reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czytałam dużo o tym co jeść po transferze, żeby wspomóc zagnieżdżenie zarodka i znalazłam to:
* masło orzechowe
*sok pomidorowy
*sok marchwiowy
*sery
*twaróg
*ananas
*suszone morele
*2 litry wody
Zero kawy, kofeina utrudnia zajście w ciąże i implantację zarodka :-)
Jeszcze garść orzechów brazylijskich :tak:
 
Kochane, u nas dzis po polowkowych. Klusek wyglada dobrze, wszystko jest w porzadku. Ulozyl sie tak jakby mial zrobic zaraz fikolka do tego nogi jakos akrobatycznie powywijal, ze ciezko bylo twarz sprawdzic wiec nameczylismy sie zeby go obudzic :). Z komentarzy to dizdius ma duzy bruszek, odpowieadajacy ciazy starszej o 2 tygodnie wiec jakis tluscioszek nam rosnie, a mnoe oskarzono, ze duzo czekolady jem ;). Nadal wytrwalismy w postanowieniu, ze nie dowiadujemy sie jaka plec, ale kusilo.
 
Kochane, u nas dzis po polowkowych. Klusek wyglada dobrze, wszystko jest w porzadku. Ulozyl sie tak jakby mial zrobic zaraz fikolka do tego nogi jakos akrobatycznie powywijal, ze ciezko bylo twarz sprawdzic wiec nameczylismy sie zeby go obudzic :). Z komentarzy to dizdius ma duzy bruszek, odpowieadajacy ciazy starszej o 2 tygodnie wiec jakis tluscioszek nam rosnie, a mnoe oskarzono, ze duzo czekolady jem ;). Nadal wytrwalismy w postanowieniu, ze nie dowiadujemy sie jaka plec, ale kusilo.

Wstrętne bezpodstawne oskarżenia!!!! Niedobrzy ludzie oskarżyciele!! [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Super ze wszystko dobrze ;)))
 
Kochane, u nas dzis po polowkowych. Klusek wyglada dobrze, wszystko jest w porzadku. Ulozyl sie tak jakby mial zrobic zaraz fikolka do tego nogi jakos akrobatycznie powywijal, ze ciezko bylo twarz sprawdzic wiec nameczylismy sie zeby go obudzic :). Z komentarzy to dizdius ma duzy bruszek, odpowieadajacy ciazy starszej o 2 tygodnie wiec jakis tluscioszek nam rosnie, a mnoe oskarzono, ze duzo czekolady jem ;). Nadal wytrwalismy w postanowieniu, ze nie dowiadujemy sie jaka plec, ale kusilo.

Dzidzia głodna nie jest i to najważniejsze :D
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest po transferze?
Test ciążowy można zrobić po 14 dniach, a czy w między czasie jeździ się na jakieś badania do kliniki czy dopiero po tych 14 dniach?
 
reklama
Ja rozmawiałam z lekarzem, dzień przed punkcją moga już dac L4. Po transferze też na dwa tygodnie, jeśli praca jest fizyczna i stresująca. Lepiej dmuchać na zimne. Jest jasno powiedziane po transferze oszczędzający tryb życia, więc fizyczna praca odpada :-)
Ja jestem drugi dzien po punkcji, brzuch mam tak wydęty, że w żadne spodnie się nie mieszczę chodzę w leginsach. Do tego dochodzą delikatne skurcze i ból podbrzusza.
Nie wiem czy to po luteinie czy od stresu ale dziś przespałam pół dnia, a nigdy w dzień nie śpię. To był tak przyjemny sen, że aż wstawać się nie chciało :-)


dziękuję za odpowiedź pójdę na l4 odpocznę sobie a nie jak za 1 razem
 
Do góry