reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Babiszony. @sssurykatka - tule mocno wirtualnie. Czytając Twojego posta wyłam jak bóbr - zresztą jak przy kazdej porażce na forum - bom ja już taka beksa jezd @dżoasia ✊✊✊ rok 2019 jest Twój. @Biedroneczka83 - kobieto z mega optymizmem, ktorego Ci zazdraszzcam - zjedz burgera - będzie treściwe żyganko ( to nie złośliwość! ) @Kurcia będzie doborze ( wiem dziwnie to brzmi ) @Ozis - Ozisku , każda z Nas przeżywa tu tragedię - ale się wspierany. Kurczę dziewczynki ,u mnie mega dół w psyche i choć nie mogę się równać z Waszymi problemami - bo co to jest 7 lat walki - 2 symulacje i tylko 1 transfer to mam dość. Wszędzie wkoło ciążę , dzieci się rodzą. Durne rady " odpuście , a wyjdzie" - qurwa co mam odpuścić sobie ! Kurcze nawet seksu mnie się nie chcę :growl:. Obiecałam sobie , ze schludne :szok: i ... doopa - dowaliłm na plus :realmad:. ojjjj i mnie naszło na gadanie :angry: Miłego Babulce :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Babiszony. @sssurykatka - tule mocno wirtualnie. Czytając Twojego posta wyłam jak bóbr - zresztą jak przy kazdej porażce na forum - bom ja już taka beksa jezd @dżoasia [emoji110][emoji110][emoji110] rok 2019 jest Twój. @Biedroneczka83 - kobieto z mega optymizmem, ktorego Ci zazdraszzcam - zjedz burgera - będzie treściwe żyganko ( to nie złośliwość! ) @Kurcia będzie doborze ( wiem dziwnie to brzmi ) @Ozis - Ozisku , każda z Nas przeżywa tu tragedię - ale się wspierany. Kurczę dziewczynki ,u mnie mega dół w psyche i choć nie mogę się równać z Waszymi problemami - bo co to jest 7 lat walki - 2 symulacje i tylko 1 transfer to mam dość. Wszędzie wkoło ciążę , dzieci się rodzą. Durne rady " odpuście , a wyjdzie" - qurwa co mam odpuścić sobie ! Kurcze nawet seksu mnie się nie chcę :growl:. Obiecałam sobie , ze schludne :szok: i ... doopa - dowaliłm na plus :realmad:. ojjjj i mnie naszło na gadanie :angry: Miłego Babulce :p

Pomyśle o tym burgerze. [emoji4][emoji4][emoji488][emoji488][emoji488][emoji488][emoji488]
Jak wcześniej napisałam - każda ma swoją historie i dwoją psychikę - i masz prawo przezywać swoją historie jak chcesz. Jak masz ochotę gryźć z wściekłości ściany to gryz..... a temat braku ochoty na seks dziewczyny tu ostatnio poruszały wiec nie tylko Ciebie to dotyczy. [emoji4][emoji4]
 
Pomyśle o tym burgerze. [emoji4][emoji4][emoji488][emoji488][emoji488][emoji488][emoji488]
Jak wcześniej napisałam - każda ma swoją historie i dwoją psychikę - i masz prawo przezywać swoją historie jak chcesz. Jak masz ochotę gryźć z wściekłości ściany to gryz..... a temat braku ochoty na seks dziewczyny tu ostatnio poruszały wiec nie tylko Ciebie to dotyczy. [emoji4][emoji4]
@Biedroneczka83 - mądrze prawisz polać Tej Pani soku :)
 
Pomyśle o tym burgerze. [emoji4][emoji4][emoji488][emoji488][emoji488][emoji488][emoji488]
Jak wcześniej napisałam - każda ma swoją historie i dwoją psychikę - i masz prawo przezywać swoją historie jak chcesz. Jak masz ochotę gryźć z wściekłości ściany to gryz..... a temat braku ochoty na seks dziewczyny tu ostatnio poruszały wiec nie tylko Ciebie to dotyczy. [emoji4][emoji4]

Biedronka, a próbowałaś żuć imbir? Mi to bardzo pomagało. I tabletki prevomit.

