reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jezus kochana, jak dobrze, ze wszytstko soe dobrze skonczylo, nie wyobrazam sobie co musialas przezyc! Ale zeby polozna serduszka nie mogla znalezc, to naprawde masakra. Kiedy my w koncu bedizemy mogly odetchnac i sie nie martwic...[emoji173]️
Dzięki Mieciu. Ja to nie wiem kiedy a Ty juz oddychaj kochana... Zadziałała ta globulka? Masz już wszystko z głowy?
 
Co do tych roznic to mo zdaniem mozliwe, nie zalezy to czasem od tego kiedy sie kropek zaimplantowal? Przeciez moga byc roznice w czasie implantacji.
Chyba może tak być. Doktorka mi mówiła, że 6 mm to duży pęcherzyk jak na 13 dpt, więc może jeden wcześniej się zaimplantował... wiem, że zawracam gitarę tymi rozważaniami, ale mam mnóstwo czasu znienacka, a nie mam zupełnie z kim tak sobie podywagować, to Wy biedne musicie czytać te pierdolety :)
 
Co do tych roznic to mo zdaniem mozliwe, nie zalezy to czasem od tego kiedy sie kropek zaimplantowal? Przeciez moga byc roznice w czasie implantacji.
No raczej chyba nie, u mnie jest 3 dniowy i blastka i widac te roznice na kazdym usg, ale wiem skad ona wynika. Lekarz mi powiedzial ze gdyby byly 2 blastki powinny sie rownomiernie rozwijac. Tyle z naszych dyskusji:)
 
uff w końcu nadrobiłam wszystkie posty. ;)

KOCHANE moje właśnie wyszłam od lekarza jestem przeszczęśliwa zostały ze mną tylko 2 fasolki mają po 2.84 milimetra niech zostaną ze mną na długie ciążowe miesiące cała latam ze szczęścia życzę każdej z was tego samego przeżycia dziękuję wam za wsparcie i kibicowanie jesteście wspaniałe kocham was forumowe cioteczki mam zdjęcie ale nie umiem wstawić

@Beata 4 wielkie gratki i spokojnej ciąży dla Ciebie.

@edloteh ja mam jedno opakowanie encortonu na zbyciu więc jak coś to pisz priv.

Jestem po wizycie. Jednemu synusiowi dr zrobił zdjęcie w 3D a drugi nie chciał buzi pokazać. Z dziećmi wszystko jest ok. Jeden waży 718 gramów a drugi 741 gramów.
Przedstawiam Paniom Ziemowita.

Jaki piękny widok

Dziewczyny przedstawiam Wam mojego 200gramowego skarbeczka❤️❤️❤️

Witamy skarbeczku ❤️❤️❤️


Ściskam mocno.

@anett96 napij się, nalezy Ci się jak nikomu. A już na pewno nie lewemu, jego mać.

Jestem po usg. Mój gin twierdzi, że beta ok, wcale go nie szokuje ten przyrost. Na usg widać jeden pęcherzyk 0.6 cm i krwiaka wokół - 1.2 x 0.45 cm. Mam przyjść na usg za jakiś tydzień, zobaczymy, czy zarodek dał radę, czy padł ofiarą krwiaka :( Mam zalecenie nie latać do pracy i nie przesilać się. Jego zdaniem należy odstawić fraxi i acard i ja się z tym zgadzam. W koncu wskazań nie mam żadnych. Jutro zadzwonie do kliniki poinformować i spytać czy ok. Mąż na mnie fuka, bo się zryczałam.
@sssurykatka trzymam mocno kciuki za Twojego szkraba a może i dwa. Dbaj o siebie teraz.

Dziewczyny jest serduszko❤️Fasolka 1.11 cm. ❤️Pani doktor powiedziała, ze duża
Kciuki za fasolkę ❤️ by rosła zdrowa i silna

Dziewczyny, moja beta to 37, 6 !!!
Boże, nie mogę uwierzyć... cała się trzęsę... Powiedzcie, że nie jest za niska... dziś 9dpt transferze blastki

Gratki i trzymam kciuki za piękny przyrost. ❤️

http://Zobacz załącznik 914825 Zobacz załącznik 914826
Dziewczynki przedstawiam moje szczęście :-) :)
Lekarz włączył 3d ale maluch zakrył się :Dwstydzioch po mamusi :laugh2:
Wyszła mi glukoza na czczo 101 (norma 78-99) powtórka badan za trzy tygodnie i do tego momentu dieta o niskim indeksie glikemicznym ,zakaz słodyczy ( dobrze że nie mam na nie ochoty)
Po raz pierwszy usłyszałam serduszko maleństwa... przeżycie niesamowite:biggrin2:

Wstydzioszku witaj.

Oliwia urodzona 25+6 .
jest w stanie ciężkim ale stabilnym . Jest dobrze i tak ma zostać!!!!
Wykazuje własne oddechy . Jest sliczna podobna do mamusi . Pozdrawia ciocie
Jak czytałam co się stało to rozpłakałam się w pracy:(
Ale musi być dobrze i będzie. Koniec kropka. Mocne kciuki za Oliwkę
Ok. Ukrzyzujcie mnie, obsypcie smola i pierzem..poszlam na bete. Lab mam pod nosem. A zero objawow i tylko te rosnace cyferki sa dla mnie wyznacznikiem ze Kurczak ma sie dobrze. Robiona po chyba 45h od ostatniej bo nie dalo rady inaczej.
7 dpt 16.03
9 dpt 32.08
11 dpt 57.35
13 dpt 125.1
15dpt 313.1
17dpt 1003.2
19dpt 1824

Juz sie nie potraja. Ale dalej norma? Jest ok?

@Kurcia teraz czekamy na piękne widoki na USG ❤️
 
Gosi chcialo sie siku dwa razy w nocy, poszla sie zalatwic, ale nie do konca mogla mimo ze sie chcialo, a to juz prawdopodobnie byly skurcze, ktorych nie czula, potem poszlo jak z gorki, trzeba bylo szybko jechac do szpitala. Potem byly juz co 10-15 minut i nic nie byli w stanie robic i trzeba bylo robic cesarke. Jak to w takich przypadkach, nic nie mozna bylo zrobic :(

Oliwka jest piekna, silna i walczy, dostala 6 punktow a Gosia jest dzielna. Rozmawialam z nia na messengerze, trzyma sie bardzo dzielnie, prawdziwa silaczka !!!!!
Kochana przekaz jej pozdrowienia od nas, zacisniete kciuki i zapewnienie o modlitwie
 
No raczej chyba nie, u mnie jest 3 dniowy i blastka i widac te roznice na kazdym usg, ale wiem skad ona wynika. Lekarz mi powiedzial ze gdyby byly 2 blastki powinny sie rownomiernie rozwijac. Tyle z naszych dyskusji:)
U @adunnnia90 na pierwszym usg był jeden pęcherzyk, a na potem nagle 2 serduszka. Więc może jeszcze są szanse ;)
 
Myślę, że się Gosia pochwali jak trochę dojdą do siebie.
Ja się smieję, że Oliwka się urodziła w terminie, ale wg OM sprzed punkcji - nie podobało się jej na zimowisku :D A jej kazali czekać te 3 miesiące - no to pomyślała "Co to to nie!" :)
Tak na rozluźnienie ;)
Bedzie dobrze. Malutks trocge pobedzie w szpitalu ale wszystki będzie dobrze
 
reklama
Szkoda ze nie mozemy jej tez zobaczyc, widzialam juz takie malenstwa, rozumiem jesli Gosia nie chce jej tu pokazywac. Ja sie tylko zastanawiam co te skurcze tak nagle wywolalo, czy to sie dzieje tak po prostu?
Możliwe, że dostała jakiejś infekcji.. . U mnie odeszły wody a na skurcze czekałam 2 dni.
Niestety takie przedwczesne porody to nie zbadany jeszcze obszar medycyny...
 
Do góry