reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurciu - myśle o Tobie cały czas!!!! Bardzo mi przykro ze musisz przechodzić ten roller coaster. [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
Ale pamiętaj - invitro to sinusoida - teraz jesteś w dole żeby na wiosnę być na gorze. Będzie dobrze kochana nasza!!!!!
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Kobietki Kochane. Możecie mi powiedzieć co jeść a czego unikać po transferze ? Może niech się wypowiedza osoby, które coś dzialaly w tym temacie i transfer zakończył się sukcesem.
Jutro mam transfer i już się stresujące tym ...

To ja mogę jedynie doradzić - na luzie, bez stresu. Wiem że to trudne bo sama należę do osób, co same się nakrecaja ale to pomaga.
Ja po transferze zylam normalnie, po powrocie z kliniki od razu pojechaliśmy na lody. Też chodziłam do pracy, miałam nawet jeden tak stresujące dzień że jak wróciłam do domu to byłam pewna że nic z tego nie wyjdzie.
U mnie w klinice po transferze zalecają leżenie przez ok 30 minut a później normalny ale oszczędny tryb życia. Ja leżałam max 15 minut bo pęcherz miałam taki pełny, że o mało na lezaco nie popuscilam ;)
Właśnie konczymy 21 tydzień ❤️
 
Kobietki Kochane. Możecie mi powiedzieć co jeść a czego unikać po transferze ? Może niech się wypowiedza osoby, które coś dzialaly w tym temacie i transfer zakończył się sukcesem.
Jutro mam transfer i już się stresujące tym ...
Jadłam normalnie (dodałam tylko plaster ananasa codziennie) miałam ochotę na pizzę to pozarłam ją :-) :) jedyne co to mnie po transferze odrzuciło od kawy ,wstałam i w ogóle nie miałam na nią ochoty,ale wtedy mnie męczyły mega mdłości (po lekach) tak jak @Biedroneczka83 pisze,ten dzień i ten zarodek.
Kochana jak się ma udać to się uda:tak: trzymam✊✊✊mocno
 
Jadłam normalnie (dodałam tylko plaster ananasa codziennie) miałam ochotę na pizzę to pozarłam ją :-) :) jedyne co to mnie po transferze odrzuciło od kawy ,wstałam i w ogóle nie miałam na nią ochoty,ale wtedy mnie męczyły mega mdłości (po lekach) tak jak @Biedroneczka83 pisze,ten dzień i ten zarodek.
Kochana jak się ma udać to się uda:tak: trzymam✊✊✊mocno
 
po transwerze mieliście l4 ? ciekawe czy lekarz po punkcji albo po transwerze dał na te 2 tygodnie do wyniku
Moja praca dużo ruchów wymaga i czasem musze dźwigać do tego stres w jakości pracuje
 
po transwerze mieliście l4 ? ciekawe czy lekarz po punkcji albo po transwerze dał na te 2 tygodnie do wyniku
Moja praca dużo ruchów wymaga i czasem musze dźwigać do tego stres w jakości pracuje
Ja rozmawiałam z lekarzem, dzień przed punkcją moga już dac L4. Po transferze też na dwa tygodnie, jeśli praca jest fizyczna i stresująca. Lepiej dmuchać na zimne. Jest jasno powiedziane po transferze oszczędzający tryb życia, więc fizyczna praca odpada :-)
Ja jestem drugi dzien po punkcji, brzuch mam tak wydęty, że w żadne spodnie się nie mieszczę chodzę w leginsach. Do tego dochodzą delikatne skurcze i ból podbrzusza.
Nie wiem czy to po luteinie czy od stresu ale dziś przespałam pół dnia, a nigdy w dzień nie śpię. To był tak przyjemny sen, że aż wstawać się nie chciało :-)
 
Dziewczyny czytałam dużo o tym co jeść po transferze, żeby wspomóc zagnieżdżenie zarodka i znalazłam to:
* masło orzechowe
*sok pomidorowy
*sok marchwiowy
*sery
*twaróg
*ananas
*suszone morele
*2 litry wody
Zero kawy, kofeina utrudnia zajście w ciąże i implantację zarodka :-)
 
reklama
Dziewczynki co słychać u Oliwki? Gosia coś pisała na fb?
je już mleczko mamy,
wczoraj coś tam w sączku zauważyli i dziś ją nastraszyli zabrali na salę operacyjną znów a potem odwołali i do obserwacji, więc się naprzeżywała
jest szansa, że spróbują ją na cepap przełączyć dziś
wciąż mile widziane modlitwy i kciuki
 
Do góry