Z plusów - za 2-3 tygodnie przejdzie ;)
Jak przeszło to się stresowalam że przeszło ;)
 
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Strasznie mnie ta wiadomość wczoraj trzepnęła, mam całe zapuchnięe oczy, nie śpię od 4tej, bo po prostu nie mogłam, a zaraz muszę do roboty się zbierać :/.
Wiem, ze powinnam się cieszyć, ze z drugim maluszkiem jest ok. Mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem.

Kochana surykatko, tak mi przykro to czytac, az mi serce stanelo jak przeczytalam, ze u Ciebie cos sie stalo :( . Nie wyobrazam sobie nawet jak sie czujesz, bo z jednej strony z malenstwem wsyzstko dobrze, a z drugiej smutek o to drugie...targajace
emocje. Mam nadzieje, ze czas da ukojenie a teraz opiekuj sie soba i malenstwem, moze idzcie gdzies na kolacje, kino, zeby jakos odreagowac te emocje. Tule Cie mocno [emoji173]️
 
Dzien dobry. Postanowilam sie ujawnic, Pisze ze jestem nowa chociaz czytam was od dwoch lat. Postanowilam sie dzisiaj ujawnic, ale tylko dlatego ze @Ozis doprowadzila mnie do szewskiej pasji. Ale !!! Rozumiem ja. Leczylam sie w tej samej klinice u tege samego lekarza. Obecnie jestem w 6 miesiacy blizniczej ciazy. Jestem po 8 !!!!!!! ciażach biochemicznych. Własnie za sprawa tej kliniki. Po wywalczeniu u siebie stanu depresyjnego typu, przestalam chodzic i niedwlad lewej reki, zmienilam klinike.Po pierwszej stymulacji ciaza. Mialam extra wyniki i niedrozne jajowody. w poprzedniej klinice nabawilam sie bakterii, z ktorymi walcze do dzisiaj. Przeszlam przez immunospupresje i inne takie : Z tego co wiem obecnie byla klinika prowadzi sprawe sadowa doc P-wi. Nie dziwie sie Oziś. Mialam piekne dwie stymulacje i 8 pieknych blastocyst. Tez wierzylam lekarzowi przeciez on wie najlepiej. Leczyl studiowal to i uwdzie za granica :) teoria tylko jedna wadliwe zarodki. 8 ? Po badaniach kariotypow, kirow i innych :) Bylo mi ciezko sie z nimi rozstac, bylam tam z polecenia. Smieszne ? Wozilam mu jaja swojskie alkohol za 500 zl, wedline swojskie. Teraz mam ochote go obrzucic tymi jajami, najlepiej zbukami :) mialam wielka cierpliwość. Nigdy nawet nie dali zlecenie zeby zbadac TSH !!! Podczas stymulacji mialam jedno badanie estriadolu, a o prolaktynie po transferze nawet mowy nie bylo. Koszty wieksze niz w renomowanej klinice w W-wie.Kiedś weszlam na statystyki klinik i :) Owszem G-ta ma duzo urodzeń ale i tez najwiecej nie transferow kotre nie przyniosly sukcesu. Doslownie w 1000 ach :) Nie chce siać spiskowych teorii ale jeste zywym przykladem, gdzie udalo sie za pierwszym razem po zmianie kliniki. Pomysleć ze to bylo takie proste :) Rejestracja hehe kiedys maialam speiecie z pania w okularach ktora robila mi wielkie pretensje ze za 7 razem nie ma ze mna meza przy transferze ktory dzien wczesniej podpisal wszystkie zgody. No kurcze ktos musi zarabiac na te 10 tysiecy. Jedna wielka masakra. Wracajaz mien klinike. Moja teoria- oni nie do konca wiedza co robia - eksperymentuja, niestety naszym kosztem. Szkoda ze Ozis pękla i nagadala ale troche w tym racji jest. Co do metforminy na wstepie mi kazali zbadac IO w obecnej klinice. W porzedniej wydalam okolo 100 tysi i nic.mzonki bo implantacja byla akonczylo sie wielką trałmom. Uwielbialam was czytac ale Dżoasia slabo oj slabiutko :( Bedroneczka jedz sobie hamy ale badaj poziom cukru. Oziś hmmm tez bardzo slabo. potrzebujesz naprawy. Zawiodlam sie na Was dziewczyny. Pewnie bylybyscie swietnymi kumpelami.
 
