reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam się w 1 dc. Jutro muszę zrobić progesteron i dać znać lekarzowi jaki wynik. Jak będzie ok to od 3 dc zaczynam stymulacje. Mam zapisany Puregon 225j. Jeśli cały czas biorę Ovarin to czy to wystarczy czy dodać jakieś witaminy? Moje AMH to 1,26.

Ja przed punkcją też brałam ovarin, dorzuciłam sobie jeszcze witamine d3, bo tam jest tylko 1000 jednostek oraz witamine e

Ja już po telefonie,z dwóch komórek zapłodniła nam się jedna i szczerze mówiąc dopadło mnie duże zwątpienie :( W każdym bądź razie mogłam sobie wybrać czy transfer będzie jutro w 2 dobie czy w czwartek w 3 dobie.Umowilam się na czwartek a teraz myśle sobie czy to ma jakieś znaczenie czy to będzie 2 czy 3 doba?

Powiem szczerze, ze nie wiem czy jest jakas roznica miedzy 2 a 3 dobą. W mojej klinice jest to zawsze 3 doba, chyba ze na zyczenie pacjentki czekaja do 5 doby. Moj szczesliwy transfer byl w 3 dobie wiec trzymam kciuki za ciebie!

Ja dalej czekam na telefon. Mam 3 komórki i strasznie się boję. Wg mnie to oni powinni decydować o tym kiedy będzie transfer bo w końcu to oni się na tym znają.

A mowili o ktorej bedą dzwonić? Moze jak nie zadzwonią do 12 to sama zadzwon do kliniki
 
reklama
Ja przed punkcją też brałam ovarin, dorzuciłam sobie jeszcze witamine d3, bo tam jest tylko 1000 jednostek oraz witamine e



Powiem szczerze, ze nie wiem czy jest jakas roznica miedzy 2 a 3 dobą. W mojej klinice jest to zawsze 3 doba, chyba ze na zyczenie pacjentki czekaja do 5 doby. Moj szczesliwy transfer byl w 3 dobie wiec trzymam kciuki za ciebie!



A mowili o ktorej bedą dzwonić? Moze jak nie zadzwonią do 12 to sama zadzwon do kliniki

Tak, do 14 ma się ktoś do nas odezwać.
 
Dziewczyny odebrałam wyniki kiró i epitopów pomóżcie w interpretacji.
 

Załączniki

  • EPITOPY.png
    EPITOPY.png
    277,1 KB · Wyświetleń: 83
  • KIRY.png
    KIRY.png
    283,2 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry