reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Marzycielka to samo usłyszałam od swojego lekarza-trzeba było 3 lata temu startować a teraz jest jak jest..
co do AMh powtarzałaś ostatnio?Bo u mnie w ciągu jednego miesiąca było z 1,2 na 1,99 ;)
Podobno AMH pokazuje stan jajeczek w danych miesiącu i dlatego mogą się różnić co miesiąc więc skontroluj sobie jeszcze raz(wiem,że to kosztuje 200zł..ja już robilam chyba 6 razy)i myślałam,że po dwoch procedurach mi bardzo spanie a ja mam wyższe niz wyjściowe.
Kiedy startujecie z in vitro?
Procedura trwa w zależności jakie badania będziesz mieć zlecone(czy np immunologia )czy długi protokół czy krótki.
Marzycielka nam też się uda kiedyś !!!

tina35 jeśli cyferki przy Twoim nicku oznaczają wiek to mamy tyle samo wiosen [emoji6]
Apropo AMH lekarz widząc takie spadki kazał mi zrobić wyniki w dwóch niezależnych laboratoriach i niestety wyszły tak samo kiepskie.
Teraz czekam na wyniki genetyczne i jeśli wszystko się powiedzie z początkiem lutego zaczynamy stymulację, zapewne pójdziemy krótkim protokołem bo lekarz powiedział ze nie mamy czasu i musimy działamy szybko
Czyli przy szczęśliwych wiatrach w trzecim tygodniu lutego powinnismy mieć transfer

No i trzeba wierzyć Kochana ze nam się uda [emoji2][emoji11]
 
reklama
Witam się w 3 dc. Miałam nadzieję że @ przyjdzie później no ale jest wcześniej. Byłam dziś u lekarza, zrobił mi kolejny próbny transfer, w końcu się udało i histeroskopia nie będzie potrzebna, za to jest nadzieja na transfer po nowym roku ;)
Tylko jak to dalej będzie wyglądać? Bo kolejną wizytę mam w sobotę 8dc. Czy transfer zależy od owulacji? Jeśli np. owu wystąpi w 13dc to mając zarodek 5 dniowy to transfer będzie w 18 dc? Dobrze myślę? Jak to było u Was?
Jeśli na cyklu naturalnym to będzie pod owulacje, tak jak piszesz. Owulacja plus wiek zarodka.
A jak na sztucznym to może być różnie, zależy od endometrium.
Powodzenia, super że udało się zrobić ten próbny transfer!
 
Żadnych wytycznych moja wcześniejsza gin twierdziła, że lepiej żeby zrobić nasze kariotypy i wiedzieć czy są ok, niż badać zarodki po poronieniach, bo skoro my mamy dobre, a zarodki obumierają to na 99% mają wadę i takie badanie nic nie wniesie do diagnostyki
My nie wiemy jakie mamy kariotypy ale nasza lekarka bardzo nalega na te badania genetyczne zarodków. Żeby to było z 500zl to bym się nie zastanawiała ale nue 2500zl za jeden
 
reklama
Hej wszystkim. Widzę że tutaj sporo dziewczyn z doświadczeniami i duża wiedzą. Potrzebuję porady. Obecnie jestem po drugiej stymulacji i po 4 nieudanych transferach. Od lutego chce podejść do drugiej stymulacji. Chcę też zmienić klinikę. A zmienić chce jednak nie jestem przekonana do swojej. Poza tym chyba już czas na zmianę. Czy mógłbyś ie podpowiedzieć, która cieszy się uznaniem? Zastanawiam się nad Bialymstokiem BOCIAN, albo NOVUM Warszawa, myślałam też o Salve i Gamecie. Odległości nie ma znaczenia. Czytałam też trochę o klinice w Czechach a dokładnie w Ostravie. Mam problemy z waga po ostatnich stymulacjach waga skoczyła do 75 kg. Mam IO i tutaj ogromna prośba do dziewczyn które mają dietę, gdybym mogła prosić o wysłanie przykładowego jadłospisu to będę wdzięczna. Sama staram się coś wymyślać według tabeli o niskim indeksie glikemicznym ale chciała bym chociaż porównać.
 
Do góry