Mam pytanie dziewczyny czy lepsze są komórki świeże czy mrożone dawczyni

Swieze kochana, komorki zbudowane sa glownie z wody wiec ich mrozenie jest trudniejsze niz mrozenie zarodkow. Patrzac na statystyki na forum kd to dostajac np 12 komorek, moze sie 7-8 rozmrozic, 4-5 zaplodnic i z tego moze byc np 3 zarodki. To jest taka przykldowa statystyka, ale jesli poczytasz forum kd na kafeterii to takie wnioski sie nasuwaja, sama to wertowalam na wszystkie strony. Mrozone komoreczki moga byc troszke slabsze z tego co czytalam, co nie zmienia jednak faktu, ze z takich tez sa ciaze. My wybralismy swieze, bo chcialam jak najbardziej zwiekszyc prawdopodobienstwo, ze sie uda. Jest to tez drozsza opcja. Jeszcze druga strona medalu jest taka, ze mrozone moga byc z mniej wiadomego zrodla, moga pochodzic od dawczyn z zagranicy np Ukraina (ja balam sie efektow Czarnobyla), lub kobiet, ktore rowniez lecza sie na nieplodnosc, zalezy od tego jak klinika je pozyskuje. Przy swiezych dawczyni stymuluje sie dla ciebie i wiesz, ze komorki pochodza od zdrowych kobiet (tzn na tyle na ile klinika je przebadala).
 
