reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pawełek kazał w czwartek ja myślę zrobić we wtorek. Miałam znowu ah i embrio glue. Blastki już wychodziła z otoczki podobno piękna. A pochwalę się wszystkie wrzucają zdjęcia już bobaskow w brzuszku to ja chociaż swoją blastke :) ja wyniki jak zwykle super a tu czuje ze znowu klops. Wiem, że dziewczynki przechodzą duża większe tragedię ale ja do tego podchodzę bardzo emocjonalnie. Tak bardzo chciała bym chociaż jedno dziecko. Dzisiaj byłam na zakupach i tam wszędzie pełno dzieci. Wiesz mam już klucza jajników i znowu czuje się tak jak ostatnio.
Kochana blastka piękna.
Nie porównuj proszę samopoczucia bo to nic nie da. Ja miałam. 4 crio transfery. Za każdym razem czułam się podobnie a 2 były nic a nic, jeden bio chem i jedna ciąża. Ale historie moja to znasz.
Trzeba wierzyć, że się udało choć wiem że jest trudno.
Trzymam kciuki za betę!!! [emoji8]
 
reklama
Biedra co robi twoj niechciany lokator krwiak?

Anno Mario - dziękuje za pamięć. We wtorek mam usg. Nie krwawię wiec może dobrze. [emoji7][emoji7][emoji7][emoji4][emoji4]
Ale ciężki dzień mam dzisiaj i wczoraj - albo zygam albo śpię i czuje się grypowo wiec dzieciaczek chyba zdrowy. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]Nawet na żarcie nie mam ochoty.
 
Ja dzisiaj cały czas byłam poza domem z tel. na 3% baterii:oo2: Zdołałam tylko sprawdzić wyniki... Nooooo i wyszło 264 mIU/ml. Dla przypomnienia, 2 dni wcześniej beta 90. Dzisiaj nie zrobili tylko progesteronu, bo zabrakło odczynnika:baffled: Ale to szczegół. Dr Paśnik odpisał, żeby, oprócz acardu, nic już nie brać. I jeszcze mi napisał coś cudownego od siebie. Tak nam się miło zrobiło, że aż się wzruszyłam;) Niesamowity lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek...
Kochane, dziękuję Wam za wszystko, za wsparcie w tych złych, ale też w tych bardzo dobrych chwilach. Obiecuję, że odpiszę na posty, jak tylko się trochę ogarnę. Najpóźniej jutro;)
Jejuńciu Dgd tak strasznie się cieszę, nawet nie wiesz jak bardzo. Chciałabym, żeby ten cud trwał do końca a potem pojedź do kliniki, poproś lekarz o te zdjęcia niby brzydkich komórek i powiedz mu, że z takich rodza się najpiękniejsze dzieci :D
@Sol wychodzę z krzaczorow :) @Dgd twoja historia mnie ucieszyłam ogromnie, nawet nie masz pojęcia, napewno czujesz że to wyjątkowy dla ciebie czas, który Ci ci się bardzo należy. Ja się nie odzywałam bo jestem po crio. Tak myślałam że nie będę się chwilę odzywać bo ostatnio jak nie wyszło to trochę nabrykalam na forum :) dzisiaj jestem 5 dpt i mam meeeeeegaaa kryzys. Zrobiłam sikanca i wyszedł negatywny, ostatnio już coś było a teraz nic blado biało, pustka tylko ten jeden czerwony uparty pasek. No i przestały mnie piersi boleć. To już mój 3 transfer także wiem jakie są objawy. Lekarz przed transferem miał bardzo dobry humor i mi powiedział że no teraz to już się musi udać, ucieszyłam się jakoś tak wszystko mi się dobrze składało, czułam to. A teraz to czuję już tylko że będzie porażka :(.Tęsknią za wami.Zaluje że zrobiłam to crio przed światami ... :(
Ozisku, wiem, że teraz Cię nic nie pocieszy, bo znasz swój organizm najlepiej, ale życzę Ci, żeby bąbelek jednak utarł Ci nosa jak te "brzydkie słabiaki" utarły Asi @JoannaRak :D Ty nie rób tych sikaczów tylko idż jutro na bete. 6dpt powinno coś być. Buziak
 
Ja dzisiaj cały czas byłam poza domem z tel. na 3% baterii:oo2: Zdołałam tylko sprawdzić wyniki... Nooooo i wyszło 264 mIU/ml. Dla przypomnienia, 2 dni wcześniej beta 90. Dzisiaj nie zrobili tylko progesteronu, bo zabrakło odczynnika:baffled: Ale to szczegół. Dr Paśnik odpisał, żeby, oprócz acardu, nic już nie brać. I jeszcze mi napisał coś cudownego od siebie. Tak nam się miło zrobiło, że aż się wzruszyłam;) Niesamowity lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek...
Kochane, dziękuję Wam za wszystko, za wsparcie w tych złych, ale też w tych bardzo dobrych chwilach. Obiecuję, że odpiszę na posty, jak tylko się trochę ogarnę. Najpóźniej jutro;)

