reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
LISTOPAD to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


2018-11-09 JoannaRak beta !! [emoji110][emoji110]
2018-11-13 sunrisea badanie echa serca
2018-11-15 annemarie podglądanie maluszków [emoji173]️[emoji173]️
2018-11-15 ilmenau badanie połówkowe
2018-11-16 Voolg badanie prenatalne
2018-11-19 Beata 4 wizyta serduszkowa
2018-11-20 sssurykatka wizyta serduszkowa
2018-11-28 chlopkers wizyta u gin prowadzącego ciążę
2018-11-29 Mieciu85 badanie połówkowe
2018-12-01 redferrari wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-18 chlopkers USG III trymestru
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-13 Gotart termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-19 Gosia321 termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Ja proszę na 12.11 usg pecherzykowe
Pierwszy raz transfer sie w ogole nie udal, nie bede mowic jak sie czuje bo zbedne komentarze.
Nie wiem co robic ale mysle ze juz z tymi slabymi zarodkami nic nie bede robic, musze skonsultowac. Tyle przygotowan a wyszlo najgorzej co do tej pory.
Kochana. Tak mi przykro. Ale tak mysle. Nie chce dawac zludnych nadziei bo to bez sensu ale tak mysle..ja 7dpt mialam ledwo 16.. a mialam bardzo dobrej klasy blastke. Moze Twoja sie troche ociaga?? Moze jednak 8-9dpt cos ruszy? Poczekajmy do poniedzialku..bez falszywych nadziei ale poczekajmy.
 
http://Zobacz załącznik 914825 Zobacz załącznik 914826
Dziewczynki przedstawiam moje szczęście :-) :)
Lekarz włączył 3d ale maluch zakrył się :Dwstydzioch po mamusi :laugh2:
Wyszła mi glukoza na czczo 101 (norma 78-99) powtórka badan za trzy tygodnie i do tego momentu dieta o niskim indeksie glikemicznym ,zakaz słodyczy ( dobrze że nie mam na nie ochoty)
Po raz pierwszy usłyszałam serduszko maleństwa... przeżycie niesamowite:biggrin2:
Gratulacje sliczny maluszek:)
 
ale kochana <1 to szansy juz zadnej nie ma :( zeby cokolwiek tam bylo a tu kompletnie nic. Mysle ze juz sie pogodzilam, te dwa testy od wczoraj postawily mnie na nogi.
Nie wiem tylko co zrobic z tymi dwoma slabymi zarodkami, bo ja juz po nie raczej nie przyjade, musze rozmawiac z embriologiem. I moze przejde sie do kliniki tutaj i zobaczymy co oni wymysla. Ale nie wiem czy jestem gotowa na stymulacje.
Przykro mi z powodu negatywnej bety. Co do zarodków to skoro są słabsze to możesz zabrać dwa w jednym transferze. Zamrozili zarodki to zakładam że mają szanse implantacji, szkoda tak zostawić na wieczne zamrożenie.
 
@ilmenau @Kurcia dzięki dziewczyny. Doktor kazał betować w 10 dniu,czyli w przyszły czwartek,ale pewnie pójdę wcześniej. Myślałam o poniedziałku 7dpt. Pewnie mnie zaraz zlinczujecie ;), ale mam takie przeczucie,że nic z tego. Ostatnio jak się udało miałam jakieś objawy,a teraz zupełnie normalnie się czuję.
 
@ilmenau @Kurcia dzięki dziewczyny. Doktor kazał betować w 10 dniu,czyli w przyszły czwartek,ale pewnie pójdę wcześniej. Myślałam o poniedziałku 7dpt. Pewnie mnie zaraz zlinczujecie ;), ale mam takie przeczucie,że nic z tego. Ostatnio jak się udało miałam jakieś objawy,a teraz zupełnie normalnie się czuję.
Powiem Ci tyle. Dzis mam bete pewnie kolo 2500 a dalej nic nie czuje. Nic nic nic a nic. Nawet cyc nie zakluje. Wiec brak objawow to nie jest zly objaw.
Zwłaszcza ze ostatnio u Ciebie ciaza nie byla prawidlowa.
 
@JoannaRak tulę kochana. Jeżeli to był słabszy zarodek to musisz powtórzyć betę, bo może maluch potrzebował więcej czasu na rozkręcenie [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
ale kochana <1 to szansy juz zadnej nie ma :( zeby cokolwiek tam bylo a tu kompletnie nic. Mysle ze juz sie pogodzilam, te dwa testy od wczoraj postawily mnie na nogi.
Nie wiem tylko co zrobic z tymi dwoma slabymi zarodkami, bo ja juz po nie raczej nie przyjade, musze rozmawiac z embriologiem. I moze przejde sie do kliniki tutaj i zobaczymy co oni wymysla. Ale nie wiem czy jestem gotowa na stymulacje.
Asiu strasznie mi przykro. Byłaś tak pozytywnie nastawiona,że wierzyłam,że tym razem się uda. Smutno mi bardzo. Co do zarodków,które Ci zostały,to nie raz dziewczynom właśnie z takich słabszych się udawało. Może nie warto ich przekrwślać? Trzymaj się jakoś. Wysyłam moc uścisków. :*
 
reklama
Do góry