Dzien dobry. Postanowilam sie ujawnic, Pisze ze jestem nowa chociaz czytam was od dwoch lat. Postanowilam sie dzisiaj ujawnic, ale tylko dlatego ze @Ozis doprowadzila mnie do szewskiej pasji. Ale !!! Rozumiem ja. Leczylam sie w tej samej klinice u tege samego lekarza. Obecnie jestem w 6 miesiacy blizniczej ciazy. Jestem po 8 !!!!!!! ciażach biochemicznych. Własnie za sprawa tej kliniki. Po wywalczeniu u siebie stanu depresyjnego typu, przestalam chodzic i niedwlad lewej reki, zmienilam klinike.Po pierwszej stymulacji ciaza. Mialam extra wyniki i niedrozne jajowody. w poprzedniej klinice nabawilam sie bakterii, z ktorymi walcze do dzisiaj. Przeszlam przez immunospupresje i inne takie : Z tego co wiem obecnie byla klinika prowadzi sprawe sadowa doc P-wi. Nie dziwie sie Oziś. Mialam piekne dwie stymulacje i 8 pieknych blastocyst. Tez wierzylam lekarzowi przeciez on wie najlepiej. Leczyl studiowal to i uwdzie za granica :) teoria tylko jedna wadliwe zarodki. 8 ? Po badaniach kariotypow, kirow i innych :) Bylo mi ciezko sie z nimi rozstac, bylam tam z polecenia. Smieszne ? Wozilam mu jaja swojskie alkohol za 500 zl, wedline swojskie. Teraz mam ochote go obrzucic tymi jajami, najlepiej zbukami :) mialam wielka cierpliwość. Nigdy nawet nie dali zlecenie zeby zbadac TSH !!! Podczas stymulacji mialam jedno badanie estriadolu, a o prolaktynie po transferze nawet mowy nie bylo. Koszty wieksze niz w renomowanej klinice w W-wie.Kiedś weszlam na statystyki klinik i :) Owszem G-ta ma duzo urodzeń ale i tez najwiecej nie transferow kotre nie przyniosly sukcesu. Doslownie w 1000 ach :) Nie chce siać spiskowych teorii ale jeste zywym przykladem, gdzie udalo sie za pierwszym razem po zmianie kliniki. Pomysleć ze to bylo takie proste :) Rejestracja hehe kiedys maialam speiecie z pania w okularach ktora robila mi wielkie pretensje ze za 7 razem nie ma ze mna meza przy transferze ktory dzien wczesniej podpisal wszystkie zgody. No kurcze ktos musi zarabiac na te 10 tysiecy. Jedna wielka masakra. Wracajaz mien klinike. Moja teoria- oni nie do konca wiedza co robia - eksperymentuja, niestety naszym kosztem. Szkoda ze Ozis pękla i nagadala ale troche w tym racji jest. Co do metforminy na wstepie mi kazali zbadac IO w obecnej klinice. W porzedniej wydalam okolo 100 tysi i nic.mzonki bo implantacja byla akonczylo sie wielką trałmom. Uwielbialam was czytac ale Dżoasia slabo oj slabiutko :( Bedroneczka jedz sobie hamy ale badaj poziom cukru. Oziś hmmm tez bardzo slabo. potrzebujesz naprawy. Zawiodlam sie na Was dziewczyny. Pewnie bylybyscie swietnymi kumpelami.
Dziewczyny trzeba już odpuścić. Nie ma sensu rozstrząsać sprawę. Uważam, że wynikła z nieporozumienia. Ozisku nikt przecież tutaj nie chciał dla Ciebie źle. Ja w ogólę nie odczytałam postu Biedroneczki naszej kochanej jako atak na Ciebie. Ty to odcztyłaś inaczej i temperamentnie odpisałaś. Niepotrzebnie. Jesteśmy tu po to, żeby się wspierać, radzić i razem przez to przechodzić... I niech tak zostanie. Nasze przeżycia nie są powodem do dodatkowych złych emocji. I tak jest już ich wiele... @takaona86 fajnie, że napisałaś. Oczy mi wyszły na wierzch, po tym, co przeczytalam:szok: Dramat.
P.S. gratuluję ciąży i trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie:)
 
Dziewczyny trzeba już odpuścić. Nie ma sensu rozstrząsać sprawę. Uważam, że wynikła z nieporozumienia. Ozisku nikt przecież tutaj nie chciał dla Ciebie źle. Ja w ogólę nie odczytałam postu Biedroneczki naszej kochanej jako atak na Ciebie. Ty to odcztyłaś inaczej i temperamentnie odpisałaś. Niepotrzebnie. Jesteśmy tu po to, żeby się wspierać, radzić i razem przez to przechodzić... I niech tak zostanie. Nasze przeżycia nie są powodem do dodatkowych złych emocji. I tak jest już ich wiele... @takaona86 fajnie, że napisałaś. Oczy mi wyszły na wierzch, po tym, co przeczytalam:szok: Dramat.
P.S. gratuluję ciąży i trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie:)

Dgd, a mnie sluchy doszly, ze sie udalo i to naturals [emoji173]️ pieknie, serdecznie Ci gratuluje bo nie mialam jeszcze okazji. Dbaj o siebie i maluszka [emoji7][emoji7] ps w tej klinice jak beda te zdjecia twoich brzydkich komorek pokazywac studentom, beda musieli teraz gwiazdke z adnotacja dorobic, ha, ale im pokazalas! [emoji8]
 
reklama
Pomyśle o tym burgerze. [emoji4][emoji4][emoji488][emoji488][emoji488][emoji488][emoji488]
Jak wcześniej napisałam - każda ma swoją historie i dwoją psychikę - i masz prawo przezywać swoją historie jak chcesz. Jak masz ochotę gryźć z wściekłości ściany to gryz..... a temat braku ochoty na seks dziewczyny tu ostatnio poruszały wiec nie tylko Ciebie to dotyczy. [emoji4][emoji4]
Ja tez tak mam że mi się nie chce :(
 
Do góry