Boskooooo - gratuluje!!!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Pawełek kazał w czwartek ja myślę zrobić we wtorek. Miałam znowu ah i embrio glue. Blastki już wychodziła z otoczki podobno piękna. A pochwalę się wszystkie wrzucają zdjęcia już bobaskow w brzuszku to ja chociaż swoją blastke :) ja wyniki jak zwykle super a tu czuje ze znowu klops. Wiem, że dziewczynki przechodzą duża większe tragedię ale ja do tego podchodzę bardzo emocjonalnie. Tak bardzo chciała bym chociaż jedno dziecko. Dzisiaj byłam na zakupach i tam wszędzie pełno dzieci. Wiesz mam już klucza jajników i znowu czuje się tak jak ostatnio.

Pierwszy raz widzę zdjęcie blastki i trzymam kciuki, żeby taka ładna została z tobą na kolejne 8 miesięcy ✊✊✊
 
Ostatnia edycja:
@Sol wychodzę z krzaczorow :) @Dgd twoja historia mnie ucieszyłam ogromnie, nawet nie masz pojęcia, napewno czujesz że to wyjątkowy dla ciebie czas, który Ci ci się bardzo należy. Ja się nie odzywałam bo jestem po crio. Tak myślałam że nie będę się chwilę odzywać bo ostatnio jak nie wyszło to trochę nabrykalam na forum :) dzisiaj jestem 5 dpt i mam meeeeeegaaa kryzys. Zrobiłam sikanca i wyszedł negatywny, ostatnio już coś było a teraz nic blado biało, pustka tylko ten jeden czerwony uparty pasek. No i przestały mnie piersi boleć. To już mój 3 transfer także wiem jakie są objawy. Lekarz przed transferem miał bardzo dobry humor i mi powiedział że no teraz to już się musi udać, ucieszyłam się jakoś tak wszystko mi się dobrze składało, czułam to. A teraz to czuję już tylko że będzie porażka :(.Tęsknią za wami.Zaluje że zrobiłam to crio przed światami ... :(

Ozisku kochana!!! Każdy ma prawo przeżywać swoje emocje jak chce! Twoje życie Twoje decyzje Twoje serducho i Twoje uczucia. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Ja tez cichutko siedziałam po transferze i jak na razie do przodu jest chociaż z przygodami. Wierze ze u Ciebie będzie tez dobrze! [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Niepotrzebnie robiłaś sikanca, one oszukują. Postaraj się wyciszyć i cierpliwie dotrwam do bety. Wierze ze będzie trzycyfrowe. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Kochane, jak pisalam do Was to przyszedl wynik. Beta 23, profesteron nie pokazalo ale mam nadzieje ze dosla. Wyniki z 6dpt!!
Cudzie trwaj ❤️
Joasiu, gratuluję. Idziemy w takim razie razem;) Pierwszy etap za nami. Jakoś trzeba przezyć najbliższe dni i tygodnie oczekiwania.

Dgd skąd jest ten Checinski? Z Wrocławia?
Tak.

@Dgd trzymam kciuki za przyrost ✊✊ mogłabyś napisać w wolnej chwili jaki miałaś wyniki krzywych.[/QUOTE]
Proszę: na czczo - glukoza 101, insulina 6,13. Po 1 godz. - glukoza 168,3, insulina 54,12. Po 2 godz. - glukoza 124,2, insulina - 34,87. Jednostka dla glukozy mg/dla, a dla insuliny uIU/ml. Wartości na czczo odgrywają drugorzędną rolę.

@Dgd bardzo Ci dziękuję za te informacje. Czy mogłabyś wysłać mi na priv jakieś zalecenia dietetyczne ( przepisy itp), będę wdzięczna
Trzymam mocno kciuki za Twoją betę i wierzę że to CUD!!!!

@Dgd napisz jeszcze proszę jakie miałaś wyniki krzywych cukr i insul i progesteron . Tsh miałaś w normie przy wysokim progesteronie?
O diecie przyślę Ci jutro. Krzywa wyżej, a czy na pewno chodziło Ci o progesteron czy o prolaktynę? Prolaktyna ostatnio - 26 mg/ml. Ale to mi się zawsze bardzo wahało. Bywało, że miała dwukrotnie przekroczoną normę. TSH ostatnio 1,83.

