reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Spokojnie bardzo dziekuje za ta informacje. Transfer mialam wczoraj nie wiem czy sie uda nie wiem co mozna zrobić zeby zwiększyć szanse powodzenia... Ja tylko mam progesteron z lekow i zastrzyki zakrzepowe nic wiecej i antybiotyk bo punkcji a tak to nic wiecej mi nie zlecili...
Ja też bez dodatkowych wspomagaczy i już 30tc więc Tobie życzę tego samego :)
 
Kobiety potrzebuje wsparcia. Jutro mam transfer, powiedzcie mi ...
Dziś mam paznokcie hybrydowe i chciałam pofarbowac sobie odrost sama .
W niedzielę mam rodzinna imprezę więc same rozumiecie. Powiedzcie mi czy są jakieś przeciwwskazania może to zaszkodzić zarodkowi ? Jeśli tak to daje sobie spokój.
 
Kobiety potrzebuje wsparcia. Jutro mam transfer, powiedzcie mi ...
Dziś mam paznokcie hybrydowe i chciałam pofarbowac sobie odrost sama .
W niedzielę mam rodzinna imprezę więc same rozumiecie. Powiedzcie mi czy są jakieś przeciwwskazania może to zaszkodzić zarodkowi ? Jeśli tak to daje sobie spokój.
Wydaje mi się że w ciąży nie powinno być hybrydowych a można mieć tytanowe. Tak słyszałam o tą wiedza od koleżanek a nie od doktora. Zarodki nie lubią też zapachów.
 
Kobiety potrzebuje wsparcia. Jutro mam transfer, powiedzcie mi ...
Dziś mam paznokcie hybrydowe i chciałam pofarbowac sobie odrost sama .
W niedzielę mam rodzinna imprezę więc same rozumiecie. Powiedzcie mi czy są jakieś przeciwwskazania może to zaszkodzić zarodkowi ? Jeśli tak to daje sobie spokój.
farba musi być bez czegoś tam odpowiednia dla kobiet w ciązy , a paznokcie spokojnie :)
 
farba musi być bez czegoś tam odpowiednia dla kobiet w ciązy , a paznokcie spokojnie :)


Matko wcześniej o tym nie myślałam A dziś panika i szukanie w interenie informacji
Znalazłam wywiad lekarza ginekologa , że można farbowane włosy przed ale bez amoniaku. A paznokcie hybrydowe tez nie szkodzą.
 

Załączniki

  • Screenshot_20181129-084308.png
    Screenshot_20181129-084308.png
    93,1 KB · Wyświetleń: 70
  • Screenshot_20181129-084248.png
    Screenshot_20181129-084248.png
    227,7 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry