reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam mam pytanie do was jest ktoś na was na luteinie 100 3 razy po 2 .Bo ja biorę od początku ciąży 8 tydzień oststnio w novum widziałam serduszko bije:) Zastanawiam się czy nieraz wam też wypływa resztka luteiny wydaje mi się ze tego trochę za dużo jest
 
reklama
@Sol wychodzę z krzaczorow :) @Dgd twoja historia mnie ucieszyłam ogromnie, nawet nie masz pojęcia, napewno czujesz że to wyjątkowy dla ciebie czas, który Ci ci się bardzo należy. Ja się nie odzywałam bo jestem po crio. Tak myślałam że nie będę się chwilę odzywać bo ostatnio jak nie wyszło to trochę nabrykalam na forum :) dzisiaj jestem 5 dpt i mam meeeeeegaaa kryzys. Zrobiłam sikanca i wyszedł negatywny, ostatnio już coś było a teraz nic blado biało, pustka tylko ten jeden czerwony uparty pasek. No i przestały mnie piersi boleć. To już mój 3 transfer także wiem jakie są objawy. Lekarz przed transferem miał bardzo dobry humor i mi powiedział że no teraz to już się musi udać, ucieszyłam się jakoś tak wszystko mi się dobrze składało, czułam to. A teraz to czuję już tylko że będzie porażka :(.Tęsknią za wami.Zaluje że zrobiłam to crio przed światami ... :(
 
@Sol wychodzę z krzaczorow :) @Dgd twoja historia mnie ucieszyłam ogromnie, nawet nie masz pojęcia, napewno czujesz że to wyjątkowy dla ciebie czas, który Ci ci się bardzo należy. Ja się nie odzywałam bo jestem po crio. Tak myślałam że nie będę się chwilę odzywać bo ostatnio jak nie wyszło to trochę nabrykalam na forum :) dzisiaj jestem 5 dpt i mam meeeeeegaaa kryzys. Zrobiłam sikanca i wyszedł negatywny, ostatnio już coś było a teraz nic blado biało, pustka tylko ten jeden czerwony uparty pasek. No i przestały mnie piersi boleć. To już mój 3 transfer także wiem jakie są objawy. Lekarz przed transferem miał bardzo dobry humor i mi powiedział że no teraz to już się musi udać, ucieszyłam się jakoś tak wszystko mi się dobrze składało, czułam to. A teraz to czuję już tylko że będzie porażka :(.Tęsknią za wami.Zaluje że zrobiłam to crio przed światami ... :(
Ozis jeszcze nic nie wiadomo!
No ci Ty? Nie martw się za szybko kochana.
Tak myślałam że jesteś po crio. Ja tam trzymam cały czas kciuki. Kiedy beta?
 
Pawełek kazał w czwartek ja myślę zrobić we wtorek. Miałam znowu ah i embrio glue. Blastki już wychodziła z otoczki podobno piękna. A pochwalę się wszystkie wrzucają zdjęcia już bobaskow w brzuszku to ja chociaż swoją blastke :) ja wyniki jak zwykle super a tu czuje ze znowu klops. Wiem, że dziewczynki przechodzą duża większe tragedię ale ja do tego podchodzę bardzo emocjonalnie. Tak bardzo chciała bym chociaż jedno dziecko. Dzisiaj byłam na zakupach i tam wszędzie pełno dzieci. Wiesz mam już klucza jajników i znowu czuje się tak jak ostatnio.
 

Załączniki

  • 15442972023538195566545940002556.jpg
    15442972023538195566545940002556.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 124
@Sol wychodzę z krzaczorow :) @Dgd twoja historia mnie ucieszyłam ogromnie, nawet nie masz pojęcia, napewno czujesz że to wyjątkowy dla ciebie czas, który Ci ci się bardzo należy. Ja się nie odzywałam bo jestem po crio. Tak myślałam że nie będę się chwilę odzywać bo ostatnio jak nie wyszło to trochę nabrykalam na forum :) dzisiaj jestem 5 dpt i mam meeeeeegaaa kryzys. Zrobiłam sikanca i wyszedł negatywny, ostatnio już coś było a teraz nic blado biało, pustka tylko ten jeden czerwony uparty pasek. No i przestały mnie piersi boleć. To już mój 3 transfer także wiem jakie są objawy. Lekarz przed transferem miał bardzo dobry humor i mi powiedział że no teraz to już się musi udać, ucieszyłam się jakoś tak wszystko mi się dobrze składało, czułam to. A teraz to czuję już tylko że będzie porażka :(.Tęsknią za wami.Zaluje że zrobiłam to crio przed światami ... :(

Kochana trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze
 
reklama
Do góry