@Sol wychodzę z krzaczorow :) @Dgd twoja historia mnie ucieszyłam ogromnie, nawet nie masz pojęcia, napewno czujesz że to wyjątkowy dla ciebie czas, który Ci ci się bardzo należy. Ja się nie odzywałam bo jestem po crio. Tak myślałam że nie będę się chwilę odzywać bo ostatnio jak nie wyszło to trochę nabrykalam na forum :) dzisiaj jestem 5 dpt i mam meeeeeegaaa kryzys. Zrobiłam sikanca i wyszedł negatywny, ostatnio już coś było a teraz nic blado biało, pustka tylko ten jeden czerwony uparty pasek. No i przestały mnie piersi boleć. To już mój 3 transfer także wiem jakie są objawy. Lekarz przed transferem miał bardzo dobry humor i mi powiedział że no teraz to już się musi udać, ucieszyłam się jakoś tak wszystko mi się dobrze składało, czułam to. A teraz to czuję już tylko że będzie porażka :(.Tęsknią za wami.Zaluje że zrobiłam to crio przed światami ... :(
Ozisku nasz kochany, to tylko Ty mogłaś wpaść na pomysł robienia sikańca w 5 dpt. Słońce, podejdź proszę do tego spokojniej. Wiem, że przy Twoim temperamencie to nie jest proste, ale postaraj się. Ja Ci powiem, że w 33 dc zrobiłam rano sikańca, bo miałam zaplanowanego fryzjera i farbowanie włosów, więc chciałbym się upewnić. Czułam się strasznie okresowo. Tylko piersi nie bolały. Na teście był jedynie cień cienia. Zastanawiałam się czy w ogóle jest. Ale pobiegłam na betę, a tam 90. I wieeeelkie zaskoczenie. Więc nigdy nic nie wiadomo. A tym bardziej u Ciebie w 5 dpt. Przecież wiesz to wszystko. Tyle mi mądrych rzeczy napisałaś i tyle miłych słów, że teraz to ja Cię proszę o cierpliwość, którą na pewno masz w sobie. Jedziemy na 1 wózku, bo u mnie dopiero początek i może być wszystko. Tak jak i u Ciebie. Przesyłam Ci moc pozytywnych myśli!
 
Pawełek kazał w czwartek ja myślę zrobić we wtorek. Miałam znowu ah i embrio glue. Blastki już wychodziła z otoczki podobno piękna. A pochwalę się wszystkie wrzucają zdjęcia już bobaskow w brzuszku to ja chociaż swoją blastke :) ja wyniki jak zwykle super a tu czuje ze znowu klops. Wiem, że dziewczynki przechodzą duża większe tragedię ale ja do tego podchodzę bardzo emocjonalnie. Tak bardzo chciała bym chociaż jedno dziecko. Dzisiaj byłam na zakupach i tam wszędzie pełno dzieci. Wiesz mam już klucza jajników i znowu czuje się tak jak ostatnio.
Piękne zdjęcie. Nich już teraz zarodek zamieni się na USG w małego człowieczka:)
 
Pawełek kazał w czwartek ja myślę zrobić we wtorek. Miałam znowu ah i embrio glue. Blastki już wychodziła z otoczki podobno piękna. A pochwalę się wszystkie wrzucają zdjęcia już bobaskow w brzuszku to ja chociaż swoją blastke :) ja wyniki jak zwykle super a tu czuje ze znowu klops. Wiem, że dziewczynki przechodzą duża większe tragedię ale ja do tego podchodzę bardzo emocjonalnie. Tak bardzo chciała bym chociaż jedno dziecko. Dzisiaj byłam na zakupach i tam wszędzie pełno dzieci. Wiesz mam już klucza jajników i znowu czuje się tak jak ostatnio.
Mam tak samo :( nie wiem jak to wygląda u was ale u mnie jest tak że super święta wszystko ładnie ale znów będą pytania i dicinki kiedy wy? Już najwyższy czas itp...
 
reklama
Jejuńciu Dgd tak strasznie się cieszę, nawet nie wiesz jak bardzo. Chciałabym, żeby ten cud trwał do końca a potem pojedź do kliniki, poproś lekarz o te zdjęcia niby brzydkich komórek i powiedz mu, że z takich rodza się najpiękniejsze dzieci :D

Ozisku, wiem, że teraz Cię nic nie pocieszy, bo znasz swój organizm najlepiej, ale życzę Ci, żeby bąbelek jednak utarł Ci nosa jak te "brzydkie słabiaki" utarły Asi @JoannaRak :D Ty nie rób tych sikaczów tylko idż jutro na bete. 6dpt powinno coś być. Buziak
Wiem kochana ale jutro nie mam gdzie zrobi
Jejuńciu Dgd tak strasznie się cieszę, nawet nie wiesz jak bardzo. Chciałabym, żeby ten cud trwał do końca a potem pojedź do kliniki, poproś lekarz o te zdjęcia niby brzydkich komórek i powiedz mu, że z takich rodza się najpiękniejsze dzieci :D

Ozisku, wiem, że teraz Cię nic nie pocieszy, bo znasz swój organizm najlepiej, ale życzę Ci, żeby bąbelek jednak utarł Ci nosa jak te "brzydkie słabiaki" utarły Asi @JoannaRak :D Ty nie rób tych sikaczów tylko idż jutro na bete. 6dpt powinno coś być. Buziak
Wiem, wiem panikara że mnie. Jutro nie mam możliwości zrobić bety i zrobię ja we wtorek. Został mi już tylko jeden zarodek. Ja naprawdę wierzę ale jestem niestety posrana realistka :)
 
Do góry