reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje kochana, tak tak na pewno bede brac dzis poczatek 19tyg. Najwazniejsze to z glowa to odstawiac i obserwowac szczegolnie, ze u mnie zawsze jakies przygody z progesteronem. Dziekuje za rade [emoji173]️
Mieciu łykaj i aplikuj ten progesteron jeśli pojawiały się plamienia z odstawienia to tym bardziej. Ja nadal biorę dwie tabletki, skończę tak w okolicach 20 tc, oczywiście wcześniej zrobię badania progesteronu:)
 
reklama
Kurciu a do kogo idziesz na usg?
Ide do ultramedici.
Tam maja bardzo dobry sprzet i lekarz do ktorego sie zapisalam ma certyfikat FMF.
Ale to nie bedzie moj prowadzacy. Zapisalam sie ze wzgl na jakosc sprzetu. Bo to chyba dosc istotne przy serduszkowej.
a jesli chodzi o lekarza prowadzacego to moja kochana doktor Rajtar ma takie terminy ze glowa mala... jeden dostalam na 12.02... a pozniej jakims cudem mnie wcisneli na 21.12...
Ale ze wzgledu na te terminy chyba jednak jej nie wezme na prowadzaca bo potrzebuje miec latwo dostepnego lekarza. Zapisalam sie wstepnie do Korygi-Wszolek. Ma dobre opinie. A Ty u kogo jestes? Ludwin?
 
Mieciu łykaj i aplikuj ten progesteron jeśli pojawiały się plamienia z odstawienia to tym bardziej. Ja nadal biorę dwie tabletki, skończę tak w okolicach 20 tc, oczywiście wcześniej zrobię badania progesteronu:)

Tak napewno bede, tak jak mowisz w zeszlym tyg mialam jakis roz przy pierwszej probie zejscia z 3 na 2 lutinusy dziennie, ale nastepnego dni juz sie udalo zejsc. Wg mojej rozpiski lutinus mam brac do konca 21 tyg, a duphaston do konca 23 tyg. Sprobuje troszke szybciej zejsc ale nic na sile. Pocieszam sie, ze moj lekarz jest tez endokrynologiem wiec chyba wie co robo trzymajac mnie tak dlugo na progestronie.a jak sie czyjesz kochana? Kopniaczki wrocily?:)
 
@Kurcia [emoji110][emoji110] za jutro, oby to kfc dalej owocowalo ;). A tak a propos diety ptzedtransferowej, uwsuwalam zdjecia z telefonu i znalazlam zdjecie kolacji dzien przed transferem, kaszana z grilla i tyskie bezalkoholowe[emoji6] wiec Twoje kfc nie wypada przy tym tak zle
 
Ostatnia edycja:
Ide do ultramedici.
Tam maja bardzo dobry sprzet i lekarz do ktorego sie zapisalam ma certyfikat FMF.
Ale to nie bedzie moj prowadzacy. Zapisalam sie ze wzgl na jakosc sprzetu. Bo to chyba dosc istotne przy serduszkowej.
a jesli chodzi o lekarza prowadzacego to moja kochana doktor Rajtar ma takie terminy ze glowa mala... jeden dostalam na 12.02... a pozniej jakims cudem mnie wcisneli na 21.12...
Ale ze wzgledu na te terminy chyba jednak jej nie wezme na prowadzaca bo potrzebuje miec latwo dostepnego lekarza. Zapisalam sie wstepnie do Korygi-Wszolek. Ma dobre opinie. A Ty u kogo jestes? Ludwin?
Kurciu u Ingi. Rewelacja wizyty punktualne, spokojne, miłe, najpierw wchodze ja i bada na samolocie, poźniej wołamy m. Siada na krzesełku i na zawieszonym telewizorze oglądamy małą, wizyta trwa długo bo przełącza na 4d a tam już zachwycamy się noskiem, rączką. Nigdy nie sądziłam że wizyta u gin. Może być taka miła i spokojna, zawsze u facetow gin było szybko i nerwowo. Wizyta z usg 250 zł ale polecam.
 
Tak napewno bede, tak jak mowisz w zeszlym tyg mialam jakis roz przy pierwszej probie zejscia z 3 na 2 lutinusy dziennie, ale nastepnego dni juz sie udalo zejsc. Wg mojej rozpiski lutinus mam brac do konca 21 tyg, a duphaston do konca 23 tyg. Sprobuje troszke szybciej zejsc ale nic na sile. Pocieszam sie, ze moj lekarz jest tez endokrynologiem wiec chyba wie co robo trzymajac mnie tak dlugo na progestronie.a jak sie czyjesz kochana? Kopniaczki wrocily?:)
Kompletnie nie przejmuj się tym progesteronem, naprawdę jego nadmiar nie jest szkodliwy. Zresztą widełki norm są bardzo szerokie, lepiej być w okolicach średniej. Jak mi spadnie niżej to wrócę łykania tabletek.
Kopniaczki pojawiły się a jakże, wszystko to jeszcze delikatne i niereguralne. Dzidzia przemieściła się wyżej, chyba macica się podniosła. Teraz jeszcze badania połówkowe (strasznie późno mi wyznaczyli bo 21 grudnia, ale już za tydzień bede u mojej lekarki to może takie usg mini połówkowe mi zrobi) a potem czekamy na poród:)
 
reklama
Dzien dobry!
Ja juz zdycham ze stresu przed usg a gdzie tu do 18.30 wytrzymac

@Magrit2018 powaznie rozwaze Inge :) zobacze jeszcze ta Koryge-Wszolek bo tez same pozytywne opinie
Za duzo lekarzy.. za duzy wybor [emoji14] Ty chcesz na Kopernika rodzic ?
 
Do góry