reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to nie wiem. Mi lekarz powiedział, ze tylko w szpitalu może odbywać się poronienie wywołane.
I ja dostałam skierowanie do szpitala i w szpitalu przeszłam.
Też dostałam do domu, do szpitala miałam zgłosić się jakby był krwotok, niestety na mnie te tabletki nie działają i zawsze kończy się zabiegiem
 
Dżoasia,
Na opisie jest napisane:
mały pęcherzyki 3,7mm
Ciąża nierozwijajaca się, 4,5/5 tydzień
(zły przyrost beta hcg) .

Niestety bez zarodka :(
 
Dziewczynki kochane przyszłe mamusie czy ktoś może mi powiedzieć jak się czuł w pierwszych dniach po udanym transferze? Bo mnie ciągle bolą piersi a brzuch po olewa jak na okres więc już się zaczynam martwić że jest coś nie tak :(
 
Za niski ten estradiol był faktycznie, ale skoro komórki były dojrzałe i miałaś tyle blastek to nie wiem co mogło pójść nie tak. Zmieniłabym teraz leki/dawki/protokół? Z ten estradil to był wynik z dnia punkcji?

Będzie dobrze, martwić my się będziemy za Ciebie a Ty weź głęboki oddech raz dwa i odpoczywaj :*




Mi dawali artrothec do domu... Fakt, że nie zadziałał na mnie w ogóle, ale nie musiałam zostawać w szpitalu.

@annemarie @Megi1985@ piękne bobasy!

@agapl13 to maleństwo to sam pęcherzyk czy zarodek? Bo jak pęcherzyk taki mały to raczej oznacza puste jajo a jak z zarodkiem to nie ma co odstawiać leków.
Wydaje mi się że tak , ale pewna na 100% nie jestem bo nie mam wydruku przy sobie , tylko moja doc mi tak powedziala w sumie to miałam wrażenie że sama była trochę w szoku że tyle ładnych zarodków przy takim estradiolu ... Ja to już w ogóle niczego nie rozumiem...
Teraz jesli będziemy chcieli próbować dalej to ona zaleca długi protokol , inne leki , chce mnie w pewien sposób przestymulowac...
Ja już sama nie wiem co o tym myśleć...
 
reklama
Do góry