reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Dziękuję tym, które trzymały kciuki. Niestety moja beta po wczorajszym wzroście, dziś spadła o połowę, po 6 latach starań los dał mi dokładnie 7 dni szczęścia, tydzień temu Pani dr nam gratulowala ciąży a dziś już jej nie ma. Brak mi słów
Jeju jak smutno. Przykro mi tule mocno. Biochemiczna ciąża to jest taka wredota. Daje nadzieję a potem się odwraca i odchodzi. Też to przeżywałam....
 
reklama
I udało się wtedy? Ja kolejnego okresu dostałam 2tyg po zakończonym krwawieniu po lyzeczkowaniu. Pod koniec września było lyzeczkowanie :(
Natalka, udało się ale tylko na chwilkę, bo potem znowu poroniłam (tym razem samoistnie).
Najlepiej idź do lekarza i niech sprawdzi co tam w trawie piszczy.
 
Moja siostra która jest w 5mies mówiła że objawy miała jakiekolwiek dopiero w 6tc i to delikatne. A wcześniej zero poza brakiem okresu. Nie ma się co spodziewać objawow kilka dni po transferze. A już na pewno traktować je jako norme.
Dzieki za odp. Jutro testuję bo mi sie leki kończą. Bedzie to 9 dpt...jakis spokojnie do tego podchodzę. Test sikany zrobilam w 6 dpt. Oczywiscie wynik negatywny. Czego innego mialam się spodziewać:/ trzymajcie kciuki;) za Was dziewczyny tez trzymam.
 
A jakie wtedy lekarz Ci zalecił badania? Mi nic nie kazali robić :(
Mi też nie kazali nic badać, ale miałam obstawę lekową z każdej strony (accofil, steryd, heparyna, wlew z immunoglobulin...). Badania robiłam na własną rękę i z nimi poszłam do immunologa, teraz podchodzę na trochę innych lekach i zobaczymy jak będzie8-)
 
Mi też nie kazali nic badać, ale miałam obstawę lekową z każdej strony (accofil, steryd, heparyna, wlew z immunoglobulin...). Badania robiłam na własną rękę i z nimi poszłam do immunologa, teraz podchodzę na trochę innych lekach i zobaczymy jak będzie8-)

A kiedy masz mieć transfer?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dziękuję tym, które trzymały kciuki. Niestety moja beta po wczorajszym wzroście, dziś spadła o połowę, po 6 latach starań los dał mi dokładnie 7 dni szczęścia, tydzień temu Pani dr nam gratulowala ciąży a dziś już jej nie ma. Brak mi słów

Bardzo mi przykro i wiem co czujesz, bo właśnie przechodzę to samo.. moje szczescie trwało tylko 5 dni☹️ Ale trzeba to przetrwać i znowu stawać do boju, bo w końcu jest o co walczyć
 
Do góry