reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@JoannaRak gratuluje!!! Super wiadomosc! ❤️❤️❤️
@martka83 beta do nieba!!! Jest pieknie:)
@Dgd cudowna historia, trzymam kciuki za malucha ✊✊✊
Kochane starające się, zaglądam tu co jakiś czas, żeby cieszyć się z waszych małych i dużych radości! Bądźcie dzielne, bo jak widać ze wpisów na forum ivf się udaje tylko trzeba trafić na swój zarodek:)
Ps. Pozdrowienia od Tomeczka❤️❤️❤️
Http://Zobacz załącznik 923282
Jaki piekny Tomciu❤️
 
martka, piekna Beta a nad reszta sie na razie nie zastanawial. Sama sobie obalilam teorie ze wysoka Beta oznacza blizniaki...wcale nie musi, a niska moze❤️
Niech bedzie tak jak sobie tego zyczysz:):)
 
dziewczyny jakie dawki progesteronu mialyscie po transferze i przed? będe miec drugi transfer i chcialabym zrobic wszystko zeby sie udalo. mialam tylko dopochwowo 400 mg dziennie progesteron besins, duzo dziewczyn ma dawki po 600-900 mg i biora duphaston.Jaka dawka jest bezpieczna? U mnie progesteron byl skrajnie niski, wiec ja go sama praktycznie nie wytwarzam.Kiedy powinno sie zbadac progesteron przed transferem i jaki powinien byc?
@Baylee przed transferem nie kombinuj na wlasna reke z prg bo mozesz namieszac, potem mozesz dolozyc jak czujesz ze jest za malo.
 
Ja dzisiaj cały czas byłam poza domem z tel. na 3% baterii:oo2: Zdołałam tylko sprawdzić wyniki... Nooooo i wyszło 264 mIU/ml. Dla przypomnienia, 2 dni wcześniej beta 90. Dzisiaj nie zrobili tylko progesteronu, bo zabrakło odczynnika:baffled: Ale to szczegół. Dr Paśnik odpisał, żeby, oprócz acardu, nic już nie brać. I jeszcze mi napisał coś cudownego od siebie. Tak nam się miło zrobiło, że aż się wzruszyłam;) Niesamowity lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek...
Kochane, dziękuję Wam za wszystko, za wsparcie w tych złych, ale też w tych bardzo dobrych chwilach. Obiecuję, że odpiszę na posty, jak tylko się trochę ogarnę. Najpóźniej jutro;)
 
Ja dzisiaj cały czas byłam poza domem z tel. na 3% baterii:oo2: Zdołałam tylko sprawdzić wyniki... Nooooo i wyszło 264 mIU/ml. Dla przypomnienia, 2 dni wcześniej beta 90. Dzisiaj nie zrobili tylko progesteronu, bo zabrakło odczynnika:baffled: Ale to szczegół. Dr Paśnik odpisał, żeby, oprócz acardu, nic już nie brać. I jeszcze mi napisał coś cudownego od siebie. Tak nam się miło zrobiło, że aż się wzruszyłam;) Niesamowity lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek...
Kochane, dziękuję Wam za wszystko, za wsparcie w tych złych, ale też w tych bardzo dobrych chwilach. Obiecuję, że odpiszę na posty, jak tylko się trochę ogarnę. Najpóźniej jutro;)
@Dgd wymarzony prezent na Święta już masz:) Beta pięknie przyrosła, oby już tak zostało, tego z całego serca Ci życzę.
 
reklama
Do góry