reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O matko... rozbiłaś bank! Chciałabym, żeby moja była chociaż jedną dziesiąta twojej ;-) Kiedy wizyta serduszkowa?
Już niedlugo będzie :) Betujesz jutro?

Dziewczyny, odebrałam wyniki badań i beta nie spada... Dziś 1156 ostatnie badanie w środę i było 722. Odstawilam w czwartek leki à tu nadal rośnie.... :(
Może idź na usg kontrolne jakoś na dniach?
Jak miałam ciążę pozamaciczną (choć Tobie to nie grozi bo był oecherzyk w macicy) to też rosła, przy 1500 zaczęła sama spadać.

Cześć dziewczyny. jestem już po mojej pierwszej punkcji. Czuje się dobrze, mam lekkie plamienia.
Niestety z tych 6 pęcherzyków mam tylko 3 komórki więc jestem znowu załamana, że tak mało. Jutro do 14 która ma do nas zadzwonić i powiedzieć czy się zaplodnily. I będzie decyzja czy w czwartek czy w sobotę transfer. Modlę się żeby były 3 zarodki chociaż znając mojego pecha nie będziemy mieli nic
frown.gif

Będzie dobrze, trzymamy kciuki!!!

Kurczę byłam dziś u mojej ukochanej gin na usg piersi i... mam jakiegoś guzka o gęstej treści, ona jest specjalista od piersi i tak się złożyło, ze akurat po mnie miała zaplanowane dwie biopsje, wiec powiedziała ze mnie wciśnie tez jeśli chce... zgodziłam się, teraz czekam i umieram ze strachu... :(

Nie martw się, w ciąży robią się takie dziwne rzeczy... kiedy robiłas ostatnie usg?
 
Cześć dziewczynki jutro mam wizytę w klinice i jutro się rozstrzygnie czy mnie dopuszcza do transferu. Martwię się bardzo bo coś mnie boli w prawej pachwinie, tak dziwnie nigdy tak nie miałam... :(
 
Mi niestety tak rosła przy pustym jaju dopiero po zabiegu zaczęła spadać:(, a miałaś ostatnio usg żeby sprawdzić co się dzieje

Tak miałam usg w czwartek. Lekarka kazała odstawić leki. Co zrobiłam. Dziś byłam przekonana, że zobaczę spadającą betę a ona rośnie .
Dzwoniłam przed chwilą do lekarki. Każe mi przyjść w środę. Boję się bardzo. Mam nadzieję, że najpierw zapisze mi lek na poronienie, nie wyśle mnie od razu na łyżeczkowanie. Cała się trzęsę i chce mi się ryczeć. Taka betę jak dziś, mogłam mieć tydzień temu, to wszystko było by ok....:(
Db, że chociaż mężowi udało się znaleźć zastępcę i jutro nigdzie nie jedzie.
 
Cześć dziewczyny. jestem już po mojej pierwszej punkcji. Czuje się dobrze, mam lekkie plamienia.
Niestety z tych 6 pęcherzyków mam tylko 3 komórki więc jestem znowu załamana, że tak mało. Jutro do 14 która ma do nas zadzwonić i powiedzieć czy się zaplodnily. I będzie decyzja czy w czwartek czy w sobotę transfer. Modlę się żeby były 3 zarodki chociaż znając mojego pecha nie będziemy mieli nic
frown.gif

Czasem dziewczyny nawet nie maja 3 komórek, wiec to AŻ 3 komórki i 3 szanse na dzidziusia :) Mocno trzymamy kciuki! Daj znac jutro

Kurczę byłam dziś u mojej ukochanej gin na usg piersi i... mam jakiegoś guzka o gęstej treści, ona jest specjalista od piersi i tak się złożyło, ze akurat po mnie miała zaplanowane dwie biopsje, wiec powiedziała ze mnie wciśnie tez jeśli chce... zgodziłam się, teraz czekam i umieram ze strachu... :(

Ela, hormony duzo zmieniaja, dlatego tez np jest zalecenie aby samobadnie robic zaraz po okresie. Fajnie, ze twoja gin sprawdza wszystko i jest dokladna. Glowa do góry!
 
Cześć dziewczynki jutro mam wizytę w klinice i jutro się rozstrzygnie czy mnie dopuszcza do transferu. Martwię się bardzo bo coś mnie boli w prawej pachwinie, tak dziwnie nigdy tak nie miałam... :(

Musi być dobrze [emoji846] ja mam wizyte w czwartek, by rozpoczac przygotowania do 2 kriotransferu, nie wiem czy 5dc nie jest za pozno? Moze zaczac brac estrofem 4dc jak myslicie?
 
reklama
Musi być dobrze
emoji846.png
ja mam wizyte w czwartek, by rozpoczac przygotowania do 2 kriotransferu, nie wiem czy 5dc nie jest za pozno? Moze zaczac brac estrofem 4dc jak myslicie?
Nie slyszalam zeby tak pozno zaczynac z estradiolem. Z doswiadczenia swojego i forum 1-3 dc nie później. Chodzi o to ze juz w tych pierwszych dniach zostaje wyslany sygnal o przygotowaniu do owulacji. Estrofem ja hamuje. Efekt koncowy moze byc taki ze mozesz miec owulacje pomimo brania lekow. Ten pomysl z 4-5 dniem to ci lekarz podsunal?
 
Do góry