reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy którejś z Was udało się bez ruszania immunologii? Przepraszam , że pytam, ale nie znam historii każdej z Was.
Podczytuje inne forum i to co tam dziewczyny piszą to dla mnie czarna magia. Jakieś wlewy, szczepionki zrobione z krwi męża itp. , a ja nawet nie badalam nic z immunologii i się tak bije z myślami od czego zacząć. Normalnie idzie się załamać ile rzeczy ma wpływa na powodzenie lub niepowodzenie...

Nam się udało, choć już też o tym myślam. Problem niby prosty, słabe nasienie. Piąty transfer udany, z drugiej stymulacji. Wcześniej kolejno: beta ujemna, poronienie 6 tc, ciąża pozamaciczna, beta ujemna. To miał być ostatni transfer, jak nie wyjdzie to miałam grzebać się w immunologii... ale jak na razie jest dobrze.
 
Ale śliczna piłeczka :)
Też będziesz miała piłeczkę, tylko trochę więcej niech przepiszą leków do stymulacji. Moje AMH 2.2 i miałam 200 menopuru, a ostatniego dnia stymulacji 300. Pobrali 16 jajek, połowa niedojrzała. Pierwsza stymulacja to wielka niewiadoma ale przy drugiej lekarze powinni coś zmienić aby było lepiej.
 
Ja musiałam być co drugi dzień lub nawet codziennie, dodatkowo musiałam oddać krew i czekać dwie godziny na wyniki i później czekać jeszcze na wizytę. Nie chciałam prosić się w pracy o wolne albo zamianę z kimś na zmiany , więc lekarz doradził mi, żebym wzięła zwolnienie od internisty, bo klinika niepłodności może wystawić jedynie dzień przed punkcją zwolnienie .Także idź na zwolnienie, odpoczynek przyda Ci się .:-D:blink:;)
Dzieki za podpowiedzi. W styczniu mam wizyte kontrolna polipow to wtedy bede rozmawiac z lekarzem.
 
Według mnie była lekka. Miałam krótki protokół. Gonal 150 j, a później zwiększył mi dawkę do 250 bo słabo zareagowałam na lek i miałam tylko 6 pęcherzyków. Niestety musimy zacząć wszystko od nowa, a za wszystko płacimy osobno. Po pierwszej próbie 8 tysięcy nie nasze..
A jakie masz amh?
 
Sol ruchy czuję codziennie rano i wieczorem. W ciągu dnia bywa różnie. Wyraźnie też młoda przemieszcza się z dolnej części brzucha do górnej. No fika sobie bo jeszcze ma miejsce. W czwartek 21 tc. Brzuch mam już duży (zdjęcie w załączeniu), choć nie wiem skąd bo jak już pisałam tylko 1.5 kg na plusie:)
A co u Ciebie? Kiedy połówkowe? Ja za tydzień.
Ale fajny brzuchol. Śliczny.
Mój podobny, może troszkę mniejszy ale na zdjęciu to ciężko ocenić.
Ja mam polowkowe 20.12, będę w 20+6 Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ale oczywiście się stresuję.
Też u mnie fika maluszek, uwielbiam to uczucie daje mi dodatkowo takie poczucie bezpieczenstwa.
Teraz tylko żeby było dobrze, jejuuu... Trzymam kciuki.
 
Nam się udało, choć już też o tym myślam. Problem niby prosty, słabe nasienie. Piąty transfer udany, z drugiej stymulacji. Wcześniej kolejno: beta ujemna, poronienie 6 tc, ciąża pozamaciczna, beta ujemna. To miał być ostatni transfer, jak nie wyjdzie to miałam grzebać się w immunologii... ale jak na razie jest dobrze.

I właśnie takie historie dają mi siłę do walki. Mam nadzieję, że życie nam to wszystko kiedyś wynagrodzi :)
 
Oj sister, I feel ya. Ja 10 tc i jeszcze zero radości. A jak się zapędzę i powiem coś np siostrze, o łóżeczkach itp to od razu się ganię w myślach, że po co kuszę los. Jutro usg to może coś mi się w psychice ruszy.
Już 10 tc a tyle co Ci gratulowalam. Ja uważałam ze skoro sie Udało to Limit pecha wyczerpany [emoji3590]
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Mieciu85, gdzie Mietek się podziewa?
Mietek zalatany jak żodyn :D :p Pakuje manelki do przeprowadzki, ale ma trochę ponadrabiać niedługo ;)

@Biedroneczka83 krwiaki ciulaki niech spadają już!!! Super, że wszystko w porządku!!!

Sol ruchy czuję codziennie rano i wieczorem. W ciągu dnia bywa różnie. Wyraźnie też młoda przemieszcza się z dolnej części brzucha do górnej. No fika sobie bo jeszcze ma miejsce. W czwartek 21 tc. Brzuch mam już duży (zdjęcie w załączeniu), choć nie wiem skąd bo jak już pisałam tylko 1.5 kg na plusie:)
A co u Ciebie? Kiedy połówkowe? Ja za tydzień.
Motylku cudny duży okrąglutki brzucho, aż dziw, że ty jeszcze przed połówkowymi!!!
 
Do góry