reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Uwaga - nie wytrzymałam i poszłam na usg [emoji173]️jest ;) [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] fajno, oby teraz znowu nie poronić przejeść pappy i inne wykładziny i do wakacji przetrwać. Podwiesze się w larwie pod sufitem i będę inkubować. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Trza to oblać[emoji480][emoji480][emoji480]
A mówiłam? Mówiłam? Że bedziemy chodzic z wozkami w przyszlym roku [emoji16][emoji16][emoji16]Wczoraj mi się przypomniało jak wywróżyłaś mi ciążę z pęknietej żyły [emoji16][emoji16][emoji16] to kochana pilnuj kropka i niech będzie już tylko pięknie [emoji221][emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Tak, jak masz zamrożone zarodk to płacisz za crio transfer. Dopiero jak się wszystkie wyczerpia to trzeba podchodzić do wszystkiego od początku.
Życzę żeby się szybko udało!
Dzieki za informacie. Dziewczyny jestescie wielkie na rtm forum. Dzięki Wam wiem juz duzo a na pewno jeszcze wile mi podpowiecie. :)
 
Uwaga - nie wytrzymałam i poszłam na usg [emoji173]️jest ;) [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] fajno, oby teraz znowu nie poronić przejeść pappy i inne wykładziny i do wakacji przetrwać. Podwiesze się w larwie pod sufitem i będę inkubować. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
JESJESJESJESJESSSSS!!!!!! Super!!! I tak jak piszesz - oby to wakacji!!!!!!!!!!
Na pewno 4 dpt nie polecam! No ale na głupotę leku nie ma. Bo może być przykro (właśnie odebrałam wynik). Mnie doktor polecił iść 10 dpt no ale jak tu wytrzymać? Mądry doktor i trzeba go było słuchać
Maja ty waryjocie - 4dpt to jasne, że oczywiste, że nic nie wychodzi :p chyba, ze jakieś 1,2,3 jednostki, ale rzadko kiedy tu dziewczyny robią weryfikacje - raczej tylko jeśli sa z invicta bo tam tak każą. A u Ciebie jaki dokładnie wynik?
 
JESJESJESJESJESSSSS!!!!!! Super!!! I tak jak piszesz - oby to wakacji!!!!!!!!!!

Maja ty waryjocie - 4dpt to jasne, że oczywiste, że nic nie wychodzi :p chyba, ze jakieś 1,2,3 jednostki, ale rzadko kiedy tu dziewczyny robią weryfikacje - raczej tylko jeśli sa z invicta bo tam tak każą. A u Ciebie jaki dokładnie wynik?
Jakby było 1 to by była radość ☺ niestety mój wynik <0,1. Transfer miałam w poniedziałek o 13. Czekam grzecznie do wtorku, ale jakiś niepokój już się wkradł
 
Uwaga - nie wytrzymałam i poszłam na usg [emoji173]️jest ;) [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] fajno, oby teraz znowu nie poronić przejeść pappy i inne wykładziny i do wakacji przetrwać. Podwiesze się w larwie pod sufitem i będę inkubować. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Taaaaaaaaaak!!!!!
A foteczka Biedrony Dżunior?
 
Uwaga - nie wytrzymałam i poszłam na usg [emoji173]️jest ;) [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] fajno, oby teraz znowu nie poronić przejeść pappy i inne wykładziny i do wakacji przetrwać. Podwiesze się w larwie pod sufitem i będę inkubować. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Biedroneczko, ale super. Kciuki za kolejne etapy. ✊✊✊
 
Uwaga - nie wytrzymałam i poszłam na usg [emoji173]️jest ;) [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] fajno, oby teraz znowu nie poronić przejeść pappy i inne wykładziny i do wakacji przetrwać. Podwiesze się w larwie pod sufitem i będę inkubować. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

Biedroneczko pieknieeee! Tak trzymac dalej, podwieszaj sie w larwie i inkubuj [emoji7] sory, ale grafika musi byc [emoji23]
IMG_1976.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1976.JPG
    IMG_1976.JPG
    28,6 KB · Wyświetleń: 590
reklama
Do góry