reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie slyszalam zeby tak pozno zaczynac z estradiolem. Z doswiadczenia swojego i forum 1-3 dc nie później. Chodzi o to ze juz w tych pierwszych dniach zostaje wyslany sygnal o przygotowaniu do owulacji. Estrofem ja hamuje. Efekt koncowy moze byc taki ze mozesz miec owulacje pomimo brania lekow. Ten pomysl z 4-5 dniem to ci lekarz podsunal?

Przy 1 kriotransferze wizyte mialam 2dc, estrofem kazal brac od 4 dc, dzwonilam dzisiaj umowic wizyte i pielegniarka wcisnela mnie na czwartek twierdzac, ze 5dc najpozniej, by rozpoczynac przygotoania.
Ostatnio transfer byl w 23dc poprzedzony 5dniowym przyjmowaniem progesteronu, endometrium 3 dzien po transferze bylo 12mm, w dniu transferu nie wiem jakie. Transferowali 5dniowa blastocyste.
 
Przy 1 kriotransferze wizyte mialam 2dc, estrofem kazal brac od 4 dc, dzwonilam dzisiaj umowic wizyte i pielegniarka wcisnela mnie na czwartek twierdzac, ze 5dc najpozniej, by rozpoczynac przygotoania.
Ostatnio transfer byl w 23dc poprzedzony 5dniowym przyjmowaniem progesteronu, endometrium 3 dzien po transferze bylo 12mm, w dniu transferu nie wiem jakie. Transferowali 5dniowa blastocyste.
Nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim, lekarz musi wiedziec co robi.
 
Cześć dziewczyny. jestem już po mojej pierwszej punkcji. Czuje się dobrze, mam lekkie plamienia.
Niestety z tych 6 pęcherzyków mam tylko 3 komórki więc jestem znowu załamana, że tak mało. Jutro do 14 która ma do nas zadzwonić i powiedzieć czy się zaplodnily. I będzie decyzja czy w czwartek czy w sobotę transfer. Modlę się żeby były 3 zarodki chociaż znając mojego pecha nie będziemy mieli nic
frown.gif

Nie martw się,trzymam kciuki aby zapłodniły się ładnie wszystkie 3! Ja też miałam dziś punkcję tylko ja to na cyklu naturalnym bez stymulacji ze względu na niskie amh.Mam 2 komórki i też czekam na telefon jutro wiec wiem co czujesz.
 
Hej Kobietki,
dłuższy czas mnie tu nie było. Jestem po 1 nieudanej IUI, ciąży pozamacicznej z usunięciem przydatków i wreszcie po transferze blastocysty 2 dni temu.
Pobolewa mnie brzuch trochę jak na okres i rozgrzewam się lekko poduszką elektryczną plus NoSpa.
Czy któraś z Was też miała takie dolegliwości tak wcześnie? Co robicie po transferze?
 
Trzymamy kciuki za Oliwkę dalej, musi dojść do siebie po tych ciężkich przeżyciach.

@Akatombo jutro jadę do kliniki na serduszkową :)
@Kurcia samowolki są najlepsze, ja już jestem po dwóch!
@Blondasek85 trzymamy kciuki, będzie pięknie :)
@annemarie na pewno masz ;) Dziś mnie mocniej mdli, nie jestem w stanie zjeść nic, marzę tylko o rosole - właśnie pyrka sobie na gazie :)
 
Witam. Gratuluje komu trza i podstawiam rękaw na smarki kto smutny. @Justin87 - jak tam u chłopaków? Jeśli pisałaś to sorki - ale zanim doczytam. Miłego popołudnia babulce.
U chłopaków wszystko ok. :) kamień z serca. Są już całkiem duzi i mają piękne serduszka. Tak więc już spokojnie inkubuję. ;)
 
reklama
Hej Kobietki,
dłuższy czas mnie tu nie było. Jestem po 1 nieudanej IUI, ciąży pozamacicznej z usunięciem przydatków i wreszcie po transferze blastocysty 2 dni temu.
Pobolewa mnie brzuch trochę jak na okres i rozgrzewam się lekko poduszką elektryczną plus NoSpa.
Czy któraś z Was też miała takie dolegliwości tak wcześnie? Co robicie po transferze?

Cześć
Ja kilka dni po transferze nic nie odczuwalam, od 5-6 dnia brzuch bolal szczegolnie przy chodzeniu, czasem tak mnie klulo bolalo, ze musialam usiasc, potem
doszly zmienne nastroje jak przed okresem, irytacja, bete robilam 12 dnia nie wyszlo, nastepnym razem zrobie wczesniej 7-8 dpt.
Mialam podana 5dniowa blastocyste.
Trzymam mocno kciuki
 
Do góry