reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to nie wiem. Mi lekarz powiedział, ze tylko w szpitalu może odbywać się poronienie wywołane.
I ja dostałam skierowanie do szpitala i w szpitalu przeszłam.
Też dostałam do domu, do szpitala miałam zgłosić się jakby był krwotok, niestety na mnie te tabletki nie działają i zawsze kończy się zabiegiem
 
Dżoasia,
Na opisie jest napisane:
mały pęcherzyki 3,7mm
Ciąża nierozwijajaca się, 4,5/5 tydzień
(zły przyrost beta hcg) .

Niestety bez zarodka :(
 
Dziewczynki kochane przyszłe mamusie czy ktoś może mi powiedzieć jak się czuł w pierwszych dniach po udanym transferze? Bo mnie ciągle bolą piersi a brzuch po olewa jak na okres więc już się zaczynam martwić że jest coś nie tak :(
 
Za niski ten estradiol był faktycznie, ale skoro komórki były dojrzałe i miałaś tyle blastek to nie wiem co mogło pójść nie tak. Zmieniłabym teraz leki/dawki/protokół? Z ten estradil to był wynik z dnia punkcji?

Będzie dobrze, martwić my się będziemy za Ciebie a Ty weź głęboki oddech raz dwa i odpoczywaj :*




Mi dawali artrothec do domu... Fakt, że nie zadziałał na mnie w ogóle, ale nie musiałam zostawać w szpitalu.

@annemarie @Megi1985@ piękne bobasy!

@agapl13 to maleństwo to sam pęcherzyk czy zarodek? Bo jak pęcherzyk taki mały to raczej oznacza puste jajo a jak z zarodkiem to nie ma co odstawiać leków.
Wydaje mi się że tak , ale pewna na 100% nie jestem bo nie mam wydruku przy sobie , tylko moja doc mi tak powedziala w sumie to miałam wrażenie że sama była trochę w szoku że tyle ładnych zarodków przy takim estradiolu ... Ja to już w ogóle niczego nie rozumiem...
Teraz jesli będziemy chcieli próbować dalej to ona zaleca długi protokol , inne leki , chce mnie w pewien sposób przestymulowac...
Ja już sama nie wiem co o tym myśleć...
 
reklama
Do góry