reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć, kochane, za mną trudna noc, dostałam krwawienia, które przerodziło się w okres, także nasze marzenie się skończyło...
Mimo wszystko cieszę się, że w ogóle coś się zadziało. Do tej pory nigdy nie miałam pozytywnej bety. Nie jest łatwo, ale będziemy walczyć dalej. Nie poddajemy się!
kochana trzymaj się cieplutko... tak bardzo wierzyłam w Twojego kropka... mi tam lekarz mówił, że krew się może lać po nogach a to może jeszcze nie być koniec - jesteś pewna?
 
O nie!!! Kochana ale to na pewno okres?? Moze jednak krwawienie? Krwiak?
Krawienie miałam obfite, w nocy wstałam na siku i ledwo dobiegłam do sedesu, zabrudziłam podłogę... no i wylatywały ze mnie skrzepy... przepraszam za obrazowość. Teraz mam jak normalny okres. Także nie jest to plamienie i nie wygląda dobrze.

Nie wiem, czy odstawiać leki, nie mogę się skonsultować z moją dr prowadzącą, a w klinice zapisali mnie na konsultację telefoniczną dopiero na 15.00.
 
Cześć, kochane, za mną trudna noc, dostałam krwawienia, które przerodziło się w okres, także nasze marzenie się skończyło...
Mimo wszystko cieszę się, że w ogóle coś się zadziało. Do tej pory nigdy nie miałam pozytywnej bety. Nie jest łatwo, ale będziemy walczyć dalej. Nie poddajemy się!
Ja bym podjechała na ip , mi lekarz opowiadał że jedna dziewczyna miała takie silne krwawienie że siedziała na ubikacji i się z niej po prostu lało, skończyło się na tym że z bąblem było wszystko dobrze. Jedź kochana,upewnij się...❤❤❤
 
Cześć dziewczyny,

Wczorajszy dzień jakoś przeżyłam, choc były momenty trudne psychicznie. Wieczorem miałam załamke. Wszystko zaczęłam widzieć w czarnych kolorach.i to całe moje życie do d... Widziałam już siebie na bloku. Na szczęście zrobili mi usg i lekarz nie widział powodu, by mnie zatrzymać na noc i mówił, że nie ma potrzeby interwencji chirurgicznej. Jednakże wbił mi w samo serce sztylet. Nadal nie mogę się otrząsnąć. Nie wiem, nie widział mojej dokumentacji? Pyta mi się, czy rozmawiałam z prowadząca lekarka o antykoncepcji.... Ja mu na to, że mamy mrozaczka i wracamy po niego na początku przyszlego roku.... A ten nadal swoje ciągnie... zabezpiecza się pani....? Miałam zacisniete gardło i już mu nic nie odpowiedziałam.... Choć pewnie powinnam... Dupek, myślał że przyszłam usunąć zdrowa ciążę :(
Dziś mam jeszcze wziąć te tabletki ale już w domu i za 3 tygodnie do kontroli na usg. Chyba też zrobię betę jak przestanę krwawic.

Biedroneczko gratuluję. :)
Gratuluję też bliźniaczej ciąży dziewczynie, która miała podany jeden zarodek a tu niespodzianka i są dwa bobadki. :)Przepraszam nie pamiętam nicka.

Miłej soboty dziewczyny! :)
Boże, jak on mógł... kochana, współczuję, że musisz przez takie rzeczy przechodzić. Biedne my jesteśmy wszystkie
 
reklama
Dziękuję wam wszystkim za rady, ja już jakoś pogodziłam się, że to koniec, ale może rzeczywiście podjadę na USG, tylko chyba nie na Izbe Przyjęć, bo to mnie przeraża, może gdzieś prywatnie.
 
Do góry