lekki to jest ok. Jak będzie się nasilało to trzeba alarmować
@Justbreath1 kurcze zaczynam się martwić ,że moja beta w 8dpt 81 jest za niska :((( patrząc na Twoją. Ile zarodków miałaś podanych?:)
Nie marudzimy nie marudzimy tylko jutro przyrost sprawdzamy :D
Dobrze, ze nie do studentów w sprawie plamienia np :)
@Majaaa gratulacje :)

@Kurcia wracaj na chatę, odpoczywaj, chłoń święta i wracaj w nowym roku jak petarda. Następnym razem to bedzie to, zobaczysz.

@dżoasia jak tam samopoczucie? Ile dzieciaków na pokładzie?
A dziękuję, doobrze :) Obstawiłam się rozkurczowymi lekami a tu nic nie czuje. Przed tansferem łyknęłam cukieraski i od tego czasu nic, hmmm... Nie wiem czy się bać, bo do tej pory tylko raz nic mnie nie bolało i wtedy beta nie drgnęła. Aleee, żeby nie było, że marudzę, to zajmuję łepetynę czymś innym i trochę rzadko będę do Was teraz zaglądać. Na pokładzie 2 bąbele.
A ty kochana Surykaciu jak się masz? Kiedy jakaś wizyta się kroi?
 
:szok::szok::szok:

Jak lekki to jest ok. Jak będzie się nasilało to trzeba alarmować

Nie marudzimy nie marudzimy tylko jutro przyrost sprawdzamy :D

A dziękuję, doobrze :) Obstawiłam się rozkurczowymi lekami a tu nic nie czuje. Przed tansferem łyknęłam cukieraski i od tego czasu nic, hmmm... Nie wiem czy się bać, bo do tej pory tylko raz nic mnie nie bolało i wtedy beta nie drgnęła. Aleee, żeby nie było, że marudzę, to zajmuję łepetynę czymś innym i trochę rzadko będę do Was teraz zaglądać. Na pokładzie 2 bąbele.
A ty kochana Surykaciu jak się masz? Kiedy jakaś wizyta się kroi?
A co będziesz robiła?
 
reklama
Do góry