reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dawno nas tu nie było . Dziś jest prawie 37 tydz ciąży termin początek grudnia. Już wszystko naszykowane, jestem spakowana i gotowa na finał. Ogólnie wszystko przebiega prawidłowo z dolegliwości miałam chyba wszystkie możliwe. Nie obyło się ostatnio na krótkim pobycie w szpitalu, ale to przez olbrzymi stres który mi towarzszy ale mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. Przytyłam całe 13 kilo w tym połowę w piersiach cudzie trwaj
 

Załączniki

  • 20181001_180424.jpg
    20181001_180424.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 100
Hej dawno nas tu nie było . Dziś jest prawie 37 tydz ciąży termin początek grudnia. Już wszystko naszykowane, jestem spakowana i gotowa na finał. Ogólnie wszystko przebiega prawidłowo z dolegliwości miałam chyba wszystkie możliwe. Nie obyło się ostatnio na krótkim pobycie w szpitalu, ale to przez olbrzymi stres który mi towarzszy ale mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. Przytyłam całe 13 kilo w tym połowę w piersiach cudzie trwaj
Mamuśka, wszystkiego najlepszego na ostatniej prostej!!! Oczywiście czekamy na sweet focię z drugiej strony brzucha! 13kg - poooooozazdrościć!
 
@Śliwka12345Dziękuje ze pytasz,czuje sie dobrze,choc lędźwie mi dzis dokuczają i caly dół jakis obolaly,raz sie ciesze ze są jakies objawy a potem się boje czy one dobre rzeczy zwiastują i tak wkolo Macieju-ciagle cos analizujemy:)
U mnie w Irlandii niestety bez skierowania badan krwi nie zrobi sie dowiedzialam,ale jutro skontaktuje sie z ginekoloszka ktora mi tu dużo pomogła i może cos poradzi:)
Dzis to już 5dpt ❤️
 
Dziękuję :* ale zastanawiam się bo mnie już kusi czy nie zrobić jutro rano sikacza :)
Tez mysle o sikaczu w pt to bylby 8dpt ale dziewczynom takie ładne bety nie wychodziły na testach i nie wiem czy chce sie tak stresowac.
Poza tym doktorek przekonywal do bety 14dpt bo zarodek slaby i beta bedzie wolno rosła i zebym lekow nie odstawiła zbyt wcześnie
 
reklama
Hej dawno nas tu nie było . Dziś jest prawie 37 tydz ciąży termin początek grudnia. Już wszystko naszykowane, jestem spakowana i gotowa na finał. Ogólnie wszystko przebiega prawidłowo z dolegliwości miałam chyba wszystkie możliwe. Nie obyło się ostatnio na krótkim pobycie w szpitalu, ale to przez olbrzymi stres który mi towarzszy ale mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. Przytyłam całe 13 kilo w tym połowę w piersiach cudzie trwaj
Szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrówka i przespanych nocy x
 